Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm

Κίνα Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm προμηθευτής
Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm προμηθευτής Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm προμηθευτής Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm προμηθευτής Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: 12F OS2 9 το /125 LCAPC – fanout 0.9m σύνολο 8m LCAPC 12cm

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες μετά από την πληρωμή που επιβεβαιώνεται
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T, creit κάρτα, paypal, alipay
Δυνατότητα προσφοράς: 300000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Επίπεδο Ποιότητας: Βαθμός C1 IEC Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: UPC>60dB 100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη: διαθέσιμος
Καθαρό ferrule προσώπου τελών: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά OEM Service: OEM είναι διαθέσιμο

Σκοινί 12F OS2 9 το /125 LCAPC μπαλωμάτων ινών – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm fanout 900um ουρά LSZH κίτρινη, 6pcs διπλό APC LC κάθε τέλος.

 

Το μίνι σκοινί μπαλωμάτων ινών ξεμπλοκαρίσματος μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως σπονδυλική στήλη οικοδόμησης ή οριζόντια διανομή. Η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών στα κέντρα δεδομένων, τα άνω άκρα, τις κυψελοειδή πλήμνες και τα κεντρικά γραφεία.

 

Το μίνι σκοινί μπαλωμάτων ινών ξεμπλοκαρίσματος OMC είναι ένα χαμηλού κόστους, προσυναρμολογημένο καλώδιο που σχεδιάζεται πρώτιστα για την εσωτερική διασύνδεση μεταξύ των επιτροπών εξοπλισμού και μπαλωμάτων μετάδοσης ή των παρόμοιων σταθερών διαδρομών. Το καλώδιο οπτικών ινών έχει το σακάκι εκτίμησης ευφλέκτου βιομηχανικά τυποποιημένων και ο συνδετήρας συναντά EIA/TIA 604-2 για τη υψηλή ταχύτητα τηλεγραφώντας τα δίκτυα.

Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm

 

Προδιαγραφή:

Αρίθμηση ινών 12fibers Τρόπος ινών 9/125μm
Type1 συνδετήρων LC/APC Συνδετήρας Type2 LC/APC
Τρόπος ινών 9/125μm Μήκος ξεμπλοκαρίσματος 0.5m
Μήκος κύματος 1310/1550nm Υλικό σακακιών PVC/LSZH
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (Max) Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥60dB Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

Στοιχεία δοκιμής Συνδετήρες Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας SC/FC/ST 10~25 χιλ. 5~12 χιλ.
LC/MU 7~25 χιλ. 5~15 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 50 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.2°

Επιλογή ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ

Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ.

 

 

Φυσικές πληροφορίες

Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm

Ανοχή μήκους: 05M: +5cm/-0cm 5100m: +10cm/-0cm

 

Εφαρμογή.

Το λεπτό και γερό εσωτερικό καλώδιο μπαλωμάτων πολυ-ινών όχι μόνο τηλεγραφεί στο κέντρο δεδομένων υψηλής πυκνότητας, αλλά και ολοκληρωμένος στο ράφι τοποθετήστε και ο τοίχος τοποθετεί τα συνημμένα.

Κίτρινα καλώδια LCAPC μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH – LCAPC με το μίνι ξεμπλοκάρισμα 12cm

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.