Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο κορμών MTP

σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική

Κίνα σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική προμηθευτής
σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική προμηθευτής σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική προμηθευτής σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική προμηθευτής σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική προμηθευτής σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική προμηθευτής σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Mtp-MTP OM4 12F 3.0mm LSZH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 50
Τιμή: USD32-32.5/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευάζοντας ένα κομμάτι λεπτομερειών που τυλίγεται στην πλαστική ταινία ένα τα κομμάτια του /sever
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 3000 χιλιόμετρα/μήνας
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Απώλεια ΚΚ εισαγωγή:: ≤0.5dB (πρότυπα) ≤0.35dB (χαμηλή απώλεια) Απώλεια ΚΚ επιστροφή:: ≥35dB
Ανταλλαξιμότητα:: ≤0.2dB Παρέμβαση δοκιμασμένη: 100% δοκιμασμένο
Υπηρεσία cOem:: διαθέσιμος Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC: IEC-61754-7 JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia
Πιστοποίηση επιχείρησης: ISO 9001:2015 RoHS

Σκοινί μπαλωμάτων MPO

Το σκοινί μπαλωμάτων ινών MPO ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MPO και στο δύο τέλος. Οι συνδετήρες MPO όλου OMC είναι από Senko, Nissin, το σκοινί μπαλωμάτων Sumitomo κ.λπ. MPO είναι ένα είδος συνελεύσεων καλωδίων υψηλής πυκνότητας που είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές.

1, η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με το υψηλό πυκνό περιβάλλον βαθμού

2, η οπτική ίνα στο κτήριο

3, η εσωτερική εφαρμογή συνδετήρων στον εξοπλισμό ινών.

 

Πρότυπα των προϊόντων MPO:

Το Ø ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός

Δομημένη Ø τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ

Παράλληλη οπτική Ø

- Οπτικό φόρουμ το (OIF) σύνδεσης μέσω δικτύων υποχωρητικό

- InfiniBand υποχωρητικό

Ø InfiniBand

- 10G κανάλι ινών υποχωρητικό

- 40G και IEEE 802,3 100G

- QSFP

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής Ø, υψηλή επιστροφής απώλεια

Εδρευμένες λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών Ø ΑΜ 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και

Οικονομική λύση Ø για την μάζα-λήξη της ίνας

Ø που σχεδιάζεται για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ

Ø που δυναμώνεται γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα

Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες Ø διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων

Αγαθό Ø στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ:

Κορδέλλα Ø και καλώδιο δεσμών διαθέσιμο

Σκοινί μπαλωμάτων Ø, συνελεύσεις καλωδίων πλεξίδων διαθέσιμες.

Το σκοινί μπαλωμάτων κορδελλών ΑΜ-ΑΜ Ø είναι διαθέσιμο.

Ø MPO Loopback διαθέσιμο

 

Προδιαγραφή του σκοινιού μπαλωμάτων MPO:

MPO/MTP στοιχεία προδιαγραφών.

Ενιαίος τρόπος

(Επίπεδη στιλβωτική ουσία UPC, APC στιλβωτική ουσία 8 βαθμού)

Πολλαπλού τρόπου

(Επίπεδη στιλβωτική ουσία PC)

Απώλεια εισαγωγής

Τυποποιημένο loss≤0.7dB Χαμηλό loss≤0.35dB

Τυποποιημένο loss≤0.5dB Χαμηλό loss≤0.35dB

Επιστροφής απώλεια

≥55dB

≥35dB

Διάρκεια

<0>

Ανταλλαξιμότητα

≤0.2dB

Εκτατή δύναμη

>70N

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40 + σε 85°C

Σημείωση: Μέγιστα εύρη ζώνης των διαφορετικών πολλαπλού τρόπου ινών
OM1 πυρήνας 62,5 um 10GBit μέχρι 33 μέτρα, gigabit μέχρι 300m
OM2 πυρήνας 50 um 10GBit μέχρι 82 μέτρα, gigabit μέχρι 500m
OM3 πυρήνας 50 um, λέιζερ που βελτιστοποιείται 10GBit μέχρι 300 μέτρα, gigabit μέχρι 1000m
OM4 πυρήνας 50 um, λέιζερ που βελτιστοποιείται 10GBit μέχρι 550 μέτρα, gigabit μέχρι 1000m

 

Δείκτης παρέμβασης MPO

Τύπος συνδετήρων

Εξεταστικά στοιχεία

Λ.

Max

PC MPO

ROC_X (ABS) (χιλ.)

500

 

ROC_Y (ABS) (χιλ.)

50

 

Angle_X (βαθμός)

-0.2

0,2

Angle_Y (βαθμός)

-0.2

0,2

Max.DH.All ίνα (NM)

-600

600

Max.DH.Ave (NM)

-300

300

Max.DH.Adj (NM)

-300

300

Μέγιστη εμβύθιση πυρήνων (NM)

-300

300

Ύψος ινών (NM)

-300

300

ROC_X (ABS) (χιλ.)

1000

3000

APC MPO

ROC_X (ABS) (χιλ.)

500

 

ROC_Y (ABS) (χιλ.)

50

 

Angle_X (βαθμός)

-0.2

0,2

Angle_Y (βαθμός)

7.8

8.2

Max.DH.All ίνα (NM)

-600

600

Max.DH.Ave (NM)

-300

300

Max.DH.Adj (NM)

-300

300

Fiberheight (NM)

 

 

 

Υπηρεσία cOem.

1.jpg

2.jpg

 

 

 

Δομή καλωδίων:

 

σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική

 

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών MPO καλωδίων

1. Υψηλής απόδοσης γυαλίζοντας μηχανή, και από τα πιάτα ακρίβειας τους κατόχους που σχεδιάζονται συμπληρωμένος για ferrules ΑΜ.
2. το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους.
3. Η ευελιξία του ελεγκτή παρέχει το πλήρες φάσμα της οπτικής δοκιμής που απαιτείται για τις σύνθετες και υψηλές συνελεύσεις καλωδίων αρίθμησης ινών.

σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική

 

Τύποι συνδετήρων MPO

σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική

σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική

Αρσενικό MPO με τις καρφίτσες

Θηλυκό MPO χωρίς καρφίτσες

Δύο άλλα σαφώς ορατά χαρακτηριστικά γνωρίσματα είναι οι μύτες και τα αυλάκια οδηγών (κλειδιά) στη τοπ πλευρά.

(Σημείωση: Ανάγκη θηλυκών συνδετήρων να συνδέσει με τον αρσενικό τύπο συνδετήρων.)

 

Προ-ολοκληρωμένη τεχνολογία-πολικότητα MPO

Ο τύπος Α τριών μεθόδων πολικότητας, ο τύπος Β και ο τύπος Γ χρησιμοποιούνται για να εγγυηθούν τη σωστή αμφίδρομη κατανομή.

Παρακαλώ σημειώστε: Όταν συνδέεται με δύο πομποδέκτες 40G QSFP+, παρακαλώ επιλέξτε το σταυρό τύπων Β ως πολικότητα όταν συνδέεται με άλλο εξοπλισμό όπως η κασέτα MPO LGX, μπορείτε να επιλέξετε οποιων δήποτε από τις πολικότητες καθώς χρειάζεστε.

σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική

 

 

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: yoyo

Τηλ.:: +8618620325400

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.