Κίνα καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο κατασκευαστής

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OEM or OMC
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: 12 θηλυκό ινών 9/125μm 2.0mm MPO στο θηλυκό MPO
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: Δυτική Ένωση, T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000pcs ανά μήνα

Λεπτομερής ενημέρωση

Προϊόντα: 12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MT Απώλεια εισαγωγής: ≤0.35dB (χαμηλή απώλεια)
Επιστροφής απώλεια: ≥60dB Διάμετρος καλωδίων: 2.0mm
Τύπος ινών: 9 / 125μm Υλικό: PVC/LSZH σακάκι
Ανταλλαξιμότητα: ≤0.2dB Πιστοποίηση: IEC-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE
Υψηλό φως:

mtp καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος

,

mtp καλώδιο μπαλωμάτων

Περιγραφή προϊόντων

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο

 

 

12F MTP (θηλυκό) - καλώδιο μπαλωμάτων MTP (θηλυκό) 3.0mm LSZH/καλώδιο κορμών. Το καλώδιο μπαλωμάτων ινών MPO/το καλώδιο κορμών ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MTP και στις δύο άκρες. Τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων MTP συνδέουν τις ενότητες MPO ως μόνιμη σύνδεση. Τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων είναι διαθέσιμα με 12, 24, 48,60,72, 96,144fibers. Η υποστήριξη επιταχύνεται στις λύσεις κέντρων δεδομένων 10/40/100Gbps. Υιοθετούνται χαρακτηριστικά για να διασυνδέσουν τις κασέτες, οι επιτροπές ή δυναμωμένο MTP ανεμιστήρας-outs-αερίζουν, και για να διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλα υψηλά περιβάλλοντα ινών. Εκτός αυτού, MTP παρέχει επίσης πολλές ευελιξία και ευκολία μόλις πρέπει να αλλάξετε το ύφος συνδετήρων στις επιτροπές μπαλωμάτων. Αντί της αλλαγής του συνδετήρα στον κορμό καλωδίων, ακριβώς που εγκαθιστά μια νέα κασέτα με το νέο συνδετήρα το ύφος διαγώνιος-συνδέει την πλευρά της επιτροπής μπαλωμάτων.

 

Οι αξίες του καλωδίου μπαλωμάτων MTP/MPO/του καλωδίου κορμών περιλαμβάνουν γενικά:

 

Τα υψηλά - ποιότητα — καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων MTP/MPO είναι εργοστάσιο προ-που ολοκληρώνεται, που εξετάζεται και που συσκευάζεται μαζί με τις εκθέσεις δοκιμής. Αυτές οι εκθέσεις χρησιμεύουν ως τη μακροπρόθεσμη τεκμηρίωση και ο ποιοτικός έλεγχος.

Να μειωθούν τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων καλωδίων όγκος-MTP/MPO έχουν τις πολύ μικρές διαμέτρους, οι οποίες μειώνουν τον όγκο καλωδίων και βελτιώνουν τους όρους κλιματισμού στα κέντρα δεδομένων.

Ο χρόνος - αποταμίευση — με το ειδικό έτοιμο προς χρήση σχέδιο, καλώδιο μπαλωμάτων MTP/MPO/καλώδια κορμών μπορεί να ενσωματωθεί και να συνδεθεί αμέσως. Βοηθά πολύ να μειώσει το χρόνο εγκαταστάσεων.

 

Οι συνδετήρες MTP όλου OMC είναι από USconec. Το καλώδιο μπαλωμάτων MTP/το καλώδιο κορμών είναι ένα είδος συνελεύσεων καλωδίων υψηλής πυκνότητας που είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές.

1, η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με το υψηλό πυκνό περιβάλλον βαθμού

2, η οπτική ίνα στο κτήριο

3, η εσωτερική εφαρμογή συνδετήρων στον εξοπλισμό ινών.

 

Το καλώδιο μπαλωμάτων mtp-MTP 12F/το καλώδιο κορμών σχεδιάζεται για 40G QSFP+ SR4, 40G QSFP+ CSR4 και τις άμεσα συνδέσεις οπτικής 100G QSFP28 SR4 και το κέντρο δεδομένων υψηλής πυκνότητας.

 

Πρότυπα των προϊόντων MTP:

  • Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
  • Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ
  • Παράλληλη οπτική
    • Οπτικό φόρουμ σύνδεσης μέσω δικτύων (OIF) υποχωρητικό
    • InfiniBand υποχωρητικό
  • InfiniBand

- κανάλι ινών 10G υποχωρητικό

- IEEE 802,3 40G και 100G

- QSFP

 

MTP επιδιορθώνει την προδιαγραφή του καλωδίου καλωδίων/κορμών:

 

Στοιχεία προδιαγραφών. Ενιαίος τρόπος (APC 8 βαθμός που γυαλίζεται) Πολλαπλού τρόπου (επίπεδη στιλβωτική ουσία PC)

Απώλεια εισαγωγής (MTP)

(IEC 61300-3-34)

Τυποποιημένο MTP: ≤0.75dB (ανώτατος), ≤0.35dB (χαρακτηριστικό)

Ελίτ MTP: ≤0.35dB (ανώτατος), ≤0.20dB (χαρακτηριστικό)

Τυποποιημένο MTP: ≤0.6dB (ανώτατος), ≤0.35 (χαρακτηριστικό)

Ελίτ MTP: ≤0.35dB (ανώτατος), ≤0.20dB (χαρακτηριστικό)

Επιστροφής απώλεια (MTP) ≥60dB (8degree που γυαλίζει) ≥25dB
Διάρκεια <0>
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Εκτατή δύναμη >70N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 + 85°C
 

 

Τύποι συνδετήρων MPO
 
12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 0 12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 1
Αρσενικό MTP με το θηλυκό καρφιτσών MPO χωρίς καρφίτσες
 
Δύο άλλα σαφώς ορατά χαρακτηριστικά γνωρίσματα είναι οι μύτες και τα αυλάκια οδηγών (κλειδιά) στη τοπ πλευρά (σημείωση: Ανάγκη θηλυκών συνδετήρων να συνδέσει με τον αρσενικό τύπο συνδετήρων.)
 

Πρότυπα Details& των προϊόντων MTP:

 

Συνδετήρας Αναφορά Λεπτομέρειες κατοικίας
MTP Singlemode IEC 61754-7

SM APC: Πράσινη μπότα connectors+black (τυποποιημένη απώλεια MTP)

SM APC: Κίτρινη μπότα connectors+black (ελίτ MTP)

MTP πολλαπλού τρόπου IEC 61754-7 OM3&OM4 PC: Μπότα Aqua connectors+black (τυποποιημένο Loss&Elite MTP)
  • Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC IEC61755, GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia, JIS C5982 Tia-604-5 (FOCIS5) υποχωρητικός
  • Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ
  • 10G κανάλι ινών υποχωρητικό
  • 40G και IEEE 802,3 100G

Καλώδιο καλωδίων παράμετρος-12F Microfiber

 

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 2

Αρίθμηση ινών OD (χιλ.)

Ελάχιστο επιτρεπόμενο

Εκτατή δύναμη (ν)

ελάχιστο επιτρεπόμενο

Φορτίο συντριβής (N/100mm)

Ελάχιστη κάμψη

Ακτίνα (ΚΚ)

12 3.0±0.15

Βραχυπρόθεσμο: 180

Μακροπρόθεσμο: 90

Βραχυπρόθεσμο: 500

Μακροπρόθεσμο: 150

Στατικός: 10D

Δυναμικός: 20D

 

Τρισδιάστατος δείκτης παρέμβασης τέλος-προσώπου MTP

 

Στοιχείο (IEC-61300-3-30) Ελάχιστος Μέγιστος
Ακτίνα της κυρτότητας (χιλ.) ΡΟΚ-Χ (ABS) 2000  
ΡΟΚ-Υ (ABS) 50mm  
Γωνία Γωνία-Χ -0.2° -0.2°
Γωνία-Υ APC 7.85° 8.15°
PC -0.2° -0.2°
Ύψος ινών (NM) 1000nm 3500nm
Max.DH.All ίνα: -300nm 300nm
DH.Adj: -300nm 300nm
DH.Ave ίνα: -300nm 300nm
Εμβύθιση πυρήνων: SM ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
ΚΚ -200nm 300nm

 

Ανοχή μήκους

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Προ-ολοκληρωμένη τεχνολογία-πολικότητα MTP

 

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 3

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
  • Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και
  • Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας
  • Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ
  • Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα
  • Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων
  • Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ:

  • Καλώδιο κορδελλών και δεσμών διαθέσιμο
  • Σκοινί μπαλωμάτων, συνελεύσεις καλωδίων πλεξίδων διαθέσιμες.
  • ΑΜ-ΑΜ το σκοινί μπαλωμάτων κορδελλών είναι διαθέσιμο.
  • MTP Loopback διαθέσιμο

Κυριώτερα σημεία: Ο αντιφατικός συνδετήρας ετικεττών MTP είναι εύκολο να εγκατασταθεί και να αφαιρέσει με ένα χέρι

 

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 4

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 5
12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 6
 
Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών MPO καλωδίων

 

1. Υψηλής απόδοσης γυαλίζοντας μηχανή, και από τα πιάτα ακρίβειας τους κατόχους που σχεδιάζονται συμπληρωμένος για ferrules ΑΜ.
2. το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους.
3. Η ευελιξία του ελεγκτή παρέχει το πλήρες φάσμα της οπτικής δοκιμής που απαιτείται για τις σύνθετες και υψηλές συνελεύσεις καλωδίων αρίθμησης ινών.

 

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 7

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 9

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 10

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 11

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 12

Exhibition.jpg

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 14

12 καλώδιο 9/125μm 2.0mm USconec MTP κορμών ινών MTP/APC θηλυκό στο θηλυκό OS2 G657A2 LSZH σακάκι MTP/APC κίτρινο 15

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

Μπορεί να είσαι σε αυτά