Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

Κίνα 24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD προμηθευτής
24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD προμηθευτής 24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD προμηθευτής 24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD προμηθευτής 24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD προμηθευτής 24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OEM or OMC
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: LC APC - APC SM 24F LC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: Δυτική Ένωση, T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 100000pcs ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: 24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC Απώλεια εισαγωγής: ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
επιστροφή απώλεια: ≥60dB καλώδιο OD: 3,0 mm
Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος 9/125 Υλικό: PVC/LSZH σακάκι
Πιστοποίηση: IEC-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE Πολωνικός τύπος: APC
μήκος κύματος: 1310/1550nm Θερμοκρασία αποθήκευσης: -45~85°C

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

 

Αυτό το σκοινί μπαλωμάτων προ-ολοκληρώνεται με ένα OD του καλωδίου μικροϋπολογιστής-ινών 3.0mm 24F. Συνδετήρας LC/APC 2,0 που συγκεντρώνεται σε κάθε τελείωμα. Το fanout καλώδιο OD είναι 2.0mm. Fanout οι εξαρτήσεις θα εγκατασταθούν στη σύνδεση του κύριου καλωδίου και fanout του καλωδίου. Αυτό το νέο καλώδιο σχεδίου είναι με το μικρό OD αλλά έρχεται με 24F, εκτός από την οπτική διαστημική, χαμηλότερη κάτω τηλεγράφηση τηλεγράφησής σας δύσκολη, εκτός από το χρόνο και το κόστος.

 

Το 9/125μm OS2 ενιαίο τρόπου καλώδιο οπτικών ινών κάμψεων αναίσθητο είναι λιγότερη μείωση όταν θα κάνουν η κλίση ή στριμμένος έναντι των παραδοσιακών καλωδίων οπτικής ίνας και αυτό την εγκατάσταση και τη συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών αποδοτικότερων. Μπορεί επίσης να σώσει περισσότερο διάστημα για την υψηλή πυκνότητά σας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων, δίκτυα επιχειρήσεων, δωμάτιο τηλεπικοινωνιών, αγροκτήματα κεντρικών υπολογιστών, δίκτυα αποθήκευσης σύννεφων, και οποιαδήποτε καλώδια μπαλωμάτων ινών θέσεων απαιτούνται.


Αυτό το OS2 ενιαίων τρόπου 9/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των συνδέσεων 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet. Μπορεί στοιχεία μεταφορών μέχρι και 10km σε 1310nm, ή μέχρι 40km σε 1550nm.

 

Λεπτομέρειες προϊόντων.

 

Υψηλός - ποιοτικό LC APC ο συνδετήρας συναντιέται και συμβατό σύστημα με πολύ διεθνές πρότυπο

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

 

Υψηλός - ποιοτικό SM κεραμικό ferrule, καλό concentricity<0>

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

Αναίσθητη 657A1 ίνα κάμψεων, 12Fibers σε κάθε ένα. Καλύτερη προστασία προσφοράς για τη γυμνή ίνα 250um.

Το σακάκι LSZH, ικανοποιεί την απαίτηση CPR

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

Αρίθμηση ινών OD (χιλ.)

Ελάχιστο επιτρεπόμενο

Εκτατή δύναμη (ν)

ελάχιστο επιτρεπόμενο

Φορτίο συντριβής (N/100mm)

Ελάχιστη κάμψη

Ακτίνα (ΚΚ)

24 3.0±0.15

Βραχυπρόθεσμο: 180

Μακροπρόθεσμο: 90

Βραχυπρόθεσμο: 500

Μακροπρόθεσμο: 150

Στατικός: 10D

Δυναμικός: 20D

 

Οπτικό performace

 

Τύπος συνδετήρων LC σε LC Πολωνικός τύπος APC APC
Τρόπος ινών OS2 9/125μm Μήκος κύματος 1310/1550nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB (βαθμός B1 IEC) Επιστροφής απώλεια ≥50dB
Βαθμός ινών G.657.A1 Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 10mm
Μείωση σε 1310 NM 0,36 dB/km Μείωση σε 1550 NM 0,22 dB/km
Αρίθμηση ινών 24 Διάμετρος καλωδίων 3.0mm
Σακάκι καλωδίων PVC/LSZH Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx)
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~80°C

 

 

Ποιοτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Αναίσθητη ίνα κάμψεων YOFC G.657.A1

ακτίνα κάμψεων 10.0mm ελάχιστη

Δοκιμή απώλειας εισαγωγής και επιστροφής απώλειας

Επιθεώρηση τέλος-προσώπου

τρισδιάστατη δοκιμή παρεμβαλλόμετρων

 

Αναίσθητη δομή καλωδίων οπτικών ινών κάμψεων

Μια μοναδική διαθλαστική τάφρος με το χαμηλό στρώμα γυαλιού δείκτη διάθλασης σε BIF, το οποίο μειώνει στην ελαφριά διασπορά επάνω στο στρίψιμο και την κάμψη, εξασφαλίζοντας μετάδοση δικτύων σταθερά και γρήγορα.

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (SM)

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD 24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων ODSM UPC

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 25 Κανένας Κανένας IEC 61300335:2015
Β: Επένδυση 25 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

 

Ανοχή μήκους

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0
 

 

συσκευασία-μπάλωμα cord.jpg


Σχετικά προϊόντα

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

 

 

 


Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων

 

Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.

2.png


Συσκευασία
 
Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως de
ελάττωμα. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από τα αγαθά
Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.
24F fanout μικροϋπολογιστών APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών - APC SM OS2 LC κύριο καλώδιο 3.0mm fanout 2.0mm βαθμός B1 OD IEC καλωδίων OD

Πιστοποίηση:

 

Τα προϊόντα μας επιβεβαιώνονται από αυτές τις πιστοποιήσεις

6.jpg 7.jpg 8.jpg


Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές.

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα