Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

PVC/LSZH APC Sc καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σακακιών - APC 72 Sc ενιαίο ξεμπλοκάρισμα τρόπου ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

PVC/LSZH APC Sc καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σακακιών - APC 72 Sc ενιαίο ξεμπλοκάρισμα τρόπου ινών

Κίνα PVC/LSZH APC Sc καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σακακιών - APC 72 Sc ενιαίο ξεμπλοκάρισμα τρόπου ινών προμηθευτής
PVC/LSZH APC Sc καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σακακιών - APC 72 Sc ενιαίο ξεμπλοκάρισμα τρόπου ινών προμηθευτής PVC/LSZH APC Sc καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σακακιών - APC 72 Sc ενιαίο ξεμπλοκάρισμα τρόπου ινών προμηθευτής PVC/LSZH APC Sc καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σακακιών - APC 72 Sc ενιαίο ξεμπλοκάρισμα τρόπου ινών προμηθευτής PVC/LSZH APC Sc καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σακακιών - APC 72 Sc ενιαίο ξεμπλοκάρισμα τρόπου ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  PVC/LSZH APC Sc καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σακακιών - APC 72 Sc ενιαίο ξεμπλοκάρισμα τρόπου ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OEM or OMC
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: APC Sc - APC SM 72 Sc ίνες

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: Δυτική Ένωση, T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 100000pcs ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
λειτουργία: APC SC - APC SM 2.0MM LSZH SC Απώλεια εισαγωγής: ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
επιστροφή απώλεια: ≥60dB καλώδιο OD: 11.4mm
Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος 9/125 Υλικό: PVC/LSZH σακάκι
Πιστοποίηση: IEC-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE Πολωνικός τύπος: APC
μήκος κύματος: 1310/1550nm Θερμοκρασία αποθήκευσης: -45~85°C

Προσαρμοσμένο APC Sc - APC 72 ενιαίο ξεμπλοκάρισμα 2.0mm Sc τρόπου ινών οπτικό σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων LSZH μπαλωμάτων ινών
 
Τα καλώδια μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος είναι καλώδια εγκαταστάσεων που είναι κατάλληλα για στα κτήρια, πρώτιστα στους αγωγούς καλωδίων και τους δίσκους καλωδίων. Μπορέστε να χρησιμοποιηθείτε ως σπονδυλική στήλη οικοδόμησης ή οριζόντια διανομή, και λειτουργούν σε ένα ανεξέλεγκτο ή σκληρό περιβάλλον.
 
Τα καλώδια μπαλωμάτων OMC κατασκευάζονται και εξετάζονται σύμφωνα με τους βιομηχανικά τυποποιημένους της TIA 604 (FOCIS), IEC 61754 και YD/T. OM1, τύποι ινών OM2, OM3, OM4, OM5 ή OS2 για να ικανοποιήσει απαίτηση Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet και κανάλι μεγάλων ινών. Κάθε λήξη μέσω της αυστηρής δοκιμής παραμέτρου για να εξασφαλίσει τον υψηλότερο στην απόδοση δικτύων.


Πρότυπα συνδετήρα:
Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.


Συσκευασία & παράδοση:

Λεπτομέρειες συσκευασίας
1.Fumigation του ξύλινου τυμπάνου, το τύμπανο ή το ξύλινο τύμπανο
2.carton κιβώτιο
3.customized
Λιμένας: Shenzhen


Περιγραφή:
Καλώδιο οπτικών ινών απόδοσης ασφαλίστρου

Τα καλώδια οπτικών ινών χρησιμοποιούνται για τις συνδέσεις στο κέντρο δεδομένων, CATV, τον εξοπλισμό δοκιμής ινών, το τοπικό LAN, τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών, FTTx, τα δωμάτια επικοινωνίας, το σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών, την ετοιμότητα αμυντικού αγώνα, κ.λπ.

Περιγραφή:
Καλώδιο οπτικών ινών απόδοσης ασφαλίστρου

Τα καλώδια οπτικών ινών χρησιμοποιούνται για τις συνδέσεις στο κέντρο δεδομένων, CATV, τον εξοπλισμό δοκιμής ινών, το τοπικό LAN, τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών, FTTx, τα δωμάτια επικοινωνίας, το σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών, την ετοιμότητα αμυντικού αγώνα, κ.λπ.
001.png

APC (γωνία 8-βαθμού)
Το ψαρευμένο πρόσωπο τελών του APC συνδετήρα αναγκάζει το απεικονισμένο φως για να απεικονίσει διαγωνίως στην επένδυση. APC οι συνδετήρες προτιμώνται για τις τηλεοπτικές εφαρμογές μεταφορών και FTTx σημάτων RF.
002.jpg
Προσαρμοσμένη διάμετρος καλωδίων
TIM20190715135706.png


Οπτικές προδιαγραφές:

ΣυνδετήραςScΣακάκι OD (χιλ.)72cores: 11.4mm
Τρόπος ινών9/125μmΧρώμα σακακιώνSM: Κίτρινος/μπλε/λευκό
ΠολωνικάAPCΜήκος κύματοςSM: 1310/1550nm
Τύπος καλωδίωνΞεμπλοκάρισμα πολυ-ινών καλώδιο 2.0mm μονάδωνΥλικό σακακιώνLSZH/PVC
Απώλεια εισαγωγής≤0.3dB (βαθμός Γ IEC)Απώλεια εισαγωγής≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
Επιστροφής απώλεια

SM UPC ≥ 50dB (λ.)
 

&Vibration ανταλλαξιμότητας≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία-40~75°CΘερμοκρασία αποθήκευσης-45~85°C
 

 


Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων
 
Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.
Ποιότητα contorl.jpg
Polishing.jpg


Συσκευασία

συσκευασία-μπάλωμα cord.jpg
 
 


Πιστοποίηση:
Τα προϊόντα μας επιβεβαιώνονται από αυτές τις πιστοποιήσεις
 


Πληροφορίες επιχείρησης:
 
Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.
χωρίς σκόνη wrokshop.jpg
 
Exhibition.jpg
 
 
Market.jpg

shipping.jpg

FAQ:
 
1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;
Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη
 
2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;
Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH
Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.
 
3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;
Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.
 
4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών
3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.
 
5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;
MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM
Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.
 
6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;
Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.
 
7. Πληρωμή
Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C
Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές.

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: 李晗

Τηλ.:: +8618682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα