Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

ST-ST SM 3.0mm θωρακισμένο οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων 1550nm LSZH

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

ST-ST SM 3.0mm θωρακισμένο οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων 1550nm LSZH

ST-ST SM 3.0mm 1550nm LSZH Armored Optical Patch Cable
ST-ST SM 3.0mm 1550nm LSZH Armored Optical Patch Cable ST-ST SM 3.0mm 1550nm LSZH Armored Optical Patch Cable ST-ST SM 3.0mm 1550nm LSZH Armored Optical Patch Cable ST-ST SM 3.0mm 1550nm LSZH Armored Optical Patch Cable

Μεγάλες Εικόνας :  ST-ST SM 3.0mm θωρακισμένο οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων 1550nm LSZH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Διπλό θωρακισμένο ST - ντούμπλεξ 3.0mm LSZH του ST SM

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: PC 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που επιβεβαιώνεται
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T, creit κάρτα, paypal, alipay
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 PC την εβδομάδα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Προϊόντα: Διπλό θωρακισμένο καλώδιο ST μπαλωμάτων - ντούμπλεξ 3.0mm LSZH του ST SM Απώλεια εισαγωγής: <0>
Επιστροφής απώλεια: UPC>50dB Καθαρό ferrule προσώπου τελών: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά
100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη: Ναι διαθέσιμος μόλις ζητηθεί Πρότυπα: Telcordia GR-326.Core, βαθμός Γ IEC
Υψηλό φως:

1550nm Armored Optical Patch Cable

,

LSZH Armored Optical Patch Cable

,

3.0mm Fiber Optic Patch Cord

Θωρακισμένο καλώδιο ST μπαλωμάτων οπτικών ινών - διπλή 3.0mm μαλακή ελικοειδής ταινία ανοξείδωτου του ST SM + μπλε ζακέτα LSZH
 

Το θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων είναι ένα σκοινί μπαλωμάτων που θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ως καλώδιο μπαλωμάτων βαρελοποιών. Υιοθέτησαν ένα καλώδιο με το μαλακό σωλήνα προστασίας μετάλλων και τον τυποποιημένο συνδετήρα. Εφαρμόστε τη θέση είναι στη γωνία πατωμάτων. Εκείνα τα προϊόντα θα μπορούσαν να προστατεύσουν το δάγκωμα ινών από το ποντίκι και το μυρμήγκι. Αν και τα θωρακισμένα καλώδια οπτικών ινών είναι ισχυρά, είναι πραγματικά τόσο εύκαμπτα όσο και τα τυποποιημένα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών μπορούν τυχαία χωρίς σπάσιμο. Τα τραχιά θωρακισμένα καλώδια επιτρέπουν στη οπτική ίνα για να εγκατασταθούν στις πιό επικίνδυνες περιοχές, συμπεριλαμβανομένων των περιβαλλόντων με την υπερβολική σκόνη, το πετρέλαιο, το αέριο, την υγρασία, ή ακόμα και την ζημία-πρόκληση των τρωκτικών.
 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών χρησιμοποιούνται για να παρέχουν την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών. Η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών στα κέντρα δεδομένων, τα άνω άκρα, τις κυψελοειδή πλήμνες και τα κεντρικά γραφεία.
 
Το καλώδιο μπαλωμάτων μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη διασύνδεση ή να διαγώνιος-συνδέσει την πορεία που συνδέει τις εισερχόμενες ίνες με τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό και που παρέχει την επιδιόρθωση μέσα στις πορείες ινών.
 

Αυτό το OS2 ενιαίων τρόπου 9/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των συνδέσεων 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet. Μπορεί στοιχεία μεταφορών μέχρι και 10km σε 1310nm, ή μέχρι 40km σε 1550nm.


Πληροφορίες προϊόντων

 

Στοιχείο Διπλός
Αρίθμηση ινών 2
Σφιχτός απομονωτής OD 0.6mm/0.9mm
Έξω σακάκι OD 3.0x6.1mm

 

Οπτική απόδοση

Συνδετήρας ST στο ST Σακάκι OD 3.0mm
Τρόπος ινών 9/125μm Χρώμα σακακιών Μπλε
Πολωνικά UPC στο UPC Μήκος κύματος 1310/1550nm
Τύπος ινών Διπλός Υλικό σακακιών LSZH
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C
Ανώτατη εκτατή δύναμη (Ν) Βραχυπρόθεσμο 300N
Μακροπρόθεσμο 200N
Ανώτατη αντίσταση συντριβής (N/100mm) Βραχυπρόθεσμο 3000N
Μακροπρόθεσμο 2000N

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

 

Στοιχεία δοκιμής Συνδετήρες Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας SC/FC/ST 10~25 χιλ. 5~12 χιλ.
LC/MU 7~25 χιλ. 5~15 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 50 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.2°

 

 

ST-ST SM 3.0mm θωρακισμένο οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων 1550nm LSZH 0

 

Επιλογή ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ

 

1. Χρώμα καλωδίων, λέξη εκτύπωσης, υλικό του σακακιού καλωδίων, χρώμα του συνδετήρα

2. Η ετικέτα cOem, προσδιορίζει το δαχτυλίδι, ετικέτα του καλωδίου, κιβώτιο, που στέλνει τα σημάδια

3. Διαφορετικό ποιοτικό επίπεδο.

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (SM)

 

ST-ST SM 3.0mm θωρακισμένο οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων 1550nm LSZH 1 ST-ST SM 3.0mm θωρακισμένο οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων 1550nm LSZH 2SM APC ST-ST SM 3.0mm θωρακισμένο οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων 1550nm LSZH 3UPC SM
Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 25 Κανένας Κανένας

 

 

IEC 61300-3

35:2015

Β: Επένδυση 25 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

Οφέλη του θωρακισμένου καλωδίου μπαλωμάτων ινών


Το κοινό καλώδιο οπτικών ινών είναι εύθραυστο, το οποίο πρέπει να προστατευθεί, ειδικά όταν είναι στις σκληρές εφαρμογές όπου τα καλώδια μπόρεσαν να συμβιβαστούν από τα τρωκτικά, τη σταθερή φθορά λόγω χρήσης ή την καιρική ζημία. Το θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων ινών διατηρεί όλα τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα του τυποποιημένου καλωδίου ινών αλλά οφείλεται πολύ ισχυρότερος στα πρόσθετα στρώματα τεθωρακισμένου του. Με την προστασία του εύκαμπτου και ανθεκτικού σωλήνα χάλυβα, το θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων ινών θα εξασφαλίσει την άριστη λειτουργία του δικτύου σας.


ST-ST SM 3.0mm θωρακισμένο οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων 1550nm LSZH 4

Ιδανικό για τους σκληρούς όρους εγκαταστάσεων που απαιτούν την εξαιρετική διάρκεια. Χρησιμοποιείται ως διασύνδεση ή διαγώνια σύνδεση στο κέντρο δεδομένων. Χρησιμοποιείται επίσης στο ανώτατο όριο, το διάδρομο και άλλο σκληρό περιβάλλον.


ST-ST SM 3.0mm θωρακισμένο οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων 1550nm LSZH 5

ST-ST SM 3.0mm θωρακισμένο οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων 1550nm LSZH 6

 

 

Συσκευασία & μαρκάρισμα

Αυτό εύκολο να πάρουν και η καλά-προστατευμένη συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχουν ονομαστεί και έχουν χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή.

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ.

 

συσκευασία-μπάλωμα cord.jpg

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων

 

Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kanglly Wong

Τηλ.:: 86-18682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα