Κίνα καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο κατασκευαστής

Υπαίθριο 1 καλώδιο πτώσης καλωδίων LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων G657A1

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: RoHS,SGS,ISO
Αριθμό μοντέλου: 1 APC Sc πυρήνων μίνι αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων συνδετήρων
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: US $ 8-10
Συσκευασία λεπτομέρειες: 54*40*35cm
Χρόνος παράδοσης: 3-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 100000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα προϊόντων: 1 APC Sc πυρήνων μίνι αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων συνδετήρων IP: IP67
Συνδετήρας: LC, ST, FC, SC, ODVA, ODC, FULLAXS, ODLC Τύπος ινών: G652D, G657A1, G657A2, G655
Απώλεια εισαγωγής: IL<0.2db Διάρκεια: >1000 matings
Υλικό: LSZH, PVC, PE Εφαρμογή: Εσωτερικός ή υπαίθριος (FTTA)
Τύπος: Μίνι συνδετήρας Sc Διάμετρος καλωδίων: στρογγυλό καλώδιο 3.0mm ή 5.0mm ή επίπεδο καλώδιο 4.0*7.0mm
Υψηλό φως:

G657A1 καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

Καλώδιο πτώσης G657A1 LSZH

,

G652D καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών

Περιγραφή προϊόντων

Υπαίθριο 1 καλώδιο πτώσης καλωδίων LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων G657A1

 

Υπαίθριο 1 APC SM Sc πυρήνων μίνι ενιαίο τρόπου G657A1 LSZH πτώσης καλώδιο ινών μολύβδου μπαλωμάτων συνδετήρων καλωδίων αδιάβροχο

 

Εφαρμογή

1. Για πολλές χρήσεις υπαίθριος.

2. Για τη σύνδεση μεταξύ του κιβωτίου διανομής και RRH. 3.Deployment στις μακρινές ραδιο επικεφαλής εφαρμογές πύργων κυττάρων.

3. Επικοινωνίες οπτικών ινών στα σκληρά υπαίθρια περιβάλλοντα

4. Υπαίθρια σύνδεση εξοπλισμού επικοινωνίας

5. αδιάβροχος μακρινός ασύρματος σταθμός βάσης λιμένων Sc εξοπλισμού ινών

6. Πρόγραμμα καλωδίωσης FTTH

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

1. Οικονομικώς αποδοτική λύση για στο εσωτερικό τη λήξη. 2.Low απώλεια εισαγωγής και προστιθέμενη απώλεια.

3. Ύψος της μείωσης.

4. Νερό IP67, απόδειξη σκόνης και αντιδιαβρωτικός

5. Το υλικό στο καλώδιο αλτών είναι παντός καιρού και UV-ανθεκτικό. 6.Mechanical απόδοση: Πρότυπα IEC 61754-4.

7. Υλικά RoHS και ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑΣ υποχωρητικά.

 

Τύποι συνδετήρων

Τύπος Αναφορά Προδιαγραφή
Sc IEC 61754-4 Ενιαίο simplex τρόπου, APC: Πράσινοι συνδετήρες

 

Τύποι καλωδίων

Υπαίθριο 1 καλώδιο πτώσης καλωδίων LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων G657A1 0

G657A2 ίνα

FiberCount OD (χιλ.) Βάρος Εκτατή δύναμη Γενική μείωση Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα Θερμοκρασία αποθήκευσης
Βραχυπρόθεσμος Μακροπρόθεσμος Singlemode
1 2.0±5.0 25kg 600N 300N 1310nm ≤0.4dB/km 20D -20℃~+70℃
1550nm ≤0.3dB/km

 

 

 

 

 

 

Προδιαγραφή

Υπαίθριο 1 καλώδιο πτώσης καλωδίων LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων G657A1 1

Στοιχείο Στοιχεία
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια SM/APC≥60dB
Μηχανική ζωή 500cycles
Θερμοκρασία εργασίας -20°C~+70°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20°C~+70°C
Επίπεδο προστασίας IP67
Εκτατά στοιχεία Εκτατός μεταξύ της σύνδεσης και της ίνας cable≥100N

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τέλος-πρόσωπο Qualty (SM)

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 25 Κανένας Κανένας

IEC 61300335:2015

Β: Επένδυση 25 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας

Κανένας

 

Μηχανικά χαρακτηριστικά

Δοκιμή Όροι Αναφορά
Αντοχή 500 matings IEC 61300-2-2
Δόνηση Συχνότητα: 10 σε 55Hz, εύρος: 0.75mm IEC 61300-2-1
Διατήρηση καλωδίων 100N (κύριο καλώδιο) 50N (μέρος συνδετήρων) IEC 61300-2-4
Δύναμη του μηχανισμού συζεύξεων 80N για το καλώδιο 2 3mm IEC 61300-2-6
Torsion καλωδίων 15N για το καλώδιο 2 3mm IEC 61300-2-5
Πτώση 10 πτώσεις, ύψος πτώσης 1m IEC 61300-2-12
Στατικό πλευρικό φορτίο 1N για 1h (κύριο καλώδιο) 0.2N για 5min (μέρος αγροκτημάτων) IEC 61300-2-42
Κρύο -25°C, διάρκεια 96h IEC 61300-2-17
Ξηρά θερμότητα +70°C, διάρκεια 96h IEC 61300-2-18
Αλλαγή της θερμοκρασίας -25°C σε +70°C, 12 κύκλοι IEC 61300-2-22
Υγρασία +40°C σε 93%, διάρκεια 96h IEC 61300-2-19

 

Οι υπηρεσίες μας

 

1, ελεύθερα δείγματα- μπορούμε να παρέχουμε τα ελεύθερα προϊόντα για τη δοκιμή.

 

2, εμπορικό σήμα-Υπηρεσία cOem αποδεκτή

 

3, όροι πληρωμής-Πληρωμή της Νίκαιας. Όπως T/T, τη Western Union, Paypal κ.λπ.

 

4, ποιοτικό επίπεδο-Υψηλός - ποιότητα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.

 

5, ανταγωνιστική τιμή-Ο κατασκευαστής που έχει το εργοστάσιό μας έχει το πλεονέκτημα.

 

6, χρόνος παράδοσης- Συνήθως 3 ημέρες. Μια λιγότερο από εβδομάδα.

 

8, οπτικός σύμβουλος προγράμματος δικτύων-Οι επαγγελματικοί εμπειρογνώμονες σας βοηθούν.

 

9, ανάπτυξη νέων προϊόντων για τον πελάτη-Μπορούμε να το παραγάγουμε για σας με το σχέδιο.

 

10, λογιστική λύση- Οι οικονομικώς αποδοτικοί τρόποι μπορούν να επιλεχτούν για σας.

Πληροφορίες επιχείρησης

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

Η ποιότητα είναι ζωή OMC. Η σταθερή υποχρέωσή μας είναι να παραδώσουμε το παγκόσμιας ποιότητας προϊόν στους πελάτες μας και να υπερβούμε για πάντα τις προσδοκίες τους. Προσφέρουμε επίσης το στερεό μετά από την υποστήριξη πωλήσεων δηλ. 3 έτη εξουσιοδότησης προϊόντων υπό κανέναν όρο

 

OMC θεραπεύει τους πελάτες, τους προμηθευτές, και τους υπαλλήλους μας ως αξιοσέβαστους συνεργάτες μας. Εμείς πολύ ευτυχείς να μοιραστούμε την επιτυχία μας με τους. Προσφορά των καλύτερων προϊόντων στους πελάτες μας, της μακροπρόθεσμης/πιστής συνεργασίας στον προμηθευτή και τον καλό μισθό μας/της ευημερίας στους υπαλλήλους μας. OMC δεν διαθέτει επίσης καμία προσπάθεια να φροντίσει η κοινωνία και το περιβάλλον μας. Με μια ευγνώμονα καρδιά, OMC θα πάει σταθερά στο φωτεινό τρόπο ότι ο ξέν.

 

Συλλέγουμε με το παρόν έγγραφο σε OMC, με το άφθονο πάθος και τις επαγγελματικές τεχνικές στους πελάτες υπηρεσιών σε όλο τον κόσμο

 

Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

Μπορεί να είσαι σε αυτά