• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825
Κίνα 8 - καλώδιο 24cores Mtp/καλώδιο SM OS2 κορμών MPO OM3 9/125 OM4 OM5 50/125 για την τηλεγράφηση κέντρων δεδομένων 40G/100G/400G

8 - καλώδιο 24cores Mtp/καλώδιο SM OS2 κορμών MPO OM3 9/125 OM4 OM5 50/125 για την τηλεγράφηση κέντρων δεδομένων 40G/100G/400G

MPO: Εμπορικό σήμα Senko
Τύπος Fiber: SM 9/125 OM2, OM3, OM4, 50/125
Ίνες: 8F - 24F
Κίνα Η θηλυκή ενότητα Loopback ινών τύπων MPO για τη δοκιμή διαβιβάζει και τη λήψη των λειτουργιών

Η θηλυκή ενότητα Loopback ινών τύπων MPO για τη δοκιμή διαβιβάζει και τη λήψη των λειτουργιών

Τύπος Fiber: OM4 550 50/125
Συνδετήρας ινών: Θηλυκό MPO 12F
Απώλεια εισαγωγής: MM<1.0dB
Κίνα Ζωηρόχρωμη θηλυκή Loopback ενότητα Senko MPO SM/ΚΚ 8F/12F/24F Polairty Α και Β

Ζωηρόχρωμη θηλυκή Loopback ενότητα Senko MPO SM/ΚΚ 8F/12F/24F Polairty Α και Β

Τύπος Fiber: Singlemode ή πολλαπλού τρόπου
Ίνες: 8F/12F/24F
Απώλεια εισαγωγής: MM<1.2dB, SM (G652D) <1.5dB, SM (G657A1) <0.75dB
Κίνα 50 / 125 δυναμωμένο 900um Fanout MPO καλώδιο 24F με την ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία

50 / 125 δυναμωμένο 900um Fanout MPO καλώδιο 24F με την ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία

Συνδετήρας Α: MPO ΑΡΣΕΝΙΚΌ 24F OM4
Συνδετήρας Β: LC ΚΚ PC 900UM
IL LC: <0>
Κίνα 12F OM3 3.0mm έξοχη χαμηλή απώλεια εισαγωγής PVC LSZH Aqua Senko σκοινιού μπαλωμάτων mpo-MPO

12F OM3 3.0mm έξοχη χαμηλή απώλεια εισαγωγής PVC LSZH Aqua Senko σκοινιού μπαλωμάτων mpo-MPO

Όνομα προϊόντων: 12F OM3 3.0mm έξοχη χαμηλή απώλεια εισαγωγής PVC LSZH Aqua Senko σκοινιού μπαλωμάτων mpo-MPO
Μήκος: Προσαρμοσμένος
Χρώμα: Aqua
Κίνα 12 ενότητα πολλαπλού τρόπου OM3 Senko Loopback ινών ινών MPO MTP για FTTH

12 ενότητα πολλαπλού τρόπου OM3 Senko Loopback ινών ινών MPO MTP για FTTH

Χρώμα: Aqua, κίτρινος, πορτοκαλής, γκρίζος, μπλε ή όπως απαιτείται
Προϊόν: ενότητα OM3 Senko FTTH Loopback ινών 12-ινών MPO MTP
Εμπορικό σήμα: OMC ή cOem
Κίνα σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων ινών 12F 16F 24F 48F MPO MPO SM έξοχη χαμηλή απώλεια εισαγωγής LSZH G657A1

σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων ινών 12F 16F 24F 48F MPO MPO SM έξοχη χαμηλή απώλεια εισαγωγής LSZH G657A1

Όνομα: Καλώδιο Patch MPO-MPO SM
Προέλευση: Κίνα
Πυρήνες: 12F 16F 24F 48F
Κίνα Πολλαπλού τρόπου σκοινί MPO/MTP μπαλωμάτων οπτικής ίνας SENKO - καλώδιο κορμών οπτικών ινών LC

Πολλαπλού τρόπου σκοινί MPO/MTP μπαλωμάτων οπτικής ίνας SENKO - καλώδιο κορμών οπτικών ινών LC

Τύπος συνδετήρων: Mpo-LC 12F
Χρώμα: Τα πρότυπα είναι κίτρινα
Πρότυπα MPO: IEC-61754-7 JIS C5982
Κίνα 12 πυρήνας 0.9mm καλώδιο SM κορμών MPO ΚΚ 30CM Fanout συνέλευση

12 πυρήνας 0.9mm καλώδιο SM κορμών MPO ΚΚ 30CM Fanout συνέλευση

Όνομα προϊόντων: Σκοινί 30cm μπαλωμάτων mpo-LC OM3
Απώλεια εισαγωγής (MPO): Τυποποιημένη απώλεια: ≤0.6dB έξοχη χαμηλή απώλεια: ≤0.35dB
Απώλεια εισαγωγής (LC): ≤0.3dB
VIDEO Κίνα Πολλαπλού τρόπου αρσενικό καλωδίων OM4 12F MPO κορμών Senko MPO Fanout 0.9mm LC καλώδιο

Πολλαπλού τρόπου αρσενικό καλωδίων OM4 12F MPO κορμών Senko MPO Fanout 0.9mm LC καλώδιο

Όνομα προϊόντων: OM4 12F MPO Fanout 0.9mm LC καλώδιο
Συνδετήρας Α: MPO
Συνδετήρας Β: LC
1 2 3 4 5 6