Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Κασέτα MPO MTP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Κασέτα MPO MTP

(23)
Κίνα Η πλήρης φορτωμένη κασέτα 1U που 19 MPO MTP «ράφι τοποθετούν 4 ενότητες ισχύει για το κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

Η πλήρης φορτωμένη κασέτα 1U που 19 MPO MTP «ράφι τοποθετούν 4 ενότητες ισχύει για το κέντρο δεδομένων

Ράφι πλήρους φορτωμένου 1U 19 το» τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων 96F MTP που 4 ενότητες κρατούν ψηλά σε 4 επιτροπές προσαρμοστών ινών Χ Σχεδιασμένος για» ράφι-υποστήριγμα 19 και διαθέσιμος για 4 σειρές PC ... Read More
2019-02-27 20:14:55
Κίνα Πλήρης φορτωμένη κασέτα MPO MTP, κασέτα 12F Max 35cm MPO OM4 LC με το μαύρο χρώμα εργοστάσιο

Πλήρης φορτωμένη κασέτα MPO MTP, κασέτα 12F Max 35cm MPO OM4 LC με το μαύρο χρώμα

Πλήρης φορτωμένη mpo/mtp-LC OM4 0.9mm 35cm κασέτα υψηλής πυκνότητας για την εφαρμογή κέντρων δεδομένων Σχεδιασμένος για» ράφι-υποστήριγμα 19 και διαθέσιμος για 4 σειρές PC FHD κασετών μέχρι 96 ίνες οργανώστε κα... Read More
2019-02-27 20:12:40
Κίνα Τοποθετημένη ράφι επιτροπή μπαλωμάτων κασετών MPO OM3 0.9mm με cold-rolled το CRS χάλυβα εργοστάσιο

Τοποθετημένη ράφι επιτροπή μπαλωμάτων κασετών MPO OM3 0.9mm με cold-rolled το CRS χάλυβα

Πλήρης φορτωμένη mpo/mtp-LC OM3 0.9mm 35cm κασέτα υψηλής πυκνότητας για το κέντρο δεδομένων Σχεδιασμένος για» ράφι-υποστήριγμα 19 και διαθέσιμος για 4 σειρές PC FHD κασετών μέχρι 96 ίνες οργανώστε και προστατεύ... Read More
2019-02-27 20:07:44
Κίνα η κασέτα οπτικών ινών πάχους 1.2mm, ράφι τοποθετεί την κασέτα για τις συνδέσεις εργοστάσιο

η κασέτα οπτικών ινών πάχους 1.2mm, ράφι τοποθετεί την κασέτα για τις συνδέσεις

Η υψηλή πυκνότητα πλήρες φορτωμένο mpo/mtp-LC 0.9mm 35cm ράφι κασετών 1U 19 «τοποθετεί για το κέντρο δεδομένων Σχεδιασμένος για» ράφι-υποστήριγμα 19 και διαθέσιμος για 4 σειρές PC FHD κασετών μέχρι 96 ίνες οργα... Read More
2019-02-27 20:04:11
Κίνα ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο εργοστάσιο

ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο

ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο Σχεδιασμένος για» ράφι-υποστήριγμα 19 και διαθέσιμος για 4 σειρές PC FHD κα... Read More
2018-12-31 11:36:21
Κίνα Μαύρες χαμηλής ισχύος ποινικές ρήτρες κασετών MPO MTP εργοστάσιο

Μαύρες χαμηλής ισχύος ποινικές ρήτρες κασετών MPO MTP

Κασέτα MPO/MTP-LC/SC HD για την επιτροπή μπαλωμάτων MPO/MTP OMC υψηλού - η ποιοτική MPO/MTP-LC/SC HD κασέτα σχεδιάζεται γιατί η αντιστοιχία με το ράφι MPO/MTP OMC τοποθετεί 96F και τη γλιστρώντας επιτροπή τύπων ... Read More
2018-12-31 10:18:20
Κίνα Εξαιρετικά - ράφι κασετών 1U υψηλής πυκνότητας MPO MTP - τοποθετήστε 96 - 144 ίνες εργοστάσιο

Εξαιρετικά - ράφι κασετών 1U υψηλής πυκνότητας MPO MTP - τοποθετήστε 96 - 144 ίνες

Υπερβολική επιτροπή μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος υψηλής πυκνότητας, ράφι-υποστήριγμα 96-144 1U ίνες Σύνολο Αρίθμηση ινών 144 ίνες Τύπος ινών OM4 50/125µm MMF Μπροστινός τύπος προσαρμοστών LC ντούμπλεξ UPC Οπίσθι... Read More
2018-11-26 16:27:09
Κίνα 1U 19» γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών 72F MTP 3 ενότητες κρατά ψηλά σε 3 επιτροπές προσαρμοστών ινών Χ εργοστάσιο

1U 19» γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών 72F MTP 3 ενότητες κρατά ψηλά σε 3 επιτροπές προσαρμοστών ινών Χ

Εκφορτωμένο 72F MTP - η επιτροπή μπαλωμάτων LC, γλιστρώντας συρτάρι 1U 19 ", 3 ενότητες κρατά ψηλά στην κασέτα επιτροπών προσαρμοστών 3xFiber ή 3x MTP MPO Σχεδιασμένος για» ράφι-υποστήριγμα 19 και διαθέσιμος γι... Read More
2018-08-13 11:29:49
Κίνα Η κασέτα επιτροπής μπαλωμάτων αυλακώσεων OM4 1U 4 MPO MTP σχεδίασε τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής για 10G/40G εργοστάσιο

Η κασέτα επιτροπής μπαλωμάτων αυλακώσεων OM4 1U 4 MPO MTP σχεδίασε τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής για 10G/40G

OM4 24F MTP - κασέτα 2 αρσενικός -12 Χ LC διπλός 24F Om4 LC τύπος 50/125 Χ MTP Α το /Type AF, για την επιτροπή μπαλωμάτων αυλακώσεων 1U MPO 4 Ο τύπος Α και AF χρησιμοποιείται ως ζευγάρι σε μια σύνδεση μεθόδου Α ... Read More
2018-08-13 11:29:49
Κίνα Ανώτερες οπτικές ιδιότητες OM3 50/125 τύπος Α/τύπος AF ενεργειακών αποδοτικές HD MTP κασετών εργοστάσιο

Ανώτερες οπτικές ιδιότητες OM3 50/125 τύπος Α/τύπος AF ενεργειακών αποδοτικές HD MTP κασετών

24F OM3 MTP - κασέτα 2 αρσενικός -12 Χ LC διπλός 24F Om3 LC τύπος 50/125 Χ MTP Α το /Type AF, για την επιτροπή μπαλωμάτων αυλακώσεων 1U MPO 4 Ο τύπος Α και AF χρησιμοποιείται ως ζευγάρι σε μια σύνδεση μεθόδου Α ... Read More
2018-08-13 11:29:49
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.