• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825
Κίνα Η πλήρης φορτωμένη κασέτα 1U 19 MPO MTP «ψάρεψε το ράφι που τοποθετήθηκε για το κέντρο δεδομένων με την υψηλή ικανότητα

Η πλήρης φορτωμένη κασέτα 1U 19 MPO MTP «ψάρεψε το ράφι που τοποθετήθηκε για το κέντρο δεδομένων με την υψηλή ικανότητα

Εγκατάσταση: 1U ράγες ραφιών τυποποιημένου EIA 19»
Υλικό: Cold-rolled CRS χάλυβας 1.2mm πάχος
Αριθμήσεις ινών: 128F ανώτατος
Κίνα 96 Singlemode 1U MPO MTP κασέτα ινών επίπεδη

96 Singlemode 1U MPO MTP κασέτα ινών επίπεδη

προϊόντα: 96 ίνες 12 Χ MTP/MPO- 8 Χ LC/Singlemode 1U επιτροπή μπαλωμάτων UPC
Μπροστινές διεπαφές: 24xLC τετράγωνο
Οπίσθιες διεπαφές: 12 αρσενικό mtp-8
Κίνα 1U 19» γλιστρώντας συρτάρι MPO/επιτροπή μπαλωμάτων MTP

1U 19» γλιστρώντας συρτάρι MPO/επιτροπή μπαλωμάτων MTP

Τύπος περιφράξεων: Γλιστρώντας συρτάρι
Εγκατάσταση: 1U ράγες ραφιών τυποποιημένου EIA 19»
Υλικό: Cold-rolled CRS χάλυβας 1.2mm πάχος
Κίνα Τελικό κιβώτιο εξοπλισμού κιβωτίων FDB διανομής ινών FTTH 16F 8F

Τελικό κιβώτιο εξοπλισμού κιβωτίων FDB διανομής ινών FTTH 16F 8F

Όνομα προϊόντων: Τελικό πλαίσιο 8 εξοπλισμού FDB κιβώτιο κιβωτίων FTTH 8F Caixa CTO θραυστών ινών κιβωτίων διανομής ο
Προσαρμοστής: 8pcs του Sc το μονοκατευθυντικό /8pcs του διπλού προσαρμοστή LC
Λιμένες καλωδίων: 2 σε 8 έξω
Κίνα Ο τοίχος τοποθετεί το οπτικό λήξης κιβώτιο 12cores fdb-12b-1 διανομής κιβωτίων υπαίθριο

Ο τοίχος τοποθετεί το οπτικό λήξης κιβώτιο 12cores fdb-12b-1 διανομής κιβωτίων υπαίθριο

Όνομα προϊόντων: Κιβώτιο διανομής ινών
Αρίθμηση ινών: 12 πυρήνες
Πρότυπο: Fdb-12b-1
Κίνα 6 ο τοίχος πυρήνων τοποθετεί το κιβώτιο διανομής ινών IP65 για την εξωτερική χρήση

6 ο τοίχος πυρήνων τοποθετεί το κιβώτιο διανομής ινών IP65 για την εξωτερική χρήση

Όνομα προϊόντων: Κιβώτιο διανομής ινών
Αρίθμηση ινών: 6 πυρήνες
Πρότυπο: Fdb-106B
Κίνα Τελικό κιβώτιο Caixa CTO περάτωσης εξοπλισμού γραφείων FDB διανομής οπτικών ινών FTTH 8F

Τελικό κιβώτιο Caixa CTO περάτωσης εξοπλισμού γραφείων FDB διανομής οπτικών ινών FTTH 8F

Όνομα προϊόντων: Το τελικό πλαίσιο 8 εξοπλισμού FDB αφαιρεί τον πυρήνα το κιβώτιο κιβωτίων FTTH 4F Caixa CTO θραυστών
Προσαρμοστής: 8pcs του Sc το μονοκατευθυντικό /8pcs του διπλού προσαρμοστή LC
Λιμένες καλωδίων: λιμένες 1 in/8 έξω καλωδίου πτώσης
Κίνα 4 κιβώτιο θραυστών ινών κιβωτίων FTTH 4F διανομής ινών πυρήνων FDB

4 κιβώτιο θραυστών ινών κιβωτίων FTTH 4F διανομής ινών πυρήνων FDB

Όνομα προϊόντων: Τελικό κιβώτιο κιβωτίων FTTH 4F Caixa CTO θραυστών ινών κιβωτίων διανομής οπτικών ινών κιβωτίων 4cor
Προσαρμοστής: 4pcs του Sc το μονοκατευθυντικό /4pcs του διπλού προσαρμοστή LC
Λιμένες καλωδίων: 1 In/4 έξω
Κίνα Υπαίθριο εσωτερικό τελικό κιβώτιο ινών σημείου ODP διανομής ινών FTTH

Υπαίθριο εσωτερικό τελικό κιβώτιο ινών σημείου ODP διανομής ινών FTTH

Όνομα προϊόντων: 8 κιβώτιο διανομής ινών πυρήνων
Προσαρμοστής: 8pcs του simplex Sc/του ντούμπλεξ LC
Λιμένες καλωδίων: 2/3
Κίνα Το κιβώτιο διανομής ινών IP65 12F που ο τελικός τοίχος περάτωσης τοποθέτησε Πολωνό τοποθέτησε το κοινό κιβώτιο ινών συνδετικός την περάτωση

Το κιβώτιο διανομής ινών IP65 12F που ο τελικός τοίχος περάτωσης τοποθέτησε Πολωνό τοποθέτησε το κοινό κιβώτιο ινών συνδετικός την περάτωση

Όνομα προϊόντων: 12F τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής ινών
Διαμορφώστε το αριθ.: Fdb-12D
Διάσταση (L*W*H): 235x200x62mm
1 2 3 4 5