Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών

Fiber Optic Pigtail SC SM OS2 9 / 125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4  OM5 50 / 125 Loose buffer , Tight buffer PVC/ LSZH
Fiber Optic Pigtail SC SM OS2 9 / 125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4  OM5 50 / 125 Loose buffer , Tight buffer PVC/ LSZH Fiber Optic Pigtail SC SM OS2 9 / 125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4  OM5 50 / 125 Loose buffer , Tight buffer PVC/ LSZH Fiber Optic Pigtail SC SM OS2 9 / 125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4  OM5 50 / 125 Loose buffer , Tight buffer PVC/ LSZH Fiber Optic Pigtail SC SM OS2 9 / 125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4  OM5 50 / 125 Loose buffer , Tight buffer PVC/ LSZH Fiber Optic Pigtail SC SM OS2 9 / 125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4  OM5 50 / 125 Loose buffer , Tight buffer PVC/ LSZH Fiber Optic Pigtail SC SM OS2 9 / 125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4  OM5 50 / 125 Loose buffer , Tight buffer PVC/ LSZH

Μεγάλες Εικόνας :  Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: SC SM OS2 OM1 9/125 62,5/125 ΧΑΛΑΡΌΣ ΑΠΟΜΟΝΩΤΉΣ OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, ΣΦΙΧΤΌ PVC LSZH ΑΠΟΜΟΝΩΤΏΝ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 2 ομάδες
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 12pcs σε έναν πίνακα εγγράφου, 12pcs σε ένα κιβώτιο φουσκαλών, 12pcs σε μια τσάντα PE
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, paypal, πιστωτική κάρτα, alipay
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τμχ ανά μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: SC SM OS2 OM1 9/125 62,5/125 ΧΑΛΑΡΌΣ ΑΠΟΜΟΝΩΤΉΣ OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, ΣΦΙΧΤΌ PVC LSZH ΑΠΟΜΟΝΩΤΏΝ Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: APC>60dB UPC>50dB PC>35dB συσκευασία: πίνακας εγγράφου, κιβώτιο φουσκαλών, τσάντα PE
100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη: Διαθέσιμος μόλις ζητηθεί Καθαρό πρόσωπο τελών ferrul: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά
OEM Service: Ο cOem είναι διαθέσιμος Ποιότητα: Βαθμός Γ IEC και βαθμός Β IEC
Υψηλό φως:

fiber optic jumpers

,

fiber pigtails patch cords

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών

 

Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι κανονικά ένα σφιχτό/σφιχτά αποθηκευμένο καλώδιο ινών με έναν συνδετήρα που ολοκληρώνεται προ σε ένα τέλος και την εκτεθειμένη ίνα σε άλλη. Το τέλος είναι γδυμένο και η τήξη συνδεμένος σε έναν ενιαίο ή κορμό πολυ-ινών. Η πλεξίδα οπτικών ινών μπορεί να έχει είτε τους αρσενικούς είτε θηλυκούς συνδετήρες. Οι θηλυκοί συνδετήρες μπορούν να τοποθετηθούν σε μια επιτροπή μπαλωμάτων, ενώ οι αρσενικοί συνδετήρες μπορούν να συνδεθούν με τους οπτικούς πομποδέκτες.

Όταν χρησιμοποιείται κατάλληλα, η πλεξίδα οπτικών ινών επιτρέπει την ελαφριά μετάδοση σημάτων με την ελάχιστη επιστροφής απώλεια και χαμηλός - μείωση. Σιγουρευτείτε το δίκτυό ότι σας ενισχύεται με τις πλεξίδες ινών Savvy ινών, όπως δικοί μας κατασκευάζονται των υλικών ανώτερης ποιότητας.

Η πλεξίδα είναι διαθέσιμη και στις ενιαίες και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις με είτε APC είτε UPC τους τύπους στιλβωτικής ουσίας. Οι πλεξίδες ινών μας έρχονται με ένα μερικό εξωτερικό σακάκι που προστατεύει τους σφιχτούς/χαλαρούς απομονωτές από τη ζημία. Εάν εγκαθίσταται σε μια εφαρμογή υψηλής πυκνότητας, το εξωτερικό σακάκι μπορεί να αφαιρεθεί εύκολα για να προσαρμόσει μια σφιχτότερη ακτίνα κάμψεων για τις πλεξίδες.

Η πολυ πλεξίδα χρώματος 12 ινών ή 6 ινών είναι εύκολο να εγκατασταθεί και να παρέχει μια σύνδεση οπτικών ινών εξαιρετικής ποιότητας. Προσφέρουμε επίσης τις μεμονωμένες ενιαίες πλεξίδες, που απορρίπτονται 6 πακέτα, ή 12 πακέτα. Επίσης είναι 12 6 ινών καλυμμένων πλεξίδες ινών ή.

 

  • Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS.
  • Ο συνδετήρας θα μπορούσε να είναι Sc, FC, LC, ST, MU, και E2000etc.
  • Το καλώδιο θα μπορούσε να είναι G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3, OM4 κ.λπ.
  • Το μέγεθος καλωδίων θα μπορούσε να είναι 0,25, 0,9,
  • Υπάρχουν 12 χρώματα για την επιλογή σας.
  • Και 250um και 900um είναι ίδιους χρωματισμένος, εύκολο να προσδιοριστούν και να κάνουν δεξιά τη συναρμογή.
  • Σφιχτός απομονωτής, ημι-σφιχτός απομονωτής. Ο χαλαρός απομονωτής είναι διαθέσιμος

Τυποποιημένη συμμόρφωση

  • · TIA 604 (FOCIS)
  • · TIA/EIA 492AAAE
  • · IEC 61754
  • · IEC 60793-2-10
  • · Iec61300-3-35
  • · YD/T1272.1-2003
  • · RoHS, ISO9001 υποχωρητικό

Τύποι πλεξίδων

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών 0

 

 

Ενιαία πλεξίδα τρόπου

 

Αυτό το OS2 ενιαίων τρόπου 9/125 πλεξίδων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των συνδέσεων 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet. Μπορεί στοιχεία μεταφορών μέχρι και 10km σε 1310nm, ή μέχρι 40km σε 1550nm.

 

Προδιαγραφή:

 

Τύπος συνδετήρων Sc Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Τρόπος ινών OS2 9/125μm Μήκος κύματος 1310/1550nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥50dB
Βαθμός ινών G.657.A1 (συμβατός με G.652.D) Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 10mm
Μείωση σε 1310 NM 0,36 dB/km Μείωση σε 1550 NM 0,22 dB/km
Αρίθμηση ινών 1-144 πυρήνες Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Σακάκι καλωδίων PVC, LSZH, OFNR, OFNP Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx)
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~80°C

 

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών 1

 

ΚΚ OM1 62.5/125 πλεξίδα

Αυτή η 62.5/125 OM1 πολλαπλού τρόπου πλεξίδα οπτικών ινών είναι ιδανική για τη σύνδεση 100/1000base-SX των πομποδεκτών κ.λπ. για γρήγορο Ethernet, gigabit εφαρμογές καναλιών Ethernet και ινών.

 

Προδιαγραφή:

Τύπος συνδετήρων Sc Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Αρίθμηση ινών 1-144cores Τρόπος ινών OM1 62.5/125μm
Μήκος κύματος 850/1300nm απόσταση 1G Ethernet 280m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών G.651 Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 15mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Σακάκι καλωδίων PVC, LSZH, OFNR, OFNP Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών 2

 

Πλεξίδα ΚΚ OM2 50/125 μπάλωμα

Αυτό το OM2 πολλαπλού τρόπου 50/125 πλεξίδων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση 1000base-SX, τους πομποδέκτες κ.λπ. SFP για το gigabit Ethernet και τις εφαρμογές καναλιών ινών.

 

Προδιαγραφή:

 

Τύπος συνδετήρων Sc Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Αρίθμηση ινών 1-144cores Τρόπος ινών OM2 50/125μm
Μήκος κύματος 850/1300nm απόσταση 1G Ethernet 550m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών Κάμψη αναίσθητη Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 7.5mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Σακάκι καλωδίων PVC, OFNP, OFNR, LSZH Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών 2

 

Πλεξίδα ΚΚ OM3 50/125 μπάλωμα

Αυτό το OM3 πολλαπλού τρόπου 50/125 πλεξίδων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των πομποδεκτών κ.λπ. SR 10G, 10G LRM, SFP+ για τις συνδέσεις 10G/40G/100G Ethernet και είναι η προτιμημένη προδιαγραφή ινών για τις συνδέσεις 10G Ethernet.

 

Προδιαγραφή:

 

Τύπος συνδετήρων

Sc

Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Αρίθμηση ινών 1-144F Τρόπος ινών OM3 50/125μm BIF
Μήκος κύματος 850/1300nm απόσταση 10G Ethernet 300m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών G651 Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 7.5mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Σακάκι καλωδίων OFNR, OFNP, PVC, LSZH Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών 4

 

 

Πλεξίδα ΚΚ OM4 50/125 μπάλωμα

 

Αυτό το OM4 πολλαπλού τρόπου 50/125 πλεξίδων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των πομποδεκτών κ.λπ. SR 40G BIDI, SR 10G, QSFP+, SFP+ για τις συνδέσεις 10G/40G/100G Ethernet και είναι η προτιμημένη προδιαγραφή ινών για τις εφαρμογές 40G/100G.

 

Προδιαγραφή:

 

Τύπος συνδετήρων Sc Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Τρόπος ινών OM4 50/125μm Μήκος κύματος 850/1300nm
απόσταση 40G Ethernet 150m σε 850nm απόσταση 100G Ethernet 100m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών Κάμψη αναίσθητη Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 7.5mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Αρίθμηση ινών 1-144 πυρήνες Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Σακάκι καλωδίων LSZH, PVC, OFNP, OFNR Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx)
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~80°C

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών 5

 

 

Πλεξίδα ΚΚ OM5 50/125 μπάλωμα

 

OM5 καλύπτει τις απαιτήσεις IEC 60793-2-10 A1a.4 Tia-492AAAE και σχεδίων ενώ εντελώς προς τα πίσω - συμβατό σύστημα με τα υπάρχοντα δίκτυα και τις εφαρμογές OM4. Συναντά RoHS υποχωρητικό και το σκοινί μπαλωμάτων ινών εξετάζεται οπτικά για την απώλεια εισαγωγής για να εξασφαλίσει υψηλό - ποιότητα.

 

Προδιαγραφή:

 

Τύπος συνδετήρων Sc Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Τρόπος ινών OM5 50/125μm Μήκος κύματος 850/1300nm
απόσταση 40G Ethernet 440m σε 850nm απόσταση 100G Ethernet 150m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών Κάμψη αναίσθητη Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 7.5mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης (σε 850nm) ≥4700 MHZ·χλμ Αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης (σε 953nm) ≥2470 MHZ·χλμ
Αρίθμηση ινών 1-144 πυρήνες Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Σακάκι καλωδίων PVC, LSZH, OFNP, OFNR Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx)
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~80°C

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών 2

 

Ανοχή μήκους

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

 

 

σκοινί συσκευασία-μπαλωμάτων

 

Εφαρμογή:

 

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών 8

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ.

 

Τα καλώδια πλεξίδων ινών παρέχουν έναν γρήγορο τρόπο να γίνουν οι λήξεις εργοστασίων στον τομέα.

 

Υψηλός - εγγύηση καλωδίων ποιοτικών οπτικών ινών μπαλωμάτων

13

 

Ποιότητα contorl.jpg


Πιστοποίηση:

Τα προϊόντα μας επιβεβαιώνονται από αυτές τις πιστοποιήσεις

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών 12


 

Exhibition.jpg

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών 14

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kanglly Wong

Τηλ.:: 86-18682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)