Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900μm

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900μm

12F Pre - terminated 900μm Fiber Optic Pigtail SC UPC G657A1 9 / 125μm Cable Fanout 0.9mm Tail 3M
12F Pre - terminated 900μm Fiber Optic Pigtail SC UPC G657A1 9 / 125μm Cable Fanout 0.9mm Tail 3M 12F Pre - terminated 900μm Fiber Optic Pigtail SC UPC G657A1 9 / 125μm Cable Fanout 0.9mm Tail 3M

Μεγάλες Εικόνας :  12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900μm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OMC
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: 12F Sc UPC 3M OS2 9/125μm Fanput 0.9mm

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένη τσάντα PE ή συσκευασία cOem πελατών
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs εβδομάδα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: 12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900 Τρόπος ινών: 9/125μm
Απώλεια εισαγωγής: <0> επιστροφή απώλεια: UPC>50dB
μήκος κύματος: 1310nm/1550nm Επίπεδο Ποιότητας: Βαθμός Γ IEC και βαθμός Β IEC
Πρότυπα Endface: Telcordia GR-326.Core συσκευασία: Μεμονωμένη τσάντα PE ή συσκευασία cOem πελατών
Υψηλό φως:

fiber optic pigtail connector

,

fiber pigtails patch cords

12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900μm

 

 

Σχεδιασμένος για να υποστηρίξει και την τήξη και μηχανικό να συνδέσει για την ίνα που τηλεγραφεί τα συστήματα, τέλεια για τις μη μόνιμες συνδέσεις στις επιτροπές μπαλωμάτων, το οπτικό πλαίσιο διανομής, το τελικό κιβώτιο κ.λπ. ινών.

 

Η μίνι πλεξίδα ξεμπλοκαρίσματος είναι μια πλεξίδα πολυ-ινών. Η ίνα μονάδων είναι 0,6 ή 0,9 σφιχτό καλώδιο απομονωτών. Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS. Την οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Οι όλες πλεξίδες OMC είναι εργοστάσιο που επιθεωρείται και που εξετάζεται, με τα διαθέσιμα στοιχεία παρεμβαλλόμετρων κατόπιν αιτήματος.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973

 

Οπτική προδιαγραφή

Συνδετήρας Α Sc Συνδετήρας Β Unterminated
Τρόπος ινών 9/125μm Αρίθμηση ινών 12
Πολωνικά UPC Διάμετρος καλωδίων 0.9mm
Υλικό σακακιών PVC/LSZH Χρώμα σακακιών Κίτρινος
Μήκος κύματος 1310nm/1550nm Διάρκεια >1000 φορές
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

 

 

  Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας SC/FC/ST 10~25 χιλ. 5~12 χιλ.
LC/MU 7~25 χιλ. 5~15 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 50 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.2°

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Ο συνδετήρας θα μπορούσε να είναι Sc, FC, LC, ST, MU, E2000 κ.λπ.
  • Το καλώδιο θα μπορούσε να είναι G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3 κ.λπ.
  • Αρίθμηση ινών: το 4.6.8.12 .24.48 ......

Εφαρμογή:

 

           ODF, σύστημα ODN, κιβώτιο λήξης, FTTH

 

12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900μm 0

  • Καθαρίστε και γρατσουνιά-ελεύθερο πρόσωπο τελών
  • Η ανάλογη γεωμετρική δοκιμή εφαρμόζεται στην κανονική παραγωγή.
  • 100% ο έλεγχος παρεμβαλλόμετρων είναι διαθέσιμος κάτω από την ειδική απαίτηση

Ανοχή μήκους

 

12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900μm 1

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Δύο σημαντικές μέθοδοι για να συνδέσει πλεξίδων οπτικών ινών

 

Οι συνελεύσεις πλεξίδων οπτικών ινών χρησιμοποιούνται στη λήξη των καλωδίων οπτικών ινών μέσω της τήξης ή μηχανικά να συνδέσουν.

12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900μm 2

12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900μm 3

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από
αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900μm 4

 

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900μm 9

12F προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 3M καλωδίων Sc UPC G657A1 9/125μm πλεξίδων οπτικών ινών 900μm 10

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kanglly Wong

Τηλ.:: 86-18682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα