Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλικό ουρών LSZH

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλικό ουρών LSZH

LC  OM3 Fiber Optic Pre - terminated Pigtail 12F 12 Colors LC UPC OM3 Aqua  Bunch Fanout 0.9mm tail  LSZH Material
LC  OM3 Fiber Optic Pre - terminated Pigtail 12F 12 Colors LC UPC OM3 Aqua  Bunch Fanout 0.9mm tail  LSZH Material LC  OM3 Fiber Optic Pre - terminated Pigtail 12F 12 Colors LC UPC OM3 Aqua  Bunch Fanout 0.9mm tail  LSZH Material

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλικό ουρών LSZH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: OM3 προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm ουρά 12F 12 χρώματα LC UPC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένη τσάντα PE ή συσκευασία cOem πελατών
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs εβδομάδα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλι Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: UPC>50dB Βαθμός ινών: G651
Connector: LC μήκος κύματος: 850nm
Πρότυπα Endface: Telcordia GR-326.Core συσκευασία: Μεμονωμένη τσάντα PE ή συσκευασία cOem πελατών
Υψηλό φως:

fiber optic jumpers

,

fiber pigtails patch cords

Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλικό ουρών LSZH

 

 

προ-ολοκληρωμένη η 12F πλεξίδα ινών καλωδίων 900μm είναι μια πλεξίδα πολυ-ινών. Η ίνα μονάδων είναι 0,6 ή 0,9 σφιχτό καλώδιο απομονωτών. Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS.

 

Προ-ολοκληρωμένη πλεξίδα ινών καλωδίων 900um OMC η 4-144F είναι διαθέσιμη και στις ενιαίες και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις με είτε APC είτε UPC τους τύπους στιλβωτικής ουσίας. Οι πλεξίδες ινών μας έρχονται με ένα μερικό εξωτερικό σακάκι που προστατεύει τους σφιχτούς/χαλαρούς απομονωτές από τη ζημία. Εάν εγκαθίσταται σε μια εφαρμογή υψηλής πυκνότητας, το εξωτερικό σακάκι μπορεί να αφαιρεθεί εύκολα για να προσαρμόσει μια σφιχτότερη ακτίνα κάμψεων για τις πλεξίδες. Τελειοποιήστε για τις εγκαταστάσεις οπτικών ινών μέσα σε ένα κτήριο ή μεταξύ δύο κτηρίων.

 

Οι όλες πλεξίδες OMC είναι εργοστάσιο που επιθεωρείται και που εξετάζεται, με τα διαθέσιμα στοιχεία παρεμβαλλόμετρων κατόπιν αιτήματος.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

 

Οπτική προδιαγραφή

 

Συνδετήρας LC Σακάκι OD (χιλ.)

6.35mm

Τρόπος ινών 50/125μm Χρώμα σακακιών

Aqua

Πολωνικά UPC Μήκος κύματος

ΚΚ: 850nm

Τύπος καλωδίων Ξεμπλοκάρισμα πολυ-ινών καλώδιο 0.9mm μονάδων Υλικό σακακιών LSZH/PVC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (βαθμός Γ IEC) Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
Επιστροφής απώλεια

PC ≥ 35dB (λ.)

&Vibration ανταλλαξιμότητας ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλικό ουρών LSZH 0

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
  • Υψηλή περιβαλλοντική σταθερότητα
  • Διαθέσιμες διάμετροι καλωδίων πτώσης FTTH: Φ2.0*5.0mm Φ2.0*5.2mm
  • Για το υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων FTTH: Αυτοστηριζόμενο μέλος καλωδίων FTTH: 1.0 χαλύβδινο σύρμα 1,2 χιλ.
  • Τύποι συνδετήρων: LC, FC, SC
  • Τρόπος ινών: Ενιαίος τρόπος G.657A1, G657A2, G657B3
  • Ferrule τύπος διεπαφών: UPC στο UPC, APC APC, APC στο UPC
  • Καλή ανταλλαξιμότητα Καλή διάρκεια
  • Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα
  • Υποχωρητικός στις προδιαγραφές IEC, TIA/EIA, NTT και JIS

Εφαρμογή:

 

Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλικό ουρών LSZH 1

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (ΚΚ)

 

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 65 Κανένας Κανένας IEC 61300335:2015
Β: Επένδυση 65 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

Ανοχή μήκους

 

Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλικό ουρών LSZH 2

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Δύο σημαντικές μέθοδοι για να συνδέσει πλεξίδων οπτικών ινών

 

Οι συνελεύσεις πλεξίδων οπτικών ινών χρησιμοποιούνται στη λήξη των καλωδίων οπτικών ινών μέσω της τήξης ή μηχανικά να συνδέσουν.

 

Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλικό ουρών LSZH 3

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από
αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλικό ουρών LSZH 4

Εφαρμογή:

 

Το 50/125μm OM3 πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών κάμψεων αναίσθητο είναι λιγότερη μείωση όταν θα κάνουν η κλίση ή στριμμένος έναντι των παραδοσιακών καλωδίων οπτικής ίνας και αυτό την εγκατάσταση και τη συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών αποδοτικότερων. Μπορεί επίσης να σώσει περισσότερο διάστημα για την υψηλή πυκνότητά σας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων, δίκτυα επιχειρήσεων, δωμάτιο τηλεπικοινωνιών, αγροκτήματα κεντρικών υπολογιστών, δίκτυα αποθήκευσης σύννεφων, και οποιαδήποτε καλώδια μπαλωμάτων ινών θέσεων απαιτούνται.


Αυτό το OM3 πολλαπλού τρόπου 50/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των πομποδεκτών κ.λπ. SR 10G, 10G LRM, SFP+ για τις συνδέσεις 10G/40G/100G Ethernet και είναι η προτιμημένη προδιαγραφή ινών για τις συνδέσεις 10G Ethernet.

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλικό ουρών LSZH 9

Οπτική ίνα LC OM3 προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα 12F 12 Fanout 0.9mm δεσμών χρωμάτων LC UPC OM3 Aqua υλικό ουρών LSZH 10

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales1

Τηλ.:: +8618938656884

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα