Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο κορμών mpo

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

Κίνα 12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G προμηθευτής
12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G προμηθευτής 12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G προμηθευτής 12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G προμηθευτής 12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G προμηθευτής 12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
Μάρκα: Senko MPO
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: MPO SM, ΚΚ 12F, θηλυκό αρσενικό 24F

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1piece
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένος τσάντα ή πελάτης PE ζητούμενη
Χρόνος παράδοσης: 3-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: USD10000pcs το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
MPO: Εμπορικό σήμα Senko Τύπος Fiber: SM 9/125 OM2, OM3, OM4, 50/125
Ίνες: 8F - 24F Απώλεια εισαγωγής: ≤0.7dB (πρότυπα) ≤0.35dB (χαμηλή απώλεια βραδυνού)
επιστροφή απώλεια: SM UPC≥50dB SM APC≥60dB ΚΚ PC≥20dB Παρέμβαση δοκιμασμένη: 100% δοκιμασμένο και που περνούν
Πολικότητα: Α, Β, Γ εφαρμογή: Τηλεγράφηση κέντρων δεδομένων

12F - 24F MPO - σκοινί μπαλωμάτων MPO/καλώδιο SM 9/125 OM2, OM3, OM4, 50/125 καλώδια κορμών για 40G/το κέντρο δεδομένων 100G.

Το καλώδιο μπαλωμάτων ινών MPO/το καλώδιο κορμών ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MPO και στις δύο άκρες. Τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων MPO συνδέουν τις ενότητες MPO ως μόνιμη σύνδεση. Τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων είναι διαθέσιμα με 12, 24, 48 και 72 ίνες. Η υποστήριξη επιταχύνεται στις λύσεις κέντρων δεδομένων 10/40/100Gbps. Υιοθετούνται χαρακτηριστικά για να διασυνδέσουν τις κασέτες, οι επιτροπές ή δυναμωμένο MPO ανεμιστήρας-outs-αερίζουν, και για να διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλα υψηλά περιβάλλοντα ινών. Εκτός αυτού, MPO παρέχει επίσης πολλές ευελιξία και ευκολία μόλις πρέπει να αλλάξετε το ύφος συνδετήρων στις επιτροπές μπαλωμάτων. Αντί της αλλαγής του συνδετήρα στον κορμό καλωδίων, ακριβώς να εγκαταστήσει νέες κασέτες με το νέο ύφος συνδετήρων διαγώνιος-συνδέει την πλευρά της επιτροπής μπαλωμάτων.

 

Οι αξίες του καλωδίου μπαλωμάτων MTP/MPO/του καλωδίου κορμών περιλαμβάνουν γενικά:

 

Τα υψηλά - ποιότητα — καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων MTP/MPO είναι εργοστάσιο προ-που ολοκληρώνεται, που εξετάζεται και που συσκευάζεται μαζί με τις εκθέσεις δοκιμής. Αυτές οι εκθέσεις χρησιμεύουν ως τη μακροπρόθεσμη τεκμηρίωση και ο ποιοτικός έλεγχος.

Να μειωθούν τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων καλωδίων όγκος-MTP/MPO έχουν τις πολύ μικρές διαμέτρους, οι οποίες μειώνουν τον όγκο καλωδίων και βελτιώνουν τους όρους κλιματισμού στα κέντρα δεδομένων.

Ο χρόνος - αποταμίευση — με το ειδικό έτοιμο προς χρήση σχέδιο, καλώδιο μπαλωμάτων MTP/MPO/καλώδια κορμών μπορεί να ενσωματωθεί και να συνδεθεί αμέσως. Βοηθά πολύ να μειώσει το χρόνο εγκαταστάσεων.

 

Το καλώδιο κορμών MPO, μια οικονομικώς αποδοτική εναλλακτική λύση στη χρονοβόρα λήξη τομέων, σχεδιάζεται για την ίνα υψηλής πυκνότητας επιδιορθώνοντας στα κέντρα δεδομένων που η διαστημική αποταμίευση ανάγκης και μειώνει τα διοικητικά προβλήματα καλωδίων. Με τους συνδετήρες Senko MPO και την ίνα Corning Clearcurve, βελτιστοποιείται για 40G QSFP+ SR4/CSR4, την άμεσες σύνδεση οπτικής 100G QSFP28 SR4 και τις εφαρμογές κέντρων δεδομένων υψηλής πυκνότητας.

 

1, η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με το υψηλό πυκνό περιβάλλον βαθμού

2, η οπτική ίνα στο κτήριο

3, η εσωτερική εφαρμογή συνδετήρων στον εξοπλισμό ινών.

 

12F που σχεδιάζεται για 40G QSFP+ SR4, 40G QSFP+ CSR4 και την άμεσα σύνδεση οπτικής 100G QSFP28 SR4 και το κέντρο δεδομένων υψηλής πυκνότητας.

24F που σχεδιάζονται για 100GBASE-SR10 CXP/CFP διασυνδέουν το κέντρο δεδομένων λύσης, 100GBASE-LR4 και υψηλής πυκνότητας.

 

MPO επιδιορθώνει την προδιαγραφή του καλωδίου καλωδίων/κορμών:

 

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

 

Δείκτης παρέμβασης MPO

 

Τύπος συνδετήρων Εξεταστικά στοιχεία Λ. Max
PC MPO ROC_X (ABS) (χιλ.) 500  
ROC_Y (ABS) (χιλ.) 50  
Angle_X (βαθμός) -0.2 0,2
Angle_Y (βαθμός) -0.2 0,2
Max.DH.All ίνα (NM) -600 600
Max.DH.Ave (NM) -300 300
Max.DH.Adj (NM) -300 300
Μέγιστη εμβύθιση πυρήνων (NM) -300 300
Ύψος ινών (NM) -300 300
ROC_X (ABS) (χιλ.) 1000 3000
APC MPO ROC_X (ABS) (χιλ.) 500  
ROC_Y (ABS) (χιλ.) 50  
Angle_X (βαθμός) -0.2 0,2
Angle_Y (βαθμός) 7.8 8.2
Max.DH.All ίνα (NM) -600 600
Max.DH.Ave (NM) -300 300
  Max.DH.Adj (NM) -300 300
  Ύψος ινών (NM)    

 

Πρότυπα των προϊόντων MPO:

  • Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
  • Οπτικό φόρουμ το (OIF) σύνδεσης μέσω δικτύων υποχωρητικό
  • InfiniBand υποχωρητικό
  • 10G κανάλι ινών υποχωρητικό
  • 40G και IEEE 802,3 100G

 

Τύποι συνδετήρων MPO

 

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G 12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G
Αρσενικό MPO με τις καρφίτσες Θηλυκό MPO χωρίς καρφίτσες

Δύο άλλα σαφώς ορατά χαρακτηριστικά γνωρίσματα είναι οι μύτες και τα αυλάκια οδηγών (κλειδιά) στη τοπ πλευρά.

(Σημείωση: Ανάγκη θηλυκών συνδετήρων να συνδέσει με τον αρσενικό τύπο συνδετήρων.)

 

Προ-ολοκληρωμένη τεχνολογία-πολικότητα MPO   

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

 

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
  • Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και
  • Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας
  • Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ
  • Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα
  • Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων
  • Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ:

  • Καλώδιο κορδελλών και δεσμών διαθέσιμο
  • Σκοινί μπαλωμάτων, συνελεύσεις καλωδίων πλεξίδων διαθέσιμες.
  • ΑΜ-ΑΜ το σκοινί μπαλωμάτων κορδελλών είναι διαθέσιμο.
  • MPO Loopback διαθέσιμο

 

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.