Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα

Κίνα Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα προμηθευτής
Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα προμηθευτής Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: OM4 μονοκατευθυντικό PC 0.9mm 50/125μm LC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, L/C, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: OM4 μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικών ινών PC 0.9mm 50/125μm LC Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: PC>35dB Καλώδιο διαμέτρου: 0.9 mm
συσκευασία: Ενιαίο πακέτο 100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη: διαθέσιμος
Καθαρό πρόσωπο τελών ferrul: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά Πιστοποίηση επιχείρησης: ISO 9001: 2008

Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα

 

Την οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Είναι αποτελείται από έναν συνδετήρα και ένα ειδικό μήκος του καλωδίου ινών. Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS. Οι όλες πλεξίδες OMC είναι εργοστάσιο που επιθεωρείται και που εξετάζεται, με τα διαθέσιμα στοιχεία παρεμβαλλόμετρων κατόπιν αιτήματος.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

 

Πληροφορίες προϊόντων

 

Συνδετήρας Α LC Συνδετήρας Β Unterminated
Κατηγορία ινών Πολλαπλού τρόπου (OM4) Αρίθμηση ινών Simplex
Πολωνικά PC Διάμετρος καλωδίων 0.9mm
Υλικό σακακιών LSZH Χρώμα σακακιών Magenta
Μήκος κύματος 850nm Διάρκεια >1000 φορές
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥35dB Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης
  • Εύκαμπτος και εύκολος στην αποθήκευση ινών λουρίδων
  • Ευπροσδιόριστα χρώματα απομονωτών ινών υπό όλους τους όρους φωτισμού
  • Μειώνει το χρόνο εγκαταστάσεων
  • Αποφεύγει την ανακριβή επιδιόρθωση με το πιθανό κτύπημα ινών
  • Καθαρίστε και γρατσουνιά-ελεύθερο πρόσωπο τελών
  • Η ανάλογη γεωμετρική δοκιμή εφαρμόζεται στην κανονική παραγωγή.
  • 100% ο έλεγχος παρεμβαλλόμετρων είναι διαθέσιμος κάτω από την ειδική απαίτηση.

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

 

Στοιχεία δοκιμής Συνδετήρες Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας LC 7~25 χιλ. 5~15 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 50 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.2°

 

Επιλογή ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ

 

Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα

 

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ.

 

Ανοχή μήκους

 

Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από
αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα

 

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

 

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο
1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).
2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.
3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

 

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 275 μέτρα 550 μέτρα 33 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM2 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 82 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM3 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 300 μέτρα 100 μέτρα (SR4) 100 μέτρα (SR4)
OM4 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 400 μέτρα 150 μέτρα (SR4) 150 μέτρα (SR4)

 

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα

Μονοκατευθυντικός 0.9mm 50/125μm 1.5M LSZH οπτικών ινών OM4 LC ροδανιλίνης ημι πλεξίδων - σφιχτός απομονωτής εύκολος στη λουρίδα

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα