Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

κίτρινος χαλαρός απομονωτής πλεξίδων OS2 G657A1 LSZH οπτικών ινών Sc UPC 900μm μονοκατευθυντικός εύκολος στο βαθμό Β IEC λουρίδων

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

κίτρινος χαλαρός απομονωτής πλεξίδων OS2 G657A1 LSZH οπτικών ινών Sc UPC 900μm μονοκατευθυντικός εύκολος στο βαθμό Β IEC λουρίδων

900μm Simplex SC UPC Fiber Optic Pigtail OS2 G657A1 LSZH Yellow Loose buffer easy to strip IEC grade B
900μm Simplex SC UPC Fiber Optic Pigtail OS2 G657A1 LSZH Yellow Loose buffer easy to strip IEC grade B 900μm Simplex SC UPC Fiber Optic Pigtail OS2 G657A1 LSZH Yellow Loose buffer easy to strip IEC grade B

Μεγάλες Εικόνας :  κίτρινος χαλαρός απομονωτής πλεξίδων OS2 G657A1 LSZH οπτικών ινών Sc UPC 900μm μονοκατευθυντικός εύκολος στο βαθμό Β IEC λουρίδων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: κίτρινος χαλαρός απομονωτής πλεξίδων OS2 G657A1 LSZH οπτικών ινών Sc UPC 900μm μονοκατευθυντικός εύκ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, paypal, πιστωτική κάρτα, alipay
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τμχ ανά μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc UPC 900μm με την κίτρινη πλεξίδα ινών OS2 G657 Επίπεδο Ποιότητας: Βαθμός Β IEC
Απώλεια εισαγωγής: <0> επιστροφή απώλεια: UPC>50dB
συσκευασία: Ενιαίο πακέτο 100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη: διαθέσιμος
Καθαρό πρόσωπο τελών ferrul: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά Πιστοποίηση επιχείρησης: ISO 9001: 2008
Υψηλό φως:

fiber optic pigtail connector

,

fiber pigtails patch cords

κίτρινος χαλαρός απομονωτής πλεξίδων OS2 G657A1 LSZH οπτικών ινών Sc UPC 900μm μονοκατευθυντικός εύκολος στο βαθμό Β IEC λουρίδων

 

Την οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Είναι αποτελείται από έναν συνδετήρα και ένα ειδικό μήκος του καλωδίου ινών. Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS. Οι όλες πλεξίδες OMC είναι εργοστάσιο που επιθεωρείται και που εξετάζεται, με τα διαθέσιμα στοιχεία παρεμβαλλόμετρων κατόπιν αιτήματος.

 

Πληροφορίες προϊόντων

 

Συνδετήρας Α Sc Συνδετήρας Β Unterminated
Κατηγορία ινών Single-mode BIF (OS2) Αρίθμηση ινών Simplex
Πολωνικά UPC Διάμετρος καλωδίων 0.9mm
Υλικό σακακιών LSZH Χρώμα σακακιών Κίτρινος
Μήκος κύματος 1310nm και 1550nm Διάρκεια >1000 φορές
Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης
  • Εύκαμπτος και εύκολος στην αποθήκευση ινών λουρίδων
  • Ευπροσδιόριστα χρώματα απομονωτών ινών υπό όλους τους όρους φωτισμού
  • Μειώνει το χρόνο εγκαταστάσεων
  • Αποφεύγει την ανακριβή επιδιόρθωση με το πιθανό κτύπημα ινών
  • Καθαρίστε και γρατσουνιά-ελεύθερο πρόσωπο τελών
  • Η ανάλογη γεωμετρική δοκιμή εφαρμόζεται στην κανονική παραγωγή.
  • 100% ο έλεγχος παρεμβαλλόμετρων είναι διαθέσιμος κάτω από την ειδική απαίτηση.

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

 

Στοιχεία δοκιμής Συνδετήρες Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας Sc 10~25 χιλ. 5~12 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 50 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.2°

 

Υπηρεσία cOem

 

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ.

 

Ανοχή μήκους

 

κίτρινος χαλαρός απομονωτής πλεξίδων OS2 G657A1 LSZH οπτικών ινών Sc UPC 900μm μονοκατευθυντικός εύκολος στο βαθμό Β IEC λουρίδων 0

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

 

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

 

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 μέτρα 5km σε 1310nm 5km σε 1310nm 10km σε 1310nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

 

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από
αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

κίτρινος χαλαρός απομονωτής πλεξίδων OS2 G657A1 LSZH οπτικών ινών Sc UPC 900μm μονοκατευθυντικός εύκολος στο βαθμό Β IEC λουρίδων 1

 

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

κίτρινος χαλαρός απομονωτής πλεξίδων OS2 G657A1 LSZH οπτικών ινών Sc UPC 900μm μονοκατευθυντικός εύκολος στο βαθμό Β IEC λουρίδων 6

κίτρινος χαλαρός απομονωτής πλεξίδων OS2 G657A1 LSZH οπτικών ινών Sc UPC 900μm μονοκατευθυντικός εύκολος στο βαθμό Β IEC λουρίδων 7

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kanglly Wong

Τηλ.:: 86-18682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα