Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Πλεξίδα καθορισμένο 12F ινών LC SM 12Colors-που κωδικοποιείται 900μm 1.5M LSZH 12pcs ένα σύνολο εύκολο στο βαθμό Β IEC λουρίδων

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Πλεξίδα καθορισμένο 12F ινών LC SM 12Colors-που κωδικοποιείται 900μm 1.5M LSZH 12pcs ένα σύνολο εύκολο στο βαθμό Β IEC λουρίδων

LC SM Fiber pigtail set 12F 12Colors-Coded 900μm 1.5M LSZH 12pcs a set Easy to strip IEC Grade B
LC SM Fiber pigtail set 12F 12Colors-Coded 900μm 1.5M LSZH 12pcs a set Easy to strip IEC Grade B LC SM Fiber pigtail set 12F 12Colors-Coded 900μm 1.5M LSZH 12pcs a set Easy to strip IEC Grade B LC SM Fiber pigtail set 12F 12Colors-Coded 900μm 1.5M LSZH 12pcs a set Easy to strip IEC Grade B LC SM Fiber pigtail set 12F 12Colors-Coded 900μm 1.5M LSZH 12pcs a set Easy to strip IEC Grade B

Μεγάλες Εικόνας :  Πλεξίδα καθορισμένο 12F ινών LC SM 12Colors-που κωδικοποιείται 900μm 1.5M LSZH 12pcs ένα σύνολο εύκολο στο βαθμό Β IEC λουρίδων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Βαθμός Β 12F IEC 12Color-που κωδικοποιείται την πλεξίδα 900μm LC UPC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ομάδα
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, L/C, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: 12Color-κωδικοποιημένο 12F σύνολο πλεξίδων οπτικών ινών 900μm LC UPC Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: UPC>50dB Επίπεδο Ποιότητας: Βαθμός Β IEC
συσκευασία: Ενιαίο πακέτο 100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη: διαθέσιμος
Καθαρό πρόσωπο τελών ferrul: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά Πιστοποίηση επιχείρησης: ISO 9001: 2008
Υψηλό φως:

fiber optic pigtail connector

,

fiber pigtails patch cords

Πλεξίδα καθορισμένο 12F ινών LC SM 12Colors-που κωδικοποιείται 900μm 1.5M LSZH 12pcs ένα σύνολο εύκολο στο βαθμό Β IEC λουρίδων

 

Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι κανονικά ένα σφιχτό/σφιχτά αποθηκευμένο καλώδιο ινών με έναν συνδετήρα που ολοκληρώνεται προ σε ένα τέλος και την εκτεθειμένη ίνα σε άλλη. Το τέλος είναι γδυμένο και η τήξη συνδεμένος σε έναν ενιαίο ή κορμό πολυ-ινών. Όταν χρησιμοποιείται κατάλληλα, η πλεξίδα οπτικών ινών επιτρέπει την ελαφριά μετάδοση σημάτων με την ελάχιστη επιστροφής απώλεια και χαμηλός - μείωση. Σιγουρευτείτε το δίκτυό ότι σας ενισχύεται με τις πλεξίδες ινών OMC, όπως δικοί μας κατασκευάζονται των υλικών ανώτερης ποιότητας.

 

Η πλεξίδα είναι διαθέσιμη και στις ενιαίες και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις με είτε APC είτε UPC τους τύπους στιλβωτικής ουσίας. Οι πλεξίδες ινών μας έρχονται με ένα μερικό εξωτερικό σακάκι που προστατεύει τους σφιχτούς/χαλαρούς απομονωτές από τη ζημία. Εάν εγκαθίσταται σε μια εφαρμογή υψηλής πυκνότητας, το εξωτερικό σακάκι μπορεί να αφαιρεθεί εύκολα για να προσαρμόσει μια σφιχτότερη ακτίνα κάμψεων για τις πλεξίδες.

 

Προσφέρουμε τις μεμονωμένες ενιαίες πλεξίδες, που απορρίπτονται 6 πακέτα, ή 12 πακέτα. Επίσης 12 6 ινών καλυμμένων πλεξίδες ινών ή.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

 

Οπτική προδιαγραφή

 

Αρίθμηση ινών 12 Τρόπος ινών 900μm
Type1 συνδετήρων LC/UPC Συνδετήρας Type2 Unterminated

Διάμετρος καλωδίων

0.9mm Μήκος ξεμπλοκαρίσματος 0.5m
Μήκος κύματος 1310/1550nm Υλικό σακακιών LSZH
Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

1. Ο συνδετήρας θα μπορούσε να είναι Sc, FC, LC, ST, MU, E2000 κ.λπ.

2. Το καλώδιο θα μπορούσε να είναι G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3 κ.λπ.

3. Το μέγεθος καλωδίων θα μπορούσε να είναι, 0,9,

4. Υπάρχουν 12 χρώματα για την επιλογή σας.

5. Και 250um και 900um είναι ίδιους χρωματισμένος, εύκολο να προσδιοριστούν και να κάνουν δεξιά τη συναρμογή.

6. Σφιχτός απομονωτής, ημι-σφιχτός απομονωτής. Ο χαλαρός απομονωτής είναι διαθέσιμος

 

Εφαρμογή:

 

ODF, σύστημα ODN, κιβώτιο λήξης, FTTH

 

Διαθέσιμος 12 χρώματα, τον απομονωτή 900um και το ίδιο χρώμα ινών που κωδικοποιούνται για

 

Πλεξίδα καθορισμένο 12F ινών LC SM 12Colors-που κωδικοποιείται 900μm 1.5M LSZH 12pcs ένα σύνολο εύκολο στο βαθμό Β IEC λουρίδων 0

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

 

Συνδετήρας   Τέλος-πρόσωπο UPC
  LC 7~25 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 50 NM
Γωνιακό όφσετ 8°± 0.2°

 

Ανοχή μήκους

 

Πλεξίδα καθορισμένο 12F ινών LC SM 12Colors-που κωδικοποιείται 900μm 1.5M LSZH 12pcs ένα σύνολο εύκολο στο βαθμό Β IEC λουρίδων 1

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Επιλογή ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ

 

Πλεξίδα καθορισμένο 12F ινών LC SM 12Colors-που κωδικοποιείται 900μm 1.5M LSZH 12pcs ένα σύνολο εύκολο στο βαθμό Β IEC λουρίδων 2

Πλεξίδα καθορισμένο 12F ινών LC SM 12Colors-που κωδικοποιείται 900μm 1.5M LSZH 12pcs ένα σύνολο εύκολο στο βαθμό Β IEC λουρίδων 3

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ.

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από
αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

Πλεξίδα καθορισμένο 12F ινών LC SM 12Colors-που κωδικοποιείται 900μm 1.5M LSZH 12pcs ένα σύνολο εύκολο στο βαθμό Β IEC λουρίδων 4

 

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

 

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 μέτρα 5km σε 1310nm 5km σε 1310nm 10km σε 1310nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

 

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

Πλεξίδα καθορισμένο 12F ινών LC SM 12Colors-που κωδικοποιείται 900μm 1.5M LSZH 12pcs ένα σύνολο εύκολο στο βαθμό Β IEC λουρίδων 9

Πλεξίδα καθορισμένο 12F ινών LC SM 12Colors-που κωδικοποιείται 900μm 1.5M LSZH 12pcs ένα σύνολο εύκολο στο βαθμό Β IEC λουρίδων 10

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kanglly Wong

Τηλ.:: 86-18682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα