Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

SM μονοκατευθυντική πλεξίδων οπτικών ινών εύκολη εγκατάσταση απώλειας εισαγωγής καλωδίων χαμηλή

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

SM μονοκατευθυντική πλεξίδων οπτικών ινών εύκολη εγκατάσταση απώλειας εισαγωγής καλωδίων χαμηλή

Κίνα SM μονοκατευθυντική πλεξίδων οπτικών ινών εύκολη εγκατάσταση απώλειας εισαγωγής καλωδίων χαμηλή προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  SM μονοκατευθυντική πλεξίδων οπτικών ινών εύκολη εγκατάσταση απώλειας εισαγωγής καλωδίων χαμηλή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Πλεξίδα του ST UPC SM
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
μάρκα: OMC ή cOem μοντέλο: Πλεξίδα του ST UPC SM
Χρήση: εφαρμογές συναρμογών Features1: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
Features2: Ευπροσδιόριστα χρώματα απομονωτών ινών Features3: Χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης

Την οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Είναι αποτελείται από έναν συνδετήρα και ένα ειδικό μήκος του καλωδίου ινών. Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS. Οι όλες πλεξίδες μας είναι εργοστάσιο που επιθεωρείται και που εξετάζεται, με τα διαθέσιμα στοιχεία παρεμβαλλόμετρων κατόπιν αιτήματος.  

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Ø χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης

Ø εύκαμπτος και εύκολος στην αποθήκευση ινών λουρίδων

Ø ευπροσδιόριστα χρώματα απομονωτών ινών υπό όλους τους όρους φωτισμού

Ø μειώνει το χρόνο εγκαταστάσεων

Ø αποφεύγει την ανακριβή επιδιόρθωση με το πιθανό κτύπημα ινών

Ø καθαρό και γρατσουνιά-ελεύθερο πρόσωπο τελών

Ø η ανάλογη γεωμετρική δοκιμή εφαρμόζεται στην κανονική παραγωγή.

Ο έλεγχος παρεμβαλλόμετρων Ø 100% είναι διαθέσιμος κάτω από την ειδική απαίτηση.

 SM μονοκατευθυντική πλεξίδων οπτικών ινών εύκολη εγκατάσταση απώλειας εισαγωγής καλωδίων χαμηλή

Πληροφορίες προϊόντων

Συνδετήρας Α

ST

Συνδετήρας Β

Unterminated

Κατηγορία ινών

Single-mode (G657A1)

Αρίθμηση ινών

1

Πολωνικά

UPC

Διάμετρος καλωδίων

0.9mm

Υλικό σακακιών

LSZH 

Χρώμα σακακιών

12 διαφορετικά χρώματα

Μήκος κύματος

1310nm και 1550nm

Διάρκεια

>1000 φορές

Απώλεια εισαγωγής

≤0.3dB

Ανταλλαξιμότητα

≤0.2dB

Επιστροφής απώλεια

≥50dB

Δόνηση

≤0.2dB

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40~75°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-45~85°C

                     SM μονοκατευθυντική πλεξίδων οπτικών ινών εύκολη εγκατάσταση απώλειας εισαγωγής καλωδίων χαμηλή                                

Ανοχή μήκους: 05M: +5cm/-0cm  5100m: +10cm/-0cm

 

Επιλογή ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ

 

Παρέχουμε επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ. 

 

Πλεξίδα οπτικών ινών για να συνδέσει τήξης

Τα καλώδια πλεξίδων ινών παρέχουν έναν γρήγορο τρόπο να γίνουν οι λήξεις εργοστασίων στον τομέα.

SM μονοκατευθυντική πλεξίδων οπτικών ινών εύκολη εγκατάσταση απώλειας εισαγωγής καλωδίων χαμηλή

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο
1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).
2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.
3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

Προσδιορισμός

Ίνα Dia. (μm)

Τύπος

Γρήγορο Ethernet 100base-FX

1 Gigabit Ethernet 1000base-SX

1 Gigabit Ethernet 1000base-LX

10Gbps Ethernet 10GBASE

40Gbps Ethernet 40GBASE SR4

100Gbps Ethernet 100GBASE SR4

OM1

62.5/125

Πολλαπλού τρόπου

2000 μέτρα

275 μέτρα

550 μέτρα

33 μέτρα

Μην υποστηριγμένος

Μην υποστηριγμένος

OM2

50/125

Πολλαπλού τρόπου

2000 μέτρα

550 μέτρα

550 μέτρα

82 μέτρα

Μην υποστηριγμένος

Μην υποστηριγμένος

OM3 (λέιζερ που βελτιστοποιείται)

50/125

Πολλαπλού τρόπου

2000 μέτρα

550 μέτρα

550 μέτρα

300 μέτρα

100 μέτρα (SR4)

100 μέτρα (SR4)

OM4 (λέιζερ που βελτιστοποιείται)

50/125

Πολλαπλού τρόπου

2000 μέτρα

550 μέτρα

550 μέτρα

400 μέτρα

150 μέτρα (SR4)

150 μέτρα (SR4)

Singlemode

9/125

Singlemode

2000 μέτρα

5km σε 1310nm

5km σε 1310nm

10km σε 1310nm

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

 

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

SM μονοκατευθυντική πλεξίδων οπτικών ινών εύκολη εγκατάσταση απώλειας εισαγωγής καλωδίων χαμηλή

 

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales 5

Τηλ.:: +8618938657420

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.