Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

12 η χρωματισμένη πλεξίδα 100% οπτικών ινών LC καθαρίζει την ελαφριά απλή δομή σκοινιών μπαλωμάτων

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

12 η χρωματισμένη πλεξίδα 100% οπτικών ινών LC καθαρίζει την ελαφριά απλή δομή σκοινιών μπαλωμάτων

Κίνα 12 η χρωματισμένη πλεξίδα 100% οπτικών ινών LC καθαρίζει την ελαφριά απλή δομή σκοινιών μπαλωμάτων προμηθευτής
12 η χρωματισμένη πλεξίδα 100% οπτικών ινών LC καθαρίζει την ελαφριά απλή δομή σκοινιών μπαλωμάτων προμηθευτής 12 η χρωματισμένη πλεξίδα 100% οπτικών ινών LC καθαρίζει την ελαφριά απλή δομή σκοινιών μπαλωμάτων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  12 η χρωματισμένη πλεξίδα 100% οπτικών ινών LC καθαρίζει την ελαφριά απλή δομή σκοινιών μπαλωμάτων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: 12 έγχρωμοι ΚΚ 12F LC 50/125 σφιχτός απομονωτής 0.9mm 2M LSZH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ομάδα
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, paypal, πιστωτική κάρτα, alipay
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τμχ ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Επίπεδο Ποιότητας: Βαθμός Γ IEC Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: PC>35dB συσκευασία: Ενιαίο πακέτο
100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη: διαθέσιμος Καθαρό πρόσωπο τελών ferrul: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά
OEM Service: Ο cOem είναι διαθέσιμος Πιστοποίηση επιχείρησης: ISO 9001: 2008

Σύνολο πλεξίδων ινών του PC OM4 0.9mm 12pcs LC χαλαρός απομονωτής 2M LSZH εύκολος στη λουρίδα 1M 12 χρώματα

 

12 ίνες/που χρωματίζονται τους ΚΚ 50/125 0.9mm 2M PC πλεξίδων LC

 

Είναι αποτελείται από 12pcs μονοκατευθυντικού pigtail.12pcs είναι μια μονάδα. Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS.

Ο συνδετήρας θα μπορούσε να είναι Sc, FC, LC, ST, MU, και E2000etc.

Το καλώδιο θα μπορούσε να είναι G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3, OM4 κ.λπ.

Το μέγεθος καλωδίων θα μπορούσε να είναι 0,25, 0,9,

Υπάρχουν 12 χρώματα για την επιλογή σας.

Και 250um και 900um είναι ίδιους χρωματισμένος, εύκολο να προσδιοριστούν και να κάνουν δεξιά τη συναρμογή.

Σφιχτός απομονωτής, ημι-σφιχτός απομονωτής. Ο χαλαρός απομονωτής είναι διαθέσιμος

 

Την οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Είναι αποτελείται από έναν συνδετήρα και ένα ειδικό μήκος

 

Πληροφορίες προϊόντων

 

Αρίθμηση ινών 12 Τρόπος ινών 50/125μm
Type1 συνδετήρων LC/PC Συνδετήρας Type2 Unterminated
Τρόπος ινών ΚΚ Μήκος ξεμπλοκαρίσματος 0.5m
Μήκος κύματος 850/1310nm Υλικό σακακιών LSZH
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Υπηρεσία cOem

12 η χρωματισμένη πλεξίδα 100% οπτικών ινών LC καθαρίζει την ελαφριά απλή δομή σκοινιών μπαλωμάτων

 

 

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ.

 

Φυσικές πληροφορίες

 

 

12 χρώματα

12 η χρωματισμένη πλεξίδα 100% οπτικών ινών LC καθαρίζει την ελαφριά απλή δομή σκοινιών μπαλωμάτων

 

 

Εφαρμογή

12 η χρωματισμένη πλεξίδα 100% οπτικών ινών LC καθαρίζει την ελαφριά απλή δομή σκοινιών μπαλωμάτων

 

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

 

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο
1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).
2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.
3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

 

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 275 μέτρα 550 μέτρα 33 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM2 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 82 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM3 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 300 μέτρα 100 μέτρα (SR4) 100 μέτρα (SR4)
OM4 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 400 μέτρα 150 μέτρα (SR4) 150 μέτρα (SR4)

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales1

Τηλ.:: +8618938656884

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.