• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825
καλή τιμή 12F OM3 3.0mm έξοχη χαμηλή απώλεια εισαγωγής PVC LSZH Aqua Senko σκοινιού μπαλωμάτων mpo-MPO σε απευθείας σύνδεση

12F OM3 3.0mm έξοχη χαμηλή απώλεια εισαγωγής PVC LSZH Aqua Senko σκοινιού μπαλωμάτων mpo-MPO

Όνομα προϊόντων: 12F OM3 3.0mm έξοχη χαμηλή απώλεια εισαγωγής PVC LSZH Aqua Senko σκοινιού μπαλωμάτων mpo-MPO
Μήκος: Προσαρμοσμένος
Χρώμα: Aqua
καλή τιμή 19 το» ράφι 1U τοποθετεί την οπτική συνδετική επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών επιτροπής μπαλωμάτων ODF 12 τελικό κιβώτιο λιμένων FTTH σε απευθείας σύνδεση

19 το» ράφι 1U τοποθετεί την οπτική συνδετική επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών επιτροπής μπαλωμάτων ODF 12 τελικό κιβώτιο λιμένων FTTH

Προϊόντα: 19 το» ράφι 1U τοποθετεί το οπτικό πλαίσιο ODF διανομής συνδετικός την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ι
Τύπος προϊόντων: Το ράφι τοποθετεί το πλαίσιο διανομής
Υλικό: Το κρύο μείωσε τον ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο
καλή τιμή Ο διπλός ενιαίος τρόπος προσαρμοστών FC οπτικής ίνας με το ορθογώνιο 9/125μm τοποθετεί τις διαμορφώσεις σε απευθείας σύνδεση

Ο διπλός ενιαίος τρόπος προσαρμοστών FC οπτικής ίνας με το ορθογώνιο 9/125μm τοποθετεί τις διαμορφώσεις

Όνομα προϊόντων: Ο διπλός ενιαίος τρόπος προσαρμοστών FC οπτικής ίνας με το ορθογώνιο 9/125μm τοποθετεί τις διαμορφώσ
Απώλεια εισαγωγής:: <0>
Επιστροφής απώλεια:: >50dB
καλή τιμή οπτικό καλώδιο ινών 24 πυρήνων υβριδικό/σύνθετο για την πίσω κατασκευή PVC LSZH Κίνα PE ηλεκτρικής ενέργειας G567A1 G657A2 (HDPE/LDPE) σε απευθείας σύνδεση

οπτικό καλώδιο ινών 24 πυρήνων υβριδικό/σύνθετο για την πίσω κατασκευή PVC LSZH Κίνα PE ηλεκτρικής ενέργειας G567A1 G657A2 (HDPE/LDPE)

Προϊόν: οπτικό καλώδιο ινών 24 πυρήνων υβριδικό/σύνθετο για το PVC LSZH PE ηλεκτρικής ενέργειας G567A1 G657A
Πιστοποίηση: ISO9001,ROHS,CE,CE and ROHS,ISO9001/CE/ROHS
Τύπος ινών: G652D, G657A2, ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος, G657, ενιαία ίνα τρόπου
καλή τιμή Το ράφι ραγών φωτογραφικών διαφανειών τύπων ενότητας mpo&amp;mtp-LC 72F-3 FHD 1U τοποθετεί το επιτροπή-μορφωματικό σχέδιο 1U*483mm*300mm μπαλωμάτων σε απευθείας σύνδεση

Το ράφι ραγών φωτογραφικών διαφανειών τύπων ενότητας mpo&mtp-LC 72F-3 FHD 1U τοποθετεί το επιτροπή-μορφωματικό σχέδιο 1U*483mm*300mm μπαλωμάτων

Όνομα προϊόντων: Γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών FHD 1U MPO/MTP
Αρίθμηση ινών: Max.72 ίνες
Τύπος περιφράξεων: Γλιστρώντας συρτάρι Mountable
καλή τιμή Υπαίθριο APC 4.5mm πλεξίδων LC οπτικών ινών FTTH διπλό CCA LSZH σακακιών simplex σε απευθείας σύνδεση

Υπαίθριο APC 4.5mm πλεξίδων LC οπτικών ινών FTTH διπλό CCA LSZH σακακιών simplex

Προϊόντα: LC APC μονοκατευθυντική 4.5mm υπαίθρια πλεξίδα οπτικών ινών
Επιστροφής απώλεια: ≥60 DB
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3 DB
καλή τιμή 8 θηλυκή ενότητα Loopback ινών ινών MPO Singlemode/πολλαπλού τρόπου σε απευθείας σύνδεση

8 θηλυκή ενότητα Loopback ινών ινών MPO Singlemode/πολλαπλού τρόπου

Τύπος ινών: Singlemode ή πολλαπλού τρόπου
Διάμετρος ινών: 9/125um, 50/125um, 62.5/125um
Απώλεια εισαγωγής: MM<1.2dB, SM (G652D) <1.5dB, SM (G657A1) <0.75dB
καλή τιμή 12 ενότητα πολλαπλού τρόπου OM3 Senko Loopback ινών ινών MPO MTP για FTTH σε απευθείας σύνδεση

12 ενότητα πολλαπλού τρόπου OM3 Senko Loopback ινών ινών MPO MTP για FTTH

Χρώμα: Aqua, κίτρινος, πορτοκαλής, γκρίζος, μπλε ή όπως απαιτείται
Προϊόν: ενότητα OM3 Senko FTTH Loopback ινών 12-ινών MPO MTP
Εμπορικό σήμα: OMC ή cOem
καλή τιμή 12 Fanout 0.9mm καλώδιο 33cm πυρήνων MPO LC μπαλωμάτων οπτικών ινών για τις κασέτες ενότητας MPO LC LGX σε απευθείας σύνδεση

12 Fanout 0.9mm καλώδιο 33cm πυρήνων MPO LC μπαλωμάτων οπτικών ινών για τις κασέτες ενότητας MPO LC LGX

Επιστροφής απώλεια (MPO): ≥60dB (8degree που γυαλίζει)
Απώλεια εισαγωγής (LC/SC/FC/ST) (IEC 61300-3-6): ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια (LC/SC/FC/ST): APC≥60dB UPC≥50dB
καλή τιμή σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων ινών 12F 16F 24F 48F MPO MPO SM έξοχη χαμηλή απώλεια εισαγωγής LSZH G657A1 σε απευθείας σύνδεση

σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων ινών 12F 16F 24F 48F MPO MPO SM έξοχη χαμηλή απώλεια εισαγωγής LSZH G657A1

Όνομα: Καλώδιο Patch MPO-MPO SM
Προέλευση: Κίνα
Πυρήνες: 12F 16F 24F 48F
1 2 3 4 5 6 7 8