• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825
Κίνα Πλεξίδα LC SM OS2 οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών

Πλεξίδα LC SM OS2 οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών

προϊόντα: Πλεξίδα LC SM OS2 οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό
Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: APC>60dB UPC>50dB PC>35dB
Κίνα Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών

Sc SM OS2 πλεξίδων οπτικών ινών OM1 9/125 62,5/125 χαλαρός απομονωτής OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, σφιχτό PVC LSZH απομονωτών

προϊόντα: SC SM OS2 OM1 9/125 62,5/125 ΧΑΛΑΡΌΣ ΑΠΟΜΟΝΩΤΉΣ OM2 OM3 OM4 OM5 50/125, ΣΦΙΧΤΌ PVC LSZH ΑΠΟΜΟΝΩΤΏΝ
Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: APC>60dB UPC>50dB PC>35dB
Κίνα 12F fanout πλεξίδα ST SM G657A1 9/125 οπτικών ινών με τη μίνι πλεξίδα 3m ξεμπλοκαρίσματος 900um κίτρινη υπηρεσία cOem LSZH

12F fanout πλεξίδα ST SM G657A1 9/125 οπτικών ινών με τη μίνι πλεξίδα 3m ξεμπλοκαρίσματος 900um κίτρινη υπηρεσία cOem LSZH

Επίπεδο Ποιότητας: Βαθμός Γ IEC και βαθμός Β IEC
Πρότυπο: Telcordia GR-326.Core
Απώλεια εισαγωγής: <0>
Κίνα Μονοκατευθυντικό 0.9mm IEC APC σκοινιών E2000 μπαλωμάτων πλεξίδων ινών βαθμού Β

Μονοκατευθυντικό 0.9mm IEC APC σκοινιών E2000 μπαλωμάτων πλεξίδων ινών βαθμού Β

Επίπεδο Ποιότητας: Βαθμός Β IEC
Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: APC>60dB
Κίνα Πλεξίδα 0.9mm καλώδιο 2M βαθμός Β οπτικών ινών Sc UPC IEC OS2 εύκολος να γδύσει την κόκκινη υπηρεσία cOem LSZH

Πλεξίδα 0.9mm καλώδιο 2M βαθμός Β οπτικών ινών Sc UPC IEC OS2 εύκολος να γδύσει την κόκκινη υπηρεσία cOem LSZH

Όνομα Προϊόντος: PC SM 900um 2M LSZH Sc πλεξίδων
Επίπεδο Ποιότητας: Βαθμός Β IEC
Απώλεια εισαγωγής: <0>
Κίνα Προ-ολοκληρωμένο APC ξεμπλοκάρισμα 0.9mm πλεξίδα 6 ίνες OS2 G652D 5m Sc οπτικής ίνας κίτρινο καλώδιο μπαλωμάτων PVC

Προ-ολοκληρωμένο APC ξεμπλοκάρισμα 0.9mm πλεξίδα 6 ίνες OS2 G652D 5m Sc οπτικής ίνας κίτρινο καλώδιο μπαλωμάτων PVC

Προϊόντα: APC 6 προ-ολοκληρωμένη 0.9mm πλεξίδα OS2 G652D Sc οπτικής ίνας ξεμπλοκαρίσματος ινών PVC
Επιστροφής απώλεια: ≥60 DB
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3 DB
Κίνα LC πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών με 0.9mm μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 12 χρωμάτων

LC πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών με 0.9mm μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 12 χρωμάτων

όνομα προϊόντων: Σειρά πλεξίδων οπτικής ίνας
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια: SM UPC≥50dB, APC≥60dB ΚΚ PC≥35dB
Κίνα 12F ΚΚ 0.9mm πλεξίδα οπτικών ινών PC G651 850nm LSZH E2000

12F ΚΚ 0.9mm πλεξίδα οπτικών ινών PC G651 850nm LSZH E2000

Όνομα προϊόντων: Η πλεξίδα 12F 12 οπτικών ινών χρωματίζει τους ΚΚ 0.9mm PC E2000 με G651 900μm LSZH
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
Επιστροφής απώλεια: ≥ 35dB (λ.)
Κίνα Κίτρινο Fanout 2.0mm κορδελλών Sc UPC πλεξίδων 12F 9/125μM οπτικών ινών σακακιών LSZH

Κίτρινο Fanout 2.0mm κορδελλών Sc UPC πλεξίδων 12F 9/125μM οπτικών ινών σακακιών LSZH

Όνομα Προϊόντος: Fanout 2.0mm κορδελλών Sc UPC πλεξίδων 12F 9/125μm οπτικής ίνας με το κίτρινο σακάκι OS2 G652D LSZH
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.12dB
επιστροφή απώλεια: UPC ≥ 50dB (λ.)
Κίνα Sc πλεξίδων οπτικών ινών 0.9mm APC + Sc UPC OS2 καμμμένη G657A αναίσθητη ίνα 9/125 μονάδα - σωλήνας 2F 3.0mm στρογγυλό καλώδιο

Sc πλεξίδων οπτικών ινών 0.9mm APC + Sc UPC OS2 καμμμένη G657A αναίσθητη ίνα 9/125 μονάδα - σωλήνας 2F 3.0mm στρογγυλό καλώδιο

Όνομα προϊόντων: Sc πλεξίδων οπτικών ινών 0.9mm APC + Sc UPC
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3 DB
Επιστροφής απώλεια: APC ≥60 DB, UPC≥50 DB
1 2 3 4 5 6