• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825
Κίνα 48 οπτική επιτροπή διανομής λιμένων/96 ίνες

48 οπτική επιτροπή διανομής λιμένων/96 ίνες

Υλικό:: 1.2mm cold-rolled χάλυβας
Διάστασης:: 245*483*2U
τύπος προσαρμοστών: LC ντούμπλεξ
Κίνα 12 οπτικό πλαίσιο διανομής λιμένων LC SM, γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων ινών συρταριών

12 οπτικό πλαίσιο διανομής λιμένων LC SM, γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων ινών συρταριών

Υλικό:: 1.2mm/1.5mm cold-rolled χάλυβας
Διάστασης:: 253*483*1U
τύπος προσαρμοστών: SC SX
Κίνα Εκφορτωμένο οπτικής ίνας διανομής λογικό σχεδιάγραμμα δομών πλαισίων μοναδικό

Εκφορτωμένο οπτικής ίνας διανομής λογικό σχεδιάγραμμα δομών πλαισίων μοναδικό

Υλικό:: 1.2mm cold-rolled χάλυβας
Διάστασης:: 245*483*2U
τύπος προσαρμοστών: Τετράγωνο Sc DX/LC
Κίνα Μικροί λιμένες επιτροπής διανομής οπτικών ινών διάστασης 1U 8/12/24/32 με 1.5mm CRS

Μικροί λιμένες επιτροπής διανομής οπτικών ινών διάστασης 1U 8/12/24/32 με 1.5mm CRS

Υλικό:: 1.5mm cold-rolled χάλυβας
Διάστασης:: 482.6mm x44mmx10mm
τύπος προσαρμοστών: LC DX, ΤΕΤΡΆΓΩΝΟ LC, SC SX, SC DX, MPO, E2000, FC, ST
Κίνα APC UPC Sc θραυστών 1x16 οπτικών ινών FTTH LGX βούλωμα κασετών ABS στο θραύστη PLC τύπων

APC UPC Sc θραυστών 1x16 οπτικών ινών FTTH LGX βούλωμα κασετών ABS στο θραύστη PLC τύπων

Όνομα προϊόντων: θραύστης PLC οπτικών ινών κιβωτίων 1x16 LGX
Τύπος διαμόρφωσης: 1Χ16
Τύπος συνδετήρων: SC APC/UPC
Κίνα APC Sc θραυστών 1x4 οπτικών ινών FTTH LGX βούλωμα στο θραύστη PLC τύπων

APC Sc θραυστών 1x4 οπτικών ινών FTTH LGX βούλωμα στο θραύστη PLC τύπων

Όνομα προϊόντων: θραύστης PLC οπτικών ινών κιβωτίων 1x4 LGX
Τύπος διαμόρφωσης: 1x4
Τύπος συνδετήρων: APC SC
Κίνα Θραύστης 1x2 Blockless PLC οπτικών ινών συνδετήρων Sc UPC 9/125μM

Θραύστης 1x2 Blockless PLC οπτικών ινών συνδετήρων Sc UPC 9/125μM

Όνομα προϊόντων: Θραύστης 1x2 Blockless PLC οπτικών ινών με το συνδετήρα Sc UPC 9/125μm
Τύπος διαμόρφωσης: 1x2
Ύφος συσκευασίας: Μίνι ενότητα
Κίνα Θραύστης 1x8 Blockless PLC οπτικών ινών με APC 9/125μm Sc το συνδετήρα

Θραύστης 1x8 Blockless PLC οπτικών ινών με APC 9/125μm Sc το συνδετήρα

Όνομα προϊόντων: Θραύστης 1x8 Blockless PLC οπτικών ινών με APC 9/125μm Sc το συνδετήρα
Τύπος διαμόρφωσης: 1x8
Ύφος συσκευασίας: Μίνι ενότητα
Κίνα Θραύστης G657A 2 θραύστης 1x2 οπτικών ινών Blockless PLC τρόπων

Θραύστης G657A 2 θραύστης 1x2 οπτικών ινών Blockless PLC τρόπων

Όνομα προϊόντων: APC Blockless 1x2 LC θραύστης PLC
Εξουσιοδότηση: 2 έτη
Μήκος κύματος: 1310/1550nm
Κίνα Θραύστης 1*4 1*8 1* 16 1*32 PLC κιβωτίων οπτικών ινών κασετών FTTH Epon Gpon LGX

Θραύστης 1*4 1*8 1* 16 1*32 PLC κιβωτίων οπτικών ινών κασετών FTTH Epon Gpon LGX

Όνομα προϊόντων: θραύστης PLC τύπων κασετών 1x8 LGX
Απώλεια εισαγωγής: Ανώτατο 10.3dB
Επιστροφής απώλεια: Ελάχιστο 50dB
1 2 3 4 5 6