• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825
Κίνα Το ράφι ραγών φωτογραφικών διαφανειών τύπων ενότητας mpo&mtp-LC 72F-3 FHD 1U τοποθετεί το επιτροπή-μορφωματικό σχέδιο 1U*483mm*300mm μπαλωμάτων

Το ράφι ραγών φωτογραφικών διαφανειών τύπων ενότητας mpo&mtp-LC 72F-3 FHD 1U τοποθετεί το επιτροπή-μορφωματικό σχέδιο 1U*483mm*300mm μπαλωμάτων

Όνομα προϊόντων: Γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών FHD 1U MPO/MTP
Αρίθμηση ινών: Max.72 ίνες
Τύπος περιφράξεων: Γλιστρώντας συρτάρι Mountable
Κίνα 144 οπτικό πλαίσιο διανομής επιτροπής μπαλωμάτων ινών 1U UHD MPO μέχρι 12 ενότητες ODF

144 οπτικό πλαίσιο διανομής επιτροπής μπαλωμάτων ινών 1U UHD MPO μέχρι 12 ενότητες ODF

Όνομα προϊόντων: Οπτικό πλαίσιο 12 ενότητες 144 ίνες 1U UHD MPO/MTP διανομής - το ράφι LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλ
Τύπος περιφράξεων: Το ράφι τοποθετεί
Αρίθμηση ινών: ανώτατοι 144 πυρήνες
Κίνα Η κασέτα πλήρες φορτωμένο 1U που 19 MPO MTP «ράφι τοποθετούν 4 ενότητες ισχύει για το κέντρο δεδομένων

Η κασέτα πλήρες φορτωμένο 1U που 19 MPO MTP «ράφι τοποθετούν 4 ενότητες ισχύει για το κέντρο δεδομένων

Προϊόντα: Η κασέτα πλήρες φορτωμένο 1U που 19 MPO MTP «ράφι τοποθετούν 4 ενότητες ισχύει για το κέντρο δεδομέν
εγκατάσταση: Ράγες ραφιών 1U Standard EIA 19".
Υλικό: CRS Χάλυβας ψυχρής έλασης πάχους 1,2 mm
Κίνα 1U επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO 4 πλαίσιο διανομής ινών τύπων ενοτήτων

1U επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO 4 πλαίσιο διανομής ινών τύπων ενοτήτων

όνομα προϊόντων: το ράφι mpo&mtp-LC 1U UHD τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων
Υλικό: Cold-rolled CRS χάλυβας
Τύπος περιφράξεων: Ράφι mountable
Κίνα Πλήρης φορτωμένη 35cm MPO OM4 LC MPO MTP κασέτα 12F Max κασετών με το μαύρο χρώμα

Πλήρης φορτωμένη 35cm MPO OM4 LC MPO MTP κασέτα 12F Max κασετών με το μαύρο χρώμα

Όνομα προϊόντων: Πλήρης φορτωμένη 35cm MPO OM4 LC MPO MTP κασέτα 12F Max κασετών με το μαύρο χρώμα
Εγκατάσταση: 1U ράγες ραφιών τυποποιημένου EIA 19»
Υλικό: Cold-rolled CRS χάλυβας 1.2mm πάχος
Κίνα Τοποθετημένη ράφι επιτροπή μπαλωμάτων κασετών MPO OM3 0.9mm με cold-rolled το CRS χάλυβα

Τοποθετημένη ράφι επιτροπή μπαλωμάτων κασετών MPO OM3 0.9mm με cold-rolled το CRS χάλυβα

Προϊόντα: Τοποθετημένη ράφι επιτροπή μπαλωμάτων κασετών MPO OM3 0.9mm με cold-rolled το CRS χάλυβα
Εγκατάσταση: 1U ράγες ραφιών τυποποιημένου EIA 19»
Υλικό: Cold-rolled CRS χάλυβας 1.2mm πάχος
Κίνα Η κασέτα 1.2mm MTP ράφι κασετών οπτικών ινών πάχους τοποθετεί την κασέτα για τις συνδέσεις

Η κασέτα 1.2mm MTP ράφι κασετών οπτικών ινών πάχους τοποθετεί την κασέτα για τις συνδέσεις

Όνομα προϊόντων: Η κασέτα 1.2mm MTP ράφι κασετών οπτικών ινών πάχους τοποθετεί την κασέτα για τις συνδέσεις
Εγκατάσταση: 1U ράγες ραφιών τυποποιημένου EIA 19»
Υλικό: Cold-rolled CRS χάλυβας 1.2mm πάχος
Κίνα Η κασέτα 1U 19» γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών 72F MTP 3 MTP ενότητες κρατά ψηλά σε 3 επιτροπές προσαρμοστών ινών Χ

Η κασέτα 1U 19» γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών 72F MTP 3 MTP ενότητες κρατά ψηλά σε 3 επιτροπές προσαρμοστών ινών Χ

Όνομα προϊόντων: Η κασέτα 1U 19» γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών 72F MTP 3 MTP ενότητες κρατά ψηλά σε 3 επι
Εγκατάσταση: 1U ράγες ραφιών τυποποιημένου EIA 19»
Υλικό: Cold-rolled CRS χάλυβας 1.2mm πάχος
Κίνα Η κασέτα επιτροπής μπαλωμάτων αυλακώσεων OM4 1U 4 MPO MTP σχεδίασε τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής για 10G/40G

Η κασέτα επιτροπής μπαλωμάτων αυλακώσεων OM4 1U 4 MPO MTP σχεδίασε τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής για 10G/40G

Προϊόντα: Η κασέτα επιτροπής μπαλωμάτων αυλακώσεων OM4 1U 4 MPO MTP σχεδίασε τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής για 1
Υλικό κασετών: Μέταλλο CRS
IL: MTP≤0.35dB, LC≤0.3dB
Κίνα Τύπος Α οπτικών ιδιοτήτων OM3 50/125μm ενεργειακών αποδοτικός HD MTP κασετών ανώτερος/τύπος AF

Τύπος Α οπτικών ιδιοτήτων OM3 50/125μm ενεργειακών αποδοτικός HD MTP κασετών ανώτερος/τύπος AF

Προϊόντα: Τύπος Α οπτικών ιδιοτήτων OM3 50/125μm ενεργειακών αποδοτικός HD MTP κασετών ανώτερος/τύπος AF
Υλικό κασετών: Μέταλλο CRS
IL: MTP≤0.35dB, LC≤0.3dB
1 2 3 4