OMC Industry Co.Limited 86-755-2377-6806 sales@omcftth.com
Pre Terminated Fiber Optic Patch Cables 24F SM 9 / 125 LC - LC With Pulling Eye / Pulling Hook

Προ ολοκληρωμένα καλώδια 24F SM μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 9/125 - LC με το τράβηγμα του ματιού/το τράβηγμα του γάντζου

  • Υψηλό φως

    Οπτικών Ινών Patch Cord

    ,

    Υποψήφιοι πελάτες ινών ενημερωμένη έκδοση κώδικα οπτικών ινών

  • Όνομα Προϊόντος
    LC - LC 24F SM ολοκλήρωσε προ τα καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Επίπεδο Ποιότητας
    Βαθμός Β IEC
  • Απώλεια εισαγωγής
    <0>
  • επιστροφή απώλεια
    50dB
  • 100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη
    διαθέσιμος
  • Καθαρό ferrule προσώπου τελών
    100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά
  • Τράβηγμα του ματιού/του γάντζου
    διαθέσιμος
  • Πρότυπα Endface
    Telcordia GR-326.Core
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    OMC or OEM
  • Πιστοποίηση
    ROHS and ISO
  • Αριθμό μοντέλου
    SM 24 αφαιρεί τον πυρήνα fanout 20M lc-LC SM σκοινί μπαλωμάτων ινών με το τράβηγμα του ματιού/το τρά
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    5 τεμ
  • Τιμή
    Negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
  • Χρόνος παράδοσης
    3-5 ημέρες μετά από την πληρωμή που επιβεβαιώνεται
  • Όροι πληρωμής
    Western Union, L/C, T/T, creit κάρτα, paypal, alipay
  • Δυνατότητα προσφοράς
    300000 PC το μήνα

Προ ολοκληρωμένα καλώδια 24F SM μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 9/125 - LC με το τράβηγμα του ματιού/το τράβηγμα του γάντζου

24F SM 9/125 LC - ξεμπλοκάρισμα LC προ - ολοκλήρωσε το καλώδιο μπαλωμάτων ινών με το τράβηγμα του ματιού/το τράβηγμα του γάντζου

 

 

Το προ-ολοκληρωμένο καλώδιο μπαλωμάτων ινών σχεδιάζεται για να υποστηρίξει τις σημερινές ανάγκες στοιχείων καλύπτοντας τις αυριανές απαιτήσεις δικτύων πάντα-προώθησης. Είναι ιδανικό για τη σύνδεση των δικτύων δύο κτηρίων μέσω της χρήσης ενός υπόγειου αγωγού, που εγκαθίστανται επίσης στις εγκαταστάσεις εισόδων

 

Τα προ-ολοκληρωμένα καλώδια μπαλωμάτων ινών OMC μπορούν να κατασκευαστούν για να ταιριάξουν τις απαιτήσεις μεμονωμένου προγράμματός σας. Τα πλήρως δοκιμασμένα προ-ολοκληρωμένα καλώδια οπτικών ινών μας μπορούν να παρασχεθούν στο συγκεκριμένο μήκος, την αρίθμηση πυρήνων, το χρώμα σας και τον τύπο συνδετήρων και είναι μια ιδανική λύση για τους εφαρμοστές χωρίς εμπειρία οπτικών ινών που αναφέρουν για τα προγράμματα που περιλαμβάνουν την τηλεγράφηση ινών.

 

Πληροφορίες προϊόντων

 

Αρίθμηση ινών 24 Τρόπος ινών 9/125μm
Type1 συνδετήρων LC/UPC Συνδετήρας Type2 LC/UPC
Τρόπος ινών 9/125μm Μήκος ξεμπλοκαρίσματος 0.5m
Μήκος κύματος 1310/1550nm Υλικό σακακιών PVC/LSZH
Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

 

Στοιχεία δοκιμής Συνδετήρες Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας SC/FC/ST 10~25 χιλ. 5~12 χιλ.
LC/MU 7~25 χιλ. 5~15 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 50 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.2°

 

 

Φυσικές πληροφορίες
Προ ολοκληρωμένα καλώδια 24F SM μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 9/125 - LC με το τράβηγμα του ματιού/το τράβηγμα του γάντζου 0

Ανοχή μήκους: 05M: +5cm/-0cm 5100m: +10cm/-0cm

 

Highlinght

 

Προ ολοκληρωμένα καλώδια 24F SM μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 9/125 - LC με το τράβηγμα του ματιού/το τράβηγμα του γάντζου 1

 

 

Υπηρεσία cOem

Προ ολοκληρωμένα καλώδια 24F SM μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 9/125 - LC με το τράβηγμα του ματιού/το τράβηγμα του γάντζου 2

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως η ετικέτα, cabel η εκτύπωση workd, το ειδικό χρώμα, η συσκευασία κ.λπ.

 

 

 

Συσκευασία & μαρκάρισμα

 

Προ ολοκληρωμένα καλώδια 24F SM μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 9/125 - LC με το τράβηγμα του ματιού/το τράβηγμα του γάντζου 3

 

Αυτό εύκολο να πάρουν και η καλά-προστατευμένη συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχουν ονομαστεί και έχουν χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή.

 

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

 

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο
1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).
2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.
3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 275 μέτρα 550 μέτρα 33 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM2 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 82 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM3 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 300 μέτρα 100 μέτρα (SR4) 100 μέτρα (SR4)
OM4 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 400 μέτρα 150 μέτρα (SR4) 150 μέτρα (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 μέτρα 5km σε 1310nm 5km σε 1310nm 10km σε 1310nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

 

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

 

Προ ολοκληρωμένα καλώδια 24F SM μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 9/125 - LC με το τράβηγμα του ματιού/το τράβηγμα του γάντζου 4

 

Ιδανικό για τους σκληρούς όρους εγκαταστάσεων που απαιτούν την εξαιρετική διάρκεια. Χρησιμοποιείται ως διασύνδεση ή διαγώνια σύνδεση στο κέντρο δεδομένων. Χρησιμοποιείται επίσης στο ανώτατο όριο, το διάδρομο και άλλο σκληρό περιβάλλον

Προ ολοκληρωμένα καλώδια 24F SM μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 9/125 - LC με το τράβηγμα του ματιού/το τράβηγμα του γάντζου 5

Προ ολοκληρωμένα καλώδια 24F SM μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 9/125 - LC με το τράβηγμα του ματιού/το τράβηγμα του γάντζου 6

 

 

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων

 

Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

Exhibition.jpg

 

 

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές.