OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
9/125μM Single Mode CPRI Fiber Optic Cable Mode Conditioning Patch Cord

9/125μM ενιαίο τρόπου CPRI οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων τρόπου ρυθμίζοντας

  • Υψηλό φως

    Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών CPRI

    ,

    οπτικών ινών μπάλωμα CPRI οδηγεί

    ,

    καλώδιο οπτικών ινών CPRI

  • Πρότυπα
    Telcordia GR-326.Core
  • Ποιοτικό επίπεδο
    Βαθμός Γ IEC και βαθμός Β IEC
  • Απώλεια εισαγωγής
    <0>
  • Πιστοποίηση επιχείρησης
    ISO 9001:2008
  • Όνομα
    καλώδιο οπτικών ινών
  • Τύπος ινών
    G652D 2cores
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    OMC
  • Αριθμό μοντέλου
    υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων ινών 9/125μm SM
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    1000M
  • Τιμή
    USD0.1-0.3 per meter
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    ξύλινο χαρτοκιβώτιο drum+

9/125μM ενιαίο τρόπου CPRI οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων τρόπου ρυθμίζοντας

Ποιοτικό επίπεδο: Βαθμός Γ IEC και βαθμός Β IEC

Πρότυπα: Telcordia GR-326.Core

Απώλεια εισαγωγής:<0>

Επιστροφής απώλεια: APC>60dB UPC>50dB

100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη: Διαθέσιμος

Καθαρό ferrule προσώπου τελών: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά

Υπηρεσία cOem: Ο cOem είναι διαθέσιμος

Πιστοποίηση επιχείρησης: ISO 9001:2008

 

Υψηλός - ποιότητα και οικονομικώς αποδοτικό 9/125μm Singlemode υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων ινών

Το υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων χρησιμοποιείται στην ασύρματη οριζόντια και κάθετη τηλεγράφηση σταθμών βάσης. Παρέχει την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών. Η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών στα κέντρα δεδομένων, τα άνω άκρα, τις κυψελοειδή πλήμνες και τα κεντρικά γραφεία.

 

Το 9/125μm ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου υπαίθριο συναντά RoHS υποχωρητικό, και όλα τα καλώδια είναι 100% που εξετάζονται οπτικά για την απώλεια εισαγωγής για να εξασφαλίσουν υψηλό - η ποιότητα, αυτό είναι πολύ οικονομικώς αποδοτική για την τηλεγράφηση δικτύων.

Πληροφορίες προϊόντων

Συνδετήρας Sc στο Sc Σακάκι OD 7.0mm
Τρόπος ινών 9/125μm Χρώμα σακακιών Μαύρος
Πολωνικά UPC στο UPC Μήκος κύματος 1310/1550nm
Τύπος ινών G652D 2cores Υλικό σακακιών LSZH/PE
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (ανώτατος) Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB (λ.) Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C
Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Βαθμός ινών G652D

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

Στοιχεία δοκιμής Συνδετήρες Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας SC/FC/ST 10~25 χιλ. 5~12 χιλ.
LC/MU 7~25 χιλ. 5~15 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 50 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.2°

 

Πληροφορίες καλωδίων

9/125μM ενιαίο τρόπου CPRI οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων τρόπου ρυθμίζοντας 0

Σημείωση: 1. Όλες οι τιμές στον πίνακα, που είναι για την αναφορά μόνο, υπόκεινται στην αλλαγή χωρίς προειδοποίηση

2. Η διάσταση και το βάρος καλωδίων υπόκεινται στο μονοκατευθυντικό καλώδιο της εξωτερικής διαμέτρου 2,0

3. Το Δ είναι εξωτερική διάμετρος του στρογγυλού καλωδίου

Αρίθμηση ινών

Διάσταση καλωδίων

χιλ.

Βάρος καλωδίων

kg/km

Εκτατός

(ν)

Συντριβή

(N/100mm)

Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων

(χιλ.)

Σειρά της θερμοκρασίας
Μακροπρόθεσμος Βραχυπρόθεσμος Μακροπρόθεσμος Βραχυπρόθεσμος Δυναμικός Στατικός
2 7.0 42 200 400 300 1000 20D 10D -30-+70

 

 

 

Επιλογή ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ

9/125μM ενιαίο τρόπου CPRI οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων τρόπου ρυθμίζοντας 1

Συσκευασία & μαρκάρισμα

9/125μM ενιαίο τρόπου CPRI οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων τρόπου ρυθμίζοντας 2

Φυσικές πληροφορίες

9/125μM ενιαίο τρόπου CPRI οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων τρόπου ρυθμίζοντας 3

Ανοχή μήκους: 05M: +5cm/-0cm 5100m: +10cm/-0cm

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

1, καλά μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά

2, φλόγα - τα χαρακτηριστικά καθυστερούντω καλύπτουν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων

3, τα μηχανικά χαρακτηριστικά του σακακιού καλύπτουν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων

4, μαλακός, εύκαμπτος, νερό που εμποδίζονται, UV ανθεκτικός, εύκολος να βάλει και να συνδέσει, και με τη μεγάλη μετάδοση στοιχείων ικανότητας

5, καλύπτουν τις διάφορες απαιτήσεις της αγοράς και τους πελάτες

 

 

Το πλαστικό περικάλυμμα συσκεύασε πρώτα, κατόπιν τους ονομάζει και τους έβαλε στο κιβώτιο εγγράφου.