• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

PC 1m LC στη διπλή οπτική ίνα OM2 2.0mm 50/125μm LSZH ή PVC σκοινιού μπαλωμάτων PC MTRJ (OFNR)

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC or OEM
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου Mtrj-LC διπλό καλώδιο μπαλωμάτων
Ποσότητα παραγγελίας min 1pcs
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες μια ειρήνη στο κιβώτιο, διάφορα κομμάτια στα κινούμενα σχέδια
Χρόνος παράδοσης 3-7 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 20000 ανά μήνα
Λεπτομέρειες
προϊόντα Καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών mtrj-LC DX Πολωνικός τύπος PC στο PC
Τρόπος ινών 50/125μm Αρίθμηση ινών Αμφίδρομη λειτουργία
Βαθμός ινών OM2 Καλώδιο διαμέτρου 2.0mm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB επιστροφή απώλεια ≥30dB
Χρώμα καλωδίων πράσινο Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C
Υψηλό φως

άλτες οπτικών ινών

,

Υποψήφιοι πελάτες ινών ενημερωμένη έκδοση κώδικα οπτικών ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

PC 1m LC στο διπλό OM5 MTRJ πολυ άλτη ινών καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών PVC τρόπου PC (OFNR) 2.0mm

 

Τα σκοινιά μπαλωμάτων χρησιμοποιούνται για να παρέχουν την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών. Η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών στα κέντρα δεδομένων, τα άνω άκρα, τις κυψελοειδή πλήμνες και τα κεντρικά γραφεία. Το σκοινί μπαλωμάτων μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη διασύνδεση ή να διαγώνιος-συνδέσει την πορεία που συνδέει τις εισερχόμενες ίνες με τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό και που παρέχει την επιδιόρθωση μέσα στις πορείες ινών. Τα σκοινιά μπαλωμάτων περιλαμβάνουν τις συνελεύσεις simplex, ντούμπλεξ και πολυ-ινών.

 

Αυτό το OM2 πολλαπλού τρόπου 50/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση 1000base-SX, τους πομποδέκτες κ.λπ. SFP για το gigabit Ethernet και τις εφαρμογές καναλιών ινών.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

 

MTRJ: TIA/EIA, FOCIS12, GR-326. IEC ΚΑΙ JIS C5973.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Υψηλό αντι-tensility Υψηλή αντι-πίεση

Υψηλή καμμμένη αντίσταση Αντι-δάγκωμα από τα ζώα τρωκτικών

Εύκαμπτος, κατάλληλος στη σύνδεση και εύκολος να επεκτείνει

Μην ανησυχήστε για τη ζημία στο πρόγραμμα, εκτός από το διάστημα

 

 

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ:

 

Συνδετήρας MTRJ, LC Πολωνικά PC
Τρόπος ινών 50/125μm Χρώμα σακακιών ΚΚ: Πράσινος
Καλώδιο OD 2.0x4.1 χιλ. Μήκος κύματος ΚΚ: 850nm
Τύπος καλωδίων Διπλός Υλικό σακακιών LSZH/PVC/OFNR/OFNP
Απώλεια εισαγωγής

≤0.3dB (βαθμός Γ IEC)

≤0.12dB (βαθμός Β IEC)

Αντίσταση συντριβής (N/100mm)

Μακροπρόθεσμο 3000

βραχυπρόθεσμο: 5000

Επιστροφής απώλεια ΚΚ PC ≥ 30dB (λ.) &Vibration ανταλλαξιμότητας ≤0.2dB
Εκτατή δύναμη (Ν)

Μακροπρόθεσμο 100

βραχυπρόθεσμο: 200

Θερμοκρασία Operation&Storage -45~85°C

 

 

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (ΚΚ)

 

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 65 Κανένας Κανένας IEC 61300335:2015
Β: Επένδυση 65 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

Ανοχή μήκους

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40

+0.5% X λ-0

 

Κυριώτερα σημεία προϊόντων

 

Καλώδιο οπτικών ινών απόδοσης ασφαλίστρου

Τα καλώδια οπτικών ινών χρησιμοποιούνται για τις συνδέσεις στο κέντρο δεδομένων, CATV, τον εξοπλισμό δοκιμής ινών, το τοπικό LAN, τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών, FTTx, τα δωμάτια επικοινωνίας, το σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών, την ετοιμότητα αμυντικού αγώνα, κ.λπ.

2 (1).png

Προσαρμοσμένες υλικό σακακιών και διάμετρος καλωδίων

 

σκοινί συσκευασία-μπαλωμάτων

Πληροφορίες επιχείρησης

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

1

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων

 

Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.

 

Polishing.jpg

 

Ποιότητα contorl.jpg


Πιστοποίηση:

Τα προϊόντα μας επιβεβαιώνονται από αυτές τις πιστοποιήσεις

PC 1m LC στη διπλή οπτική ίνα OM2 2.0mm 50/125μm LSZH ή PVC σκοινιού μπαλωμάτων PC MTRJ (OFNR) 5


 

Exhibition.jpg

PC 1m LC στη διπλή οπτική ίνα OM2 2.0mm 50/125μm LSZH ή PVC σκοινιού μπαλωμάτων PC MTRJ (OFNR) 7

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Συνιστώμενα προϊόντα