OMC Industry Co.Limited 86-755-2377-6806 sales@omcftth.com
Ftth MPO MTP Fiber Optic Connector Cleaner One Click Cleaning Tool

Ο καθαριστής ένα συνδετήρων οπτικών ινών Ftth MPO MTP χτυπά το καθαρίζοντας εργαλείο

  • Υψηλό φως

    Καθαριστής συνδετήρων οπτικών ινών MTP

    ,

    Καθαριστής συνδετήρων οπτικών ινών Ftth

    ,

    Η ίνα ένα Ftth χτυπά τον καθαριστή

  • Όνομα προϊόντων
    Καθαριστής οπτικών ινών MPO
  • Χρώμα
    Μπλε
  • Υλικό
    Πλαστικό
  • Συνδετήρας
    MPO/MTP
  • Συσκευασία
    1 PC το /box
  • Χρόνοι καθαρισμού
    +600
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    OEM or OMC
  • Πιστοποίηση
    RoHS,SGS,ISO
  • Αριθμό μοντέλου
    Καθαριστής οπτικών ινών MPO
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    1
  • Τιμή
    Negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    54*40*35cm
  • Χρόνος παράδοσης
    5-8 εργάσιμες ημέρες
  • Όροι πληρωμής
    L/C, T/T, Paypal
  • Δυνατότητα προσφοράς
    10000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα

Ο καθαριστής ένα συνδετήρων οπτικών ινών Ftth MPO MTP χτυπά το καθαρίζοντας εργαλείο

Ο καθαριστής ένα συνδετήρων οπτικών ινών Ftth MPO MTP χτυπά το καθαρίζοντας εργαλείο

 

 

Ο καθαριστής ένας-κρότου MPO είναι μια υψηλής απόδοσης συσκευή που σχεδιάζεται για τον καθαρισμό ferrule τα τέλη τουπροσώπων των συνδετήρων MPO & MTP. Οικονομικώς αποδοτικό εργαλείο για τα τέλη τουπρόσωπα ινών χωρίς τη χρήση του οινοπνεύματος. Κερδίζει χρόνο με αποτελεσματικά να καθαρίσει και τις 12 ίνες αμέσως. Ο καθαριστής συνδετήρων MPO σχεδιάζεται για να καθαρίσει και τις εκτεθειμένες άκρες και τους συνδετήρες αλτών στους προσαρμοστές. Αποτελεσματικός στο ποικίλο μολύνει συμπεριλαμβανομένης της σκόνης και των πετρελαίων.

Ο καθαριστής ένα συνδετήρων οπτικών ινών Ftth MPO MTP χτυπά το καθαρίζοντας εργαλείο 0

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Αποτελεσματικός στο ποικίλο μολύνει συμπεριλαμβανομένης της σκόνης και των πετρελαίων.

Αντιστοιχία με το συνδετήρα focis-5 (MPO).

Ικανός ferrules με ή χωρίς καρφίτσες οδηγών.

Ικανός ferrules MPO μέσα ή έξω από σε έναν προσαρμοστή MPO.

Το στενό σχέδιο φθάνει στους στενά χωρισμένους κατά διαστήματα προσαρμοστές MPO.

Εύκολη ένας-λειτουργία.

Μέχρι 600 καθαρισμοί.

 

Προδιαγραφή

Στοιχείο

Καθαρότερη μάνδρα ένας-κρότου MTP/MPO

Τύπος συνδετήρων

MTP/MPO

Μέθοδος λειτουργίας

Ένας-κρότος

Χρόνος καθαρισμού

600-800

Λειτουργούσα θερμοκρασία

- 20 ℃ σε 50 ℃

 

Εφαρμογή

Ο καθαριστής ένας-κρότου MPO είναι ξηροί καθαριστές υφασμάτων με σκοπό ειδικά να καθαρίσουν τον ενιαίο συνδετήρα κατοικώντας σε έναν προσαρμοστή, ένα γείσο ή ένα διάφραγμα. Είναι απλοί να χρησιμοποιηθούν και ιδιαίτερα αποτελεσματικοί στην αφαίρεση των μολυσματικών παραγόντων πετρελαίου και σκόνης. Αυτός μπορεί αρνητικά να προσκρούσει στην οπτική απόδοση.

Καθαροί πολλαπλού τρόπου και single-mode (ψαρευμένοι) συνδετήρες MPO/MTP

Καθαροί συνδετήρες MPO/MTP στον προσαρμοστή

Καθαρίστε εκτεθειμένα ferrules MPO/MTP

Μεγάλη προσθήκη στον καθαρισμό των εξαρτήσεων

Ο καθαριστής ένα συνδετήρων οπτικών ινών Ftth MPO MTP χτυπά το καθαρίζοντας εργαλείο 1

Καθαρίζοντας οδηγός οπτικών ινών

Ο καθαριστής ένα συνδετήρων οπτικών ινών Ftth MPO MTP χτυπά το καθαρίζοντας εργαλείο 2

Οι υπηρεσίες μας

 

1, ελεύθερα δείγματα- μπορούμε να παρέχουμε τα ελεύθερα προϊόντα για τη δοκιμή.

 

2, εμπορικό σήμα-Υπηρεσία cOem αποδεκτή

 

3, όροι πληρωμής-Πληρωμή της Νίκαιας. Όπως T/T, τη Western Union, Paypal κ.λπ.

 

4, ποιοτικό επίπεδο-Υψηλός - ποιότητα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.

 

5, ανταγωνιστική τιμή-Ο κατασκευαστής που έχει το εργοστάσιό μας έχει το πλεονέκτημα.

 

6, χρόνος παράδοσης- Συνήθως 3 ημέρες. Μια λιγότερο από εβδομάδα.

 

8, οπτικός σύμβουλος προγράμματος δικτύων-Οι επαγγελματικοί εμπειρογνώμονες σας βοηθούν.

 

9, ανάπτυξη νέων προϊόντων για τον πελάτη-Μπορούμε να το παραγάγουμε για σας με το σχέδιο.

 

10, λογιστική λύση- Οι οικονομικώς αποδοτικοί τρόποι μπορούν να επιλεχτούν για σας.

Πληροφορίες επιχείρησης

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

Η ποιότητα είναι ζωή OMC. Η σταθερή υποχρέωσή μας είναι να παραδώσουμε το παγκόσμιας ποιότητας προϊόν στους πελάτες μας και να υπερβούμε για πάντα τις προσδοκίες τους. Προσφέρουμε επίσης το στερεό μετά από την υποστήριξη πωλήσεων δηλ. 3 έτη εξουσιοδότησης προϊόντων υπό κανέναν όρο

 

OMC θεραπεύει τους πελάτες, τους προμηθευτές, και τους υπαλλήλους μας ως αξιοσέβαστους συνεργάτες μας. Εμείς πολύ ευτυχείς να μοιραστούμε την επιτυχία μας με τους. Προσφορά των καλύτερων προϊόντων στους πελάτες μας, της μακροπρόθεσμης/πιστής συνεργασίας στον προμηθευτή και τον καλό μισθό μας/της ευημερίας στους υπαλλήλους μας. OMC δεν διαθέτει επίσης καμία προσπάθεια να φροντίσει η κοινωνία και το περιβάλλον μας. Με μια ευγνώμονα καρδιά, OMC θα πάει σταθερά στο φωτεινό τρόπο ότι ο ξέν.

 

Συλλέγουμε με το παρόν έγγραφο σε OMC, με το άφθονο πάθος και τις επαγγελματικές τεχνικές στους πελάτες υπηρεσιών σε όλο τον κόσμο