OMC Industry Co.Limited 86-755-2377-6806 sales@omcftth.com
48 Ports / 96 Fibers Optical Distribution Panel

48 οπτική επιτροπή διανομής λιμένων/96 ίνες

  • Υψηλό φως

    Μονάδα διανομής οπτικών ινών

    ,

    Οπτικών Ινών Patch Panel

  • Υλικό
    1.2mm cold-rolled χάλυβας
  • Διάστασης
    245*483*2U
  • τύπος προσαρμοστών
    LC ντούμπλεξ
  • No.of προσαρμοστής/λιμένας
    48 λιμένες
  • Χρώμα
    μαύρο/γκρι
  • Αρίθμηση ινών
    96Fibers LC
  • Open&Install stype
    Γλιστρώντας συρτάρι
  • OEM & ODM
    διαθέσιμος
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    OMC or OEM
  • Πιστοποίηση
    ISO
  • Αριθμό μοντέλου
    2U, 19 " 48 ports/96Fibers
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    5pcs
  • Τιμή
    Negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    κιβώτιο εγγράφου, 2 PC ανά μεγάλο κιβώτιο.
  • Χρόνος παράδοσης
    5-8 εργάσιμη ημέρα.
  • Όροι πληρωμής
    T/T, Western Union, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, paypal, alibaba
  • Δυνατότητα προσφοράς
    1000pcs εβδομάδα

48 οπτική επιτροπή διανομής λιμένων/96 ίνες

2U 19 " APC SM επιτροπής μπαλωμάτων ινών συρταριών ολίσθησης πλαισίων διανομής 48ports/96Fibers οπτικό LC η επιτροπή μπαλωμάτων

 

Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινών που χρησιμοποιούνται για να διανείμουν και να προστατεύσουν τις συνδέσεις οπτικής ίνας στο δίκτυο FTTH. Είναι διαθέσιμο για τη διανομή και την τελική σύνδεση των διάφορων ειδών συστήματος οπτικής ίνας. Αυτές οι μονάδες είναι διαθέσιμες στα μεγέθη που εγκαθιστούν τις πιό κοινές απαιτήσεις διανομής.

OMC παρέχει ότι είναι ένα είδος υψηλού - ποιότητα, ταξινομημένη μικροϋπολογιστής επιτροπή μπαλωμάτων ινών οπτική φιαγμένη από cold-rolled ποιότητα φύλλο χάλυβα και υποβάλλεται στη στατική πλαστική επεξεργασία ψεκασμού, που μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσει τον προσαρμοστή SC/LC, το κιβώτιο μπορεί να εγκατασταθεί στον εσωτερικούς τοίχο και το πεζούλι.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και πλεονεκτήματα

  • Φιαγμένος από cold-rolling χάλυβα, στατική δια:δίδω-πλαστική, μικρή διάσταση και έξοχος και εύκολος για τη λειτουργία
  • Το κιβώτιο έχει ένα pothook, το οποίο είναι κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αποσυναρμολογήσει
  • Ο δίσκος συναρμογών θα μπορούσε να είναι συσσωρευμένος ένας επάνω σε άλλο, εύκαμπτο για να γυρίσει η ακτίνα καμπυλών των κουλουριασμένων ινών λογχών πρέπει να εγγυηθεί για να είναι πάνω από 37.5mm στο δίσκο συναρμογών
  • Το κιβώτιο είναι μοναδικής δομής, λογικό σχεδιάγραμμα, και έχει το επαρκές δωμάτιο για τη λειτουργία
  • Το διευθετήσιμο δαχτυλίδι με σφραγιδόλιθο σφιγκτηρών και ενισχύει τη διαμόρφωση, η οποία θα μπορούσε να ρυθμίσει τα διαφορετικά μεγέθη των καλωδίων για να σιγουρευτεί ελαστικά ότι τα καλώδια είναι σφιγκτήρας στενά
  • Ο εσωτερικός τύπος είναι άριστης απόδοσης σφραγίδων, η οποία θα μπορούσε να αποτρέψει το νερό από να εισαγάγει αποτελεσματικά
  • Μπορέστε να εγκατασταθείτε με τον προσαρμοστή τετραγώνων Sc DX/LC
  • Μέχρι 192 πυρήνες συνδέουν την ικανότητα MAX στην επιτροπή μπαλωμάτων 2U
  • Το ράφι τοποθετεί και το γλιστρώντας συρτάρι σχεδιάζει και οι δύο διαθέσιμοι

 

Διάσταση:

48 οπτική επιτροπή διανομής λιμένων/96 ίνες 0

Τα πλήρη φορτωμένα προϊόντα περιλαμβάνουν: Προσαρμοστές και πλεξίδες (1U για την αναφορά)

 

48 οπτική επιτροπή διανομής λιμένων/96 ίνες 1

 

Καλή υπενθύμιση

 

Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών εξαιρέσει των προσαρμοστών και των πλεξίδων. Εάν τους χρειάζεστε εγκατασταθείτε, παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με για τις λεπτομέρειες στο sales@omcftth.com, μπορούμε να το κάνουμε για σας με τη λογική τιμή. Σας ευχαριστούμε!

 

Πληροφορίες διαταγής:

 

Τύπος επιτροπής Έξω λιμένας Έξω λιμένας αριθ. Φορτωμένος ή όχι Τρόπος ινών Χρώμα επιτροπής
R1-19 το “ράφι 1U τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων 1-Sc simplex 1-6ports 0-εκφορτωμένος 0-εκφορτωμένος 1-γκρι
S1-19 “επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών 1U γλιστρώντας 2- Ντούμπλεξ Sc 2-8ports 1-κατά το ήμισυ φορτωμένος 1-G652D ο 2-Μαύρος
R2-19 το “ράφι 2U τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων 3- LC ντούμπλεξ 3-12ports 2-σύνολο φορτωμένος 2-G657A  
S2-19 “επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών 2U γλιστρώντας 4- LC τετράγωνο 4-16ports   3-OM1  
  5- FC simplex 5-24ports   4-OM2  
  6- Simplex του ST 6-48ports   5-OM3  
        6-OM4  

 

Παραδείγματος χάριν: S113002

 

Καλή υπενθύμιση:

Μπορούμε να κάνουμε οποιαδήποτε επιτροπή μπαλωμάτων σύμφωνα με το σχέδιό σας. 2U, 3U, 4U είναι διαθέσιμος