• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

96 Singlemode 1U MPO MTP κασέτα ινών επίπεδη

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC or OEM
Αριθμό μοντέλου 96 ίνες 12 Χ MTP/MPO- 8 Χ LC/UPC Singlemode 1U
Ποσότητα παραγγελίας min 1
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες Η διπλή συσκευασία περικαλυμμάτων αφρού εγγράφου box+PE ικανοποιεί τις απαιτήσεις στις ανάγκες μεταφ
Όροι πληρωμής T/T, Western Union, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα
Λεπτομέρειες
προϊόντα 96 ίνες 12 Χ MTP/MPO- 8 Χ LC/Singlemode 1U επιτροπή μπαλωμάτων UPC Μπροστινές διεπαφές 24xLC τετράγωνο
Οπίσθιες διεπαφές 12 αρσενικό mtp-8 Απώλεια εισαγωγής MTP≤0.35dB, LC≤0.3dB
επιστροφή απώλεια MTP≥60dB, LC≥50dB Προσαρμοστής MTP Κλειδί μέχρι το κλειδί κάτω
Υψηλό φως

Κασέτα οπτικών ινών

,

το ράφι τοποθετεί την κασέτα

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

96 ίνες 12x mtp/mpo-8 Singlemode 1U 40GB QSFP+ επιτροπή μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος Χ LC/UPC επίπεδη

 

Σχεδιασμένος για το δίκτυο 10GbE, το δίκτυο μετανάστευσης 40GbE, το κανάλι ινών και το κέντρο δεδομένων.

 

Mtp/mpo-LC η επιτροπή μπαλωμάτων αποτελείται από CRS/Aluminum. Υψηλή πυκνότητα επιτροπή μπαλωμάτων ινών ξεμπλοκαρίσματος 96Fibers 1U 19 η» έχει ως σκοπό να συνδέσει τους λιμένες 40G QSFP με τα καλώδια ινών MTP/MPO, χαρτογραφώντας στην πλάτη της επιτροπής, ξεσπώντας έπειτα ως 96*10G στο μέτωπο - επιτροπή με τα καλώδια ινών LC. Όλες οι επιτροπές ξεμπλοκαρίσματος καλύπτουν τις απαιτήσεις των προτύπων κ.λπ. TIA/EIA, IEC, που δημοσιευούνται σε συνέχειες και που εφαρμόζονται στα κέντρα δεδομένων, το δίκτυο τηλεπικοινωνιών και χώρου αποθήκευσης.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Εξοπλισμένος με τα καλώδια ελίτ ινών mtp-LC Corning για τη υψηλή ταχύτητα στη υποδομή δικτύου

Προσυναρμολογημένος, μορφωματικός για να μειώσουν το σωρό και να χαλαρώσει για τα καλώδια ξεμπλοκαρίσματος

Λειτουργία ξεμπλοκαρίσματος στα τυποποιημένα καλώδια, που απλοποιούν την εγκατάσταση

Το κομψό μαρκάρισμα μπορεί να κάνει σας την ευκολότερη πρόσβαση στα καλώδια μπαλωμάτων, και τους προσαρμοστές τετραγώνων πλήρης-φλαντζών LC για να συνδέσει σταθερά, αντί της καταστροφής των λιμένων

 

Προδιαγραφή

 

Αριθμός μερών Βουλευτής-1rr-96F Συνολική αρίθμηση ινών 96
Μπροστινές διεπαφές 24xLC τετράγωνο Οπίσθιες διεπαφές 12 αρσενικό mtp-8
Απώλεια εισαγωγής MTP≤0.35dB, LC≤0.3dB Επιστροφής απώλεια MTP≥20dB, LC≥30dB
Προσαρμοστής MTP Κλειδί μέχρι το κλειδί κάτω Διαστάσεις 44.2mmx 482.5mmx 250.4mm
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~+60℃ Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+70℃

 

Σχέδιο

96 Singlemode 1U MPO MTP κασέτα ινών επίπεδη 096 Singlemode 1U MPO MTP κασέτα ινών επίπεδη 096 Singlemode 1U MPO MTP κασέτα ινών επίπεδη 096 Singlemode 1U MPO MTP κασέτα ινών επίπεδη 3

96 Singlemode 1U MPO MTP κασέτα ινών επίπεδη 0

Μέγιστη επιτροπή μπαλωμάτων ινών ξεμπλοκαρίσματος χρησιμοποίησης -40G.

Στη βάση 8 που συνδέει με καλώδιο, αρκετά και αποτελεσματικά πραγματοποιώντας την τρέχουσα εφαρμογή από QSFP+ σε SFP+, παρά τη συμβατότητα, και την καλύτερη διαχείριση, ακόμη και μελλοντικός-αποδείξεις το δίκτυό σας

96 Singlemode 1U MPO MTP κασέτα ινών επίπεδη 5

96 Singlemode 1U MPO MTP κασέτα ινών επίπεδη 6

96 Singlemode 1U MPO MTP κασέτα ινών επίπεδη 7