OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
OM3 12F MPO Trunk Cable Senko MPO female to MPO female 50 / 125um 3.0mm 5m LSZH Aque Low Insertion Loss

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque

  • Υψηλό φως

    Fanout MPO καλώδιο

    ,

    καλώδιο μπαλωμάτων mpo

  • προϊόντα
    Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • Απώλεια εισαγωγής
    ≤0.35dB
  • επιστροφή απώλεια
    ≥25dB
  • Ανταλλαξιμότητα
    ≤0.2dB
  • Εκτατή δύναμη
    >70N
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 + 85°C
    -40 + 85°C
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    Senko
  • Πιστοποίηση
    ROHS and ISO
  • Αριθμό μοντέλου
    Θηλυκό OM3 12F 50/125μm MPO στο θηλυκό MPO
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    10 μέτρα
  • Τιμή
    Negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε
  • Χρόνος παράδοσης
    5 ημέρες
  • Όροι πληρωμής
    Μ / Τ, Western Union, L / C
  • Δυνατότητα προσφοράς
    100.000 τμχ ανά μήνα

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque

 

Το καλώδιο μπαλωμάτων ινών MPO/το καλώδιο κορμών ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MPO και στις δύο άκρες. Τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων MPO συνδέουν τις ενότητες MPO ως μόνιμη σύνδεση. Τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων είναι διαθέσιμα με 12, 24, 48,60,72, 96,144fibers. Η υποστήριξη επιταχύνεται στις λύσεις κέντρων δεδομένων 10/40/100Gbps. Υιοθετούνται χαρακτηριστικά για να διασυνδέσουν τις κασέτες, οι επιτροπές ή δυναμωμένο MPO ανεμιστήρας-outs-αερίζουν, και για να διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλα υψηλά περιβάλλοντα ινών. Εκτός αυτού, MPO παρέχει επίσης πολλές ευελιξία και ευκολία μόλις πρέπει να αλλάξετε το ύφος συνδετήρων στις επιτροπές μπαλωμάτων. Αντί της αλλαγής του συνδετήρα στον κορμό καλωδίων, ακριβώς που εγκαθιστά μια νέα κασέτα με το νέο συνδετήρα το ύφος διαγώνιος-συνδέει την πλευρά της επιτροπής μπαλωμάτων.

 

Οι αξίες του καλωδίου μπαλωμάτων MTP/MPO/του καλωδίου κορμών περιλαμβάνουν γενικά:

Τα υψηλά - ποιότητα — καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων MTP/MPO είναι εργοστάσιο προ-που ολοκληρώνεται, που εξετάζεται και που συσκευάζεται μαζί με τις εκθέσεις δοκιμής. Αυτές οι εκθέσεις χρησιμεύουν ως τη μακροπρόθεσμη τεκμηρίωση και ο ποιοτικός έλεγχος.

Να μειωθούν τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων καλωδίων όγκος-MTP/MPO έχουν τις πολύ μικρές διαμέτρους, οι οποίες μειώνουν τον όγκο καλωδίων και βελτιώνουν τους όρους κλιματισμού στα κέντρα δεδομένων.

Ο χρόνος - αποταμίευση — με το ειδικό έτοιμο προς χρήση σχέδιο, καλώδιο μπαλωμάτων MTP/MPO/καλώδια κορμών μπορεί να ενσωματωθεί και να συνδεθεί αμέσως. Βοηθά πολύ να μειώσει το χρόνο εγκαταστάσεων.

 

Οι συνδετήρες MPO όλου OMC είναι από Senko/Nissin/Sumitomo. Το καλώδιο μπαλωμάτων MPO/το καλώδιο κορμών είναι ένα είδος συνελεύσεων καλωδίων υψηλής πυκνότητας που είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές.

1, η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με το υψηλό πυκνό περιβάλλον βαθμού

2, η οπτική ίνα στο κτήριο

3, η εσωτερική εφαρμογή συνδετήρων στον εξοπλισμό ινών.

 

Το καλώδιο μπαλωμάτων mpo-MPO 12F/το καλώδιο κορμών σχεδιάζεται για 40G QSFP+ SR4, 40G QSFP+ CSR4 και τις άμεσα συνδέσεις οπτικής 100G QSFP28 SR4 και το κέντρο δεδομένων υψηλής πυκνότητας.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

100% τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο και που περνούν.

Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και

Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας

Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ

Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, S

Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

MPO/MTP πρότυπα των προϊόντων:

 

Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός

Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ

Παράλληλη οπτική

Οπτικό φόρουμ το (OIF) σύνδεσης μέσω δικτύων υποχωρητικό

InfiniBand υποχωρητικό

10G κανάλι ινών υποχωρητικό

40G και IEEE 802,3 100G

QSFP

 

Διαθεσιμότητα: 8F/12F/24F ..... MPO/MTP

 

Τύποι συνδετήρων MPO

Συνδετήρας Κανάλι ινών
Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 0 Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 1
Θηλυκοί συνδετήρες MPO 12 ίνες
Σημείωση: Ανάγκη θηλυκών συνδετήρων να συνδέσει με τον αρσενικό τύπο συνδετήρων.

 

Πρότυπα Details& των προϊόντων MPO:

 

Συνδετήρας Αναφορά Λεπτομέρειες κατοικίας
Ενιαίος τρόπος MPO IEC 61754-7

SM APC: Πράσινη μπότα connectors+black (τυποποιημένη απώλεια MPO)

SM APC: Κίτρινη μπότα connectors+black (έξοχη χαμηλή απώλεια MPO)

MPO πολλαπλού τρόπου IEC 61754-7

OM1&OM2 PC: Μπεζ μπότα connectors+black (τυποποιημένη απώλεια MPO)

OM3&OM4 PC: Μπότα Aqua connectors+black (χαμηλή απώλεια MPO Standard&Super)

OM3&OM4 PC: Ιώδης connectors+black μπότα της Heather (τυποποιημένη απώλεια MPO)

  • Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC IEC61755, GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia, JIS C5982 Tia-604-5 (FOCIS5) υποχωρητικός
  • Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ
  • 10G κανάλι ινών υποχωρητικό
  • 40G και IEEE 802,3 100G

Καλώδιο καλωδίων παράμετρος-12F Microfiber

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 2

Αρίθμηση ινών OD (χιλ.)

Ελάχιστο επιτρεπόμενο

Εκτατή δύναμη (ν)

ελάχιστο επιτρεπόμενο

Φορτίο συντριβής (N/100mm)

Ελάχιστη κάμψη

Ακτίνα (ΚΚ)

12 3.0±0.15

Βραχυπρόθεσμο: 180

Μακροπρόθεσμο: 90

Βραχυπρόθεσμο: 500

Μακροπρόθεσμο: 150

Στατικός: 10D

Δυναμικός: 20D

 

Καλώδιο μπαλωμάτων MPO/προδιαγραφή του καλωδίου κορμών:

Στοιχεία προδιαγραφών. Ενιαίος τρόπος (APC 8 βαθμός που γυαλίζεται) Πολλαπλού τρόπου (επίπεδη στιλβωτική ουσία PC)

Απώλεια εισαγωγής (MPO)

(IEC 61300-3-34)

Τυποποιημένη απώλεια: ≤0.75dB (ανώτατος), ≤0.35dB (χαρακτηριστικό)

Έξοχη χαμηλή απώλεια: ≤0.35dB (ανώτατος), ≤0.20dB (χαρακτηριστικό)

Τυποποιημένη απώλεια: ≤0.6dB (ανώτατος), ≤0.35 (χαρακτηριστικό)

Έξοχη χαμηλή απώλεια: ≤0.35dB (ανώτατος), ≤0.20dB (χαρακτηριστικό)

Επιστροφής απώλεια (MPO) ≥60dB (8degree που γυαλίζει) ≥25dB
Διάρκεια <0>
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Εκτατή δύναμη >70N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 + 85°C

 

Τρισδιάστατος δείκτης παρέμβασης τέλος-προσώπου MPO

Στοιχείο (IEC-61300-3-30) Ελάχιστος Μέγιστος
Ακτίνα της κυρτότητας (χιλ.) ΡΟΚ-Χ (ABS) 2000  
ΡΟΚ-Υ (ABS) 50mm  
Γωνία Γωνία-Χ -0.2° -0.2°
Γωνία-Υ APC 7.85° 8.15°
PC -0.2° -0.2°
Ύψος ινών (NM) 1000nm 3500nm
Max.DH.All ίνα: -300nm 300nm
DH.Adj: -300nm 300nm
DH.Ave ίνα: -300nm 300nm
Εμβύθιση πυρήνων: SM ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
ΚΚ -200nm 300nm

 

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών MPO καλωδίων

 

1. Υψηλής απόδοσης γυαλίζοντας μηχανή, και από τα πιάτα ακρίβειας τους κατόχους που σχεδιάζονται συμπληρωμένος για ferrules ΑΜ.
2, τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχουν την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους.
3. Η ευελιξία του ελεγκτή παρέχει το πλήρες φάσμα της οπτικής δοκιμής που απαιτείται για τις σύνθετες και υψηλές συνελεύσεις καλωδίων αρίθμησης ινών.

 

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 3

Προ-ολοκληρωμένη τεχνολογία-πολικότητα MPO

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 4

 

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία καλωδίων μπαλωμάτων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από τα αγαθά
Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 5

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

 

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 7

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 8

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 9

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 10

 

Exhibition.jpg

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 12

Θηλυκό Senko MPO καλωδίων κορμών OM3 12F MPO στο θηλυκό 50/125um 3.0mm MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής 5m LSZH Aque 13

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές