• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

OM4 μετατρέψιμο ντούμπλεξ Uniboot lc-LC σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας πολικότητας με το ντούμπλεξ ετικεττών unitube 2.0mm ώθησης

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OEM or OMC
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου OM4 μετατρέψιμο ντούμπλεξ Uniboot lc-LC σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας πολικότητας με το ντούμπλεξ
Ποσότητα παραγγελίας min 100
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής Δυτική Ένωση, T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 100000pcs ανά μήνα
Λεπτομέρειες
Όνομα προϊόντων OM4 μετατρέψιμο ντούμπλεξ Uniboot lc-LC σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας πολικότητας με το ντούμπλεξ Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (βαθμός Γ IEC) ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
επιστροφή απώλεια SM UPC ≥ 50dB (λ.) SM APC ≥ 60dB (λ.) ΚΚ PC ≥ 35dB (λ.) Πολικότητα αβ μετατρέψιμη Ναί
Καλώδιο διαμέτρου 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, Σακάκι καλωδίων LSZH/PVC
Υψηλό φως

άλτες οπτικών ινών

,

Υποψήφιοι πελάτες ινών ενημερωμένη έκδοση κώδικα οπτικών ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

OM4 μετατρέψιμο ντούμπλεξ Uniboot lc-LC σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας πολικότητας με το ντούμπλεξ ετικεττών unitube 2.0mm ώθησης

 

 

Ο μετατρέψιμος συνδετήρας uniboot LC πολικότητας με τη βρύση τραβήγματος είναι ένας κινεζικός ανεξάρτητος συνδετήρας δικαιωμάτων πνευματικής ιδιοκτησίας. Έχει ένα μοναδικό σχέδιο που επιτρέπει να μεταστρέψει την πολικότητα χωρίς χρησιμοποίηση οποιασδήποτε σχεδίασης. Η βρύση τραβήγματος είναι πολύ εύκολο να αρπαχτεί για να βγάλει από τον προσαρμοστή LC. Κάνει την εργασία εγκαταστάσεων να γίνει εύκολη και υψηλή αποδοτική.

 

Το καλώδιο μπαλωμάτων uni-μποτών LC χρησιμοποιεί ένα ειδικό «στρογγυλό διπλό» καλώδιο που επιτρέπει την αμφίδρομη μετάδοση μέσα σε ένα ενιαίο καλώδιο 2mm, υλικά καλωδίων συμπεριλαμβανομένου LSZH, της ολομέλειας και της μετώπης.

 

Το μετατρέψιμο καλώδιο μπαλωμάτων ινών uniboot LC πολικότητάς μας μειώνει το διοικητικό διάστημα καλωδίων από μέχρι 68% συγκρινόμενος με τα τυποποιημένα καλώδια μπαλωμάτων. Μειώνει τη διοικητική διαστημική σύγκριση καλωδίων με τα τυποποιημένα καλώδια μπαλωμάτων. Ως αποτέλεσμα αυτών των χαρακτηριστικών γνωρισμάτων το καλώδιο μπαλωμάτων uniboot μας προσφέρει τη βελτιωμένη ροή αέρος και τη διαφάνεια του εξοπλισμού μέσα σε ένα περιβάλλον δικτύων υψηλής πυκνότητας.

 

Οι συνελεύσεις καλωδίων LC Uniboot OMC προσφέρουν την καλύτερη λύση για τις εφαρμογές υψηλής πυκνότητας, κέντρα δεδομένων, διασυνδέουν και διασχίζουν το συνδετήρα, τα ιδιωτικές δίκτυα και τις εγκαταστάσεις προϋποθέσεων.

 

Λεπτομέρειες προϊόντων

 

TIM20191017144348.png

 

 
 

Οπτικές προδιαγραφές:

 

Συνδετήρας ινών

 

Ετικέττα Uniboot LC τραβήγματος

 

 

Ετικέττα LC Uniboot τραβήγματος

Τύπος ινών

OM4: Magenta

Καλώδιο OD&Jacket

1.6mm/1.7mm,/1.8mm/2.0

χιλ. PVC/LSZH

Αριθμήσεις ινών

 

2 ίνες

Απώλεια εισαγωγής

 

≤0.3dB

Επιστροφής απώλεια

ΚΚ PC ≥ 35dB (λ.)
Βγάλτε τη δύναμη 100N Διάρκεια 500 κύκλοι
Πολικότητα αβ μετατρέψιμη Διαθέσιμος Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 + 85°C
 

 

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (ΚΚ)

OM4 μετατρέψιμο ντούμπλεξ Uniboot lc-LC σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας πολικότητας με το ντούμπλεξ ετικεττών unitube 2.0mm ώθησης 1ΚΚ PC

 

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 65 Κανένας Κανένας

 

 

IEC 61300-3

35:2015

Β: Επένδυση 65 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

 

Ανοχή μήκους

 

1.png

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Κυριώτερα σημεία προϊόντων

 

Μετατρέψιμος + καλώδιο μπαλωμάτων ετικεττών τραβήγματος Uniboot LC

Ο διπλός συνδετήρας LC για το στρογγυλό καλώδιο 2.0mm, το οποίο επιτρέπει στην πολικότητα για να μεταπηδήσει από το αβ στο AA

TIM20191017144754.png

 

συσκευασία-μπάλωμα cord.jpg

 

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων

 

Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

Exhibition.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές.

 
 

 

Συνιστώμενα προϊόντα