• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

Singlemode 1.6mm OD LC UPC LC UPC διπλός οπτικών ινών μπαλωμάτων βαθμός Β IEC χρώματος σκοινιού G657A1 LSZH μπλε

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC
Πιστοποίηση ISO9001; RoHS
Αριθμό μοντέλου ΒΑΘΜΌΣ Β G657A1 1.6MM LC UPC LC UPC DX SM IEC
Ποσότητα παραγγελίας min 10pcs
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα. Διάφορες τσάντες σε μια μεγαλύτερη πλαστική τσάντα. εκατοντάδες
Χρόνος παράδοσης 5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής Μ / Τ, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 200000pcs/μήνας
Λεπτομέρειες
Προϊόντα Σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας βαθμού Β G657A1 1.6mm LC UPC LC UPC DX SM IEC Απώλεια εισαγωγής <0>
Επιστροφής απώλεια UPC>50dB 100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη Διαθέσιμος
Καθαρό ferrule προσώπου τελών 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά Πιστοποίηση ISO9001:2008
Πρότυπα Telcordia GR-326.Core Σακάκι OD 1.6*3.3
Υψηλό φως

άλτες οπτικών ινών

,

Υποψήφιοι πελάτες ινών ενημερωμένη έκδοση κώδικα οπτικών ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων
Βαθμός Β G657A1 1.6mm IEC LC/UPC-LC/UPC διπλό ενιαίο τρόπου LSZH μπλε σκοινί μπαλωμάτων ινών χρώματος οπτικό
 
Τα σκοινιά μπαλωμάτων χρησιμοποιούνται για να παρέχουν την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών. Η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών στα κέντρα δεδομένων, τα άνω άκρα, τις κυψελοειδή πλήμνες και τα κεντρικά γραφεία. Το σκοινί μπαλωμάτων μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη διασύνδεση ή να διαγώνιος-συνδέσει την πορεία που συνδέει τις εισερχόμενες ίνες με τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό και που παρέχει την επιδιόρθωση μέσα στις πορείες ινών. Τα σκοινιά μπαλωμάτων περιλαμβάνουν τις συνελεύσεις simplex, ντούμπλεξ και πολυ-ινών.
 

Το 9/125μm OS2 ενιαίο τρόπου καλώδιο οπτικών ινών κάμψεων αναίσθητο είναι λιγότερη μείωση όταν θα κάνουν η κλίση ή στριμμένος έναντι των παραδοσιακών καλωδίων οπτικής ίνας και αυτό την εγκατάσταση και τη συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών αποδοτικότερων. Μπορεί επίσης να σώσει περισσότερο διάστημα για την υψηλή πυκνότητά σας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων, δίκτυα επιχειρήσεων, δωμάτιο τηλεπικοινωνιών, αγροκτήματα κεντρικών υπολογιστών, δίκτυα αποθήκευσης σύννεφων, και οποιαδήποτε καλώδια μπαλωμάτων ινών θέσεων απαιτούνται.


Αυτό το OS2 ενιαίων τρόπου 9/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των συνδέσεων 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet. Μπορεί στοιχεία μεταφορών μέχρι και 10km σε 1310nm, ή μέχρι 40km σε 1550nm.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

1. 100% προ-που ολοκληρώνεται και που εξετάζεται στο εργοστάσιο για να εξασφαλίσει απόδοση μεταφοράς.

2. Η γρήγορες διαμόρφωση και η δικτύωση, μειώνουν το χρόνο εγκαταστάσεων.

3. Υποστηρίξεις 40G και εφαρμογές δικτύων 100G.

4. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και προστιθέμενη απώλεια.

5. Οι υποστηρίξεις μέχρι 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F, προσαρμοσμένα προϊόντα είναι διαθέσιμες.

6. Υψηλή πίσω απώλεια, μικρός όγκος, ελαφρύς.

7. Ανώτερος γεωμετρίας και ποιότητας τέλος-προσώπου από τα πρότυπα IEC και Telcordia.

8. LSZH, OFNP, σακάκι καλωδίων OFNR.

9. Μηχανική απόδοση: Πρότυπα IEC 61754-20.

10. Υλικά RoHS και ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑΣ υποχωρητικά.

 

Οπτικές προδιαγραφές

 

Συνδετήρας

LC διπλό SM με το συνδετήρα

Σακάκι OD (χιλ.)

1.6x3.3

Τρόπος ινών

9/125μm

Χρώμα σακακιών

SM: Κίτρινος/μπλε/λευκό

Πολωνικά

UPC

Μήκος κύματος

SM: 1310/1550nm

Τύπος καλωδίων

Ντούμπλεξ φερμουάρ-σκοινιού (σύκο 8 ντούμπλεξ)

Υλικό σακακιών

LSZH/PVC/OFNR/OFNP

Απώλεια εισαγωγής

≤0.3dB (βαθμός Γ IEC)

Απώλεια εισαγωγής

≤0.12dB (βαθμός Β IEC)

Επιστροφής απώλεια

SM UPC ≥ 50dB (λ.)

&Vibration ανταλλαξιμότητας

≤0.2dB

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40~75°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-45~85°C

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (για το ειδικό αίτημα)

 

Στοιχεία

Συνδετήρας

Τέλος-πρόσωπο PC

APC τέλος-πρόσωπο

Ακτίνα της κυρτότητας

SC/FC/ST

10~25 χιλ.

5~12 χιλ.

LC/MU

7~25 χιλ.

5~15 χιλ.

Όφσετ κορυφών

≤50 um

Σφαιρικό ύψος ινών

+/- 100 NM

Γωνιακό όφσετ

-

8°± 0.5°

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (SM)

 

Ζώνη

Σειρά (μm)

Γρατσουνιές

Ατέλειες

Αναφορά

Α: Πυρήνας

0 έως 25

Κανένας

Κανένας

IEC 61300335:2015

Β: Επένδυση

25 έως 115

Κανένας

Κανένας

Γ: Κόλλα

115 έως 135

Κανένας

Κανένας

Δ: Επαφή

135 έως 250

Κανένας

Κανένας

Ε: Υπόλοιπο ferrule

Κανένας

Κανένας

 

 

 

Επιλογή ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ

 

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ.

 

 

Ανοχή μήκους

 

Singlemode 1.6mm OD LC UPC LC UPC διπλός οπτικών ινών μπαλωμάτων βαθμός Β IEC χρώματος σκοινιού G657A1 LSZH μπλε 0

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0
 

 

 

Συσκευασία & μαρκάρισμα

Αυτό εύκολο να πάρουν και η καλά-προστατευμένη συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχουν ονομαστεί και έχουν χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή.

 

συσκευασία-μπάλωμα cord.jpg

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

 

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 275 μέτρα 550 μέτρα 33 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM2 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 82 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM3 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 300 μέτρα 100 μέτρα (SR4) 100 μέτρα (SR4)
OM4 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 400 μέτρα 150 μέτρα (SR4) 150 μέτρα (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 μέτρα 5km σε 1310nm 5km σε 1310nm 10km σε 1310nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

 

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο
1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).
2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.
3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

6783J4) ΝΟ) Γ} E10UKY2] 8TJ.png

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

Singlemode 1.6mm OD LC UPC LC UPC διπλός οπτικών ινών μπαλωμάτων βαθμός Β IEC χρώματος σκοινιού G657A1 LSZH μπλε 7

Singlemode 1.6mm OD LC UPC LC UPC διπλός οπτικών ινών μπαλωμάτων βαθμός Β IEC χρώματος σκοινιού G657A1 LSZH μπλε 8

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Συνιστώμενα προϊόντα