• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

Θωρακισμένο καλώδιο 1m Sc UPC μπαλωμάτων οπτικών ινών στο διπλό OS2 ενιαίο άλτη σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου LC UPC

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC or OEM
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου Θωρακισμένο σκοινί 1m Sc UPC μπαλωμάτων ινών LC UPC στο διπλό OS2 ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών
Ποσότητα παραγγελίας min 10pcs
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες μια ειρήνη στο κιβώτιο, διάφορα κομμάτια στα κινούμενα σχέδια
Χρόνος παράδοσης 3-7 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 20000 ανά μήνα
Λεπτομέρειες
Προϊόντα Θωρακισμένο σκοινί 1m Sc UPC μπαλωμάτων ινών LC UPC στο διπλό OS2 ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών Τύπος συνδετήρων SC UPC ΣΕ LC UPC
Τρόπος ινών OS2 9/125μm Αρίθμηση ινών Διπλός
Βαθμός ινών G.652D Διάμετρος καλωδίων 3.0mm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥50dB
Χρώμα καλωδίων Μπλε Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C
Υψηλό φως

Οπτικών Ινών Patch Cord

,

άλτες οπτικών ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Θωρακισμένο σκοινί 1m Sc UPC μπαλωμάτων ινών LC UPC στο διπλό OS2 ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών PVC τρόπου θωρακισμένο (OFNR) 3.0mm

 

 

Το θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων είναι ένα σκοινί μπαλωμάτων που θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ως καλώδιο μπαλωμάτων βαρελοποιών. Υιοθέτησαν ένα καλώδιο με το μαλακό σωλήνα προστασίας μετάλλων και τον τυποποιημένο συνδετήρα. Εφαρμόστε τη θέση είναι στη γωνία πατωμάτων. Εκείνα τα προϊόντα θα μπορούσαν να προστατεύσουν το δάγκωμα ινών από το ποντίκι και το μυρμήγκι. Αν και τα θωρακισμένα καλώδια οπτικών ινών είναι ισχυρά, είναι πραγματικά τόσο εύκαμπτα όσο και τα τυποποιημένα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών μπορούν τυχαία χωρίς σπάσιμο. Τα τραχιά θωρακισμένα καλώδια επιτρέπουν στη οπτική ίνα για να εγκατασταθούν στις πιό επικίνδυνες περιοχές, συμπεριλαμβανομένων των περιβαλλόντων με την υπερβολική σκόνη, το πετρέλαιο, το αέριο, την υγρασία, ή ακόμα και την ζημία-πρόκληση των τρωκτικών.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Υψηλό αντι-tensility Υψηλή αντι-πίεση

Υψηλή καμμμένη αντίσταση Αντι-δάγκωμα από τα ζώα τρωκτικών

Εύκαμπτος, κατάλληλος στη σύνδεση και εύκολος να επεκτείνει

Μην ανησυχήστε για τη ζημία στο πρόγραμμα, εκτός από το διάστημα

 

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ:

Συνδετήρας SC, LC Πολωνικά UPC
Τρόπος ινών 9/125μm Χρώμα σακακιών

SM: Μπλε

Τύπος καλωδίων Ντούμπλεξ 3.0mm Μήκος κύματος SM: 1310/1550nm
Τύπος καλωδίων Διπλός Υλικό σακακιών LSZH/PVC/OFNR/OFNP
Απώλεια εισαγωγής

≤0.3dB (βαθμός Γ IEC)

≤0.12dB (βαθμός Β IEC)

Αντίσταση συντριβής (N/100mm)

Μακροπρόθεσμο 3000

βραχυπρόθεσμο: 5000

Επιστροφής απώλεια

SM UPC ≥ 50dB (λ.)

&Vibration ανταλλαξιμότητας ≤0.2dB
Εκτατή δύναμη (Ν)

Μακροπρόθεσμο 100

βραχυπρόθεσμο: 200

Θερμοκρασία Operation&Storage -45~85°C

 

Κυριώτερα σημεία προϊόντων

Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών - που σχεδιάζεται για τα εσωτερικά σκληρά περιβάλλοντα

Ο σωλήνας ανοξείδωτου παρέχει την καλή προστασία ενάντια στη φυσική ζημία.

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια, σταθερή μετάδοση.

1 (4).jpg

Θωρακισμένη δομή σκοινιών οπτικής ίνας

Κατασκευασμένος με μια ελικοειδή ταινία ανοξείδωτου πέρα από μια αποθηκευμένη ίνα που περιβάλλεται από ένα στρώμα του aramid και το πλέγμα ανοξείδωτου με ένα εξωτερικό σακάκι.

1 (2).png

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (για το ειδικό αίτημα)

 

Στοιχεία Συνδετήρας Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας SC/FC/ST 10~25 χιλ. 5~12 χιλ.
LC/MU 7~25 χιλ. 5~15 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 100 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.5°

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (SM)

Θωρακισμένο καλώδιο 1m Sc UPC μπαλωμάτων οπτικών ινών στο διπλό OS2 ενιαίο άλτη σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου LC UPC 2 Θωρακισμένο καλώδιο 1m Sc UPC μπαλωμάτων οπτικών ινών στο διπλό OS2 ενιαίο άλτη σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου LC UPC 3SM APC Θωρακισμένο καλώδιο 1m Sc UPC μπαλωμάτων οπτικών ινών στο διπλό OS2 ενιαίο άλτη σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου LC UPC 4UPC SM
Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 25 Κανένας Κανένας

 

 

IEC 61300-3

35:2015

Β: Επένδυση 25 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

 

Συσκευασία & μαρκάρισμα

Αυτό εύκολο να πάρουν και η καλά-προστατευμένη συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχουν ονομαστεί και έχουν χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή.

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ.

 

συσκευασία-μπάλωμα cord.jpg

 

Οφέλη του θωρακισμένου καλωδίου μπαλωμάτων ινών

Το κοινό καλώδιο οπτικών ινών είναι εύθραυστο, το οποίο πρέπει να προστατευθεί, ειδικά όταν είναι στις σκληρές εφαρμογές όπου τα καλώδια μπόρεσαν να συμβιβαστούν από τα τρωκτικά, τη σταθερή φθορά λόγω χρήσης ή την καιρική ζημία. Το θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων ινών διατηρεί όλα τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα του τυποποιημένου καλωδίου ινών αλλά οφείλεται πολύ ισχυρότερος στα πρόσθετα στρώματα τεθωρακισμένου του. Με την προστασία του εύκαμπτου και ανθεκτικού σωλήνα χάλυβα, το θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων ινών θα εξασφαλίσει την άριστη λειτουργία του δικτύου σας.

Θωρακισμένο καλώδιο 1m Sc UPC μπαλωμάτων οπτικών ινών στο διπλό OS2 ενιαίο άλτη σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου LC UPC 6

 

Ιδανικό για τους σκληρούς όρους εγκαταστάσεων που απαιτούν την εξαιρετική διάρκεια. Χρησιμοποιείται ως διασύνδεση ή διαγώνια σύνδεση στο κέντρο δεδομένων. Χρησιμοποιείται επίσης στο ανώτατο όριο, το διάδρομο και άλλο σκληρό περιβάλλον

Θωρακισμένο καλώδιο 1m Sc UPC μπαλωμάτων οπτικών ινών στο διπλό OS2 ενιαίο άλτη σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου LC UPC 7

Θωρακισμένο καλώδιο 1m Sc UPC μπαλωμάτων οπτικών ινών στο διπλό OS2 ενιαίο άλτη σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου LC UPC 8

 

 

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων

 

Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

Exhibition.jpg

 

 

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές.

 
Συνιστώμενα προϊόντα