• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

Προσαρμοσμένο APC Sc - ενιαίο ξεμπλοκάρισμα 2.0mm SM LSZH τρόπου καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC or OEM
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου APC Sc - ίνες Sc UPC SM 12
Ποσότητα παραγγελίας min 1pcs
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης 3-7 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 20000 ανά μήνα
Λεπτομέρειες
Όνομα Προϊόντος APC Sc - Sc UPC SM 2.0mm οπτικό σκοινί μπαλωμάτων LSZH Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB
επιστροφή απώλεια APC ≥60dB UPC≥50dB καλώδιο OD 2.0mm
Τύπος Fiber ενιαίος τρόπος 9/125 Υλικό PVC/LSZH σακάκι
Πιστοποίηση IEC-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE Πολωνικός τύπος APC UPC
μήκος κύματος 1310/1550nm Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C
Υψηλό φως

Οπτικών Ινών Patch Cord

,

άλτες οπτικών ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Προσαρμοσμένο APC Sc - Sc UPC 12 ινών ενιαίο τρόπου καλώδιο 2.0mm μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος οπτικό σκοινί μπαλωμάτων SM LSZH

 

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος είναι καλώδια εγκαταστάσεων που είναι κατάλληλα για στα κτήρια, πρώτιστα στους αγωγούς καλωδίων και τους δίσκους καλωδίων. Μπορέστε να χρησιμοποιηθείτε ως σπονδυλική στήλη οικοδόμησης ή οριζόντια διανομή, και λειτουργούν σε ένα ανεξέλεγκτο ή σκληρό περιβάλλον.

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων OMC κατασκευάζονται και εξετάζονται σύμφωνα με τους βιομηχανικά τυποποιημένους της TIA 604 (FOCIS), IEC 61754 και YD/T. OM1, τύποι ινών OM2, OM3, OM4, OM5 ή OS2 για να ικανοποιήσει απαίτηση Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet και κανάλι μεγάλων ινών. Κάθε λήξη μέσω της αυστηρής δοκιμής παραμέτρου για να εξασφαλίσει τον υψηλότερο στην απόδοση δικτύων.


Πρότυπα συνδετήρα:

Sc: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.


Συσκευασία & παράδοση:

Λεπτομέρειες συσκευασίας

1. Ο υποκαπνισμός του ξύλινου τυμπάνου, το τύμπανο ή το ξύλινο τύμπανο
. κιβώτιο χαρτοκιβωτίων 2
3. που προσαρμόζονται

Λιμένας: Shenzhen

 

 


Περιγραφή:

Καλώδιο οπτικών ινών απόδοσης ασφαλίστρου

Τα καλώδια οπτικών ινών χρησιμοποιούνται για τις συνδέσεις στο κέντρο δεδομένων, CATV, τον εξοπλισμό δοκιμής ινών, το τοπικό LAN, τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών, FTTx, τα δωμάτια επικοινωνίας, το σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών, την ετοιμότητα αμυντικού αγώνα, κ.λπ.
001.png

 

Αναίσθητη δομή καλωδίων οπτικών ινών κάμψεων

Μια μοναδική διαθλαστική τάφρος με το χαμηλό στρώμα γυαλιού δείκτη διάθλασης σε BIF, το οποίο μειώνει στην ελαφριά διασπορά επάνω στο στρίψιμο και την κάμψη, εξασφαλίζοντας μετάδοση δικτύων σταθερά και γρήγορα.

1.png


Οπτικές προδιαγραφές:

Συνδετήρας Sc Σακάκι OD (χιλ.) 12cores: 12.5mm
Τρόπος ινών 9/125μm Χρώμα σακακιών SM: Κίτρινος/μπλε/λευκό
Πολωνικά APC UPC Μήκος κύματος SM: 1310/1550nm
Τύπος καλωδίων Ξεμπλοκάρισμα πολυ-ινών καλώδιο 2.0mm μονάδων Υλικό σακακιών LSZH/PVC/OFNR/OFNP
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (βαθμός Γ IEC) Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
Επιστροφής απώλεια SM APC ≥ 60dB (λ.) &Vibration ανταλλαξιμότητας ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων

 

Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.

2.png


 

σκοινί συσκευασία-μπαλωμάτων

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων

 

Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.

Ποιότητα contorl.jpg


Πιστοποίηση:

Τα προϊόντα μας επιβεβαιώνονται από αυτές τις πιστοποιήσεις

Προσαρμοσμένο APC Sc - ενιαίο ξεμπλοκάρισμα 2.0mm SM LSZH τρόπου καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC 7


 

Exhibition.jpg

Προσαρμοσμένο APC Sc - ενιαίο ξεμπλοκάρισμα 2.0mm SM LSZH τρόπου καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC 9

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Συνιστώμενα προϊόντα