• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

Διπλό πολλαπλού τρόπου σκοινί 1M σχήμα 8 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών του Sc-ST OM4 50/125um

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC or OEM
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου SC-ST DX OM4
Ποσότητα παραγγελίας min 1pcs
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες μια ειρήνη στο κιβώτιο, διάφορα κομμάτια στα κινούμενα σχέδια
Χρόνος παράδοσης 3-7 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 20000 ανά μήνα
Λεπτομέρειες
Όνομα Προϊόντος Οπτικό σκοινί μπαλωμάτων του Sc-ST DX OM4 Τύπος σύνδεσης Sc-ST
Τρόπος ινών 50/125um μήκος κύματος 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB επιστροφή απώλεια PC≥30dB
Βαθμός ινών OM4 Αρίθμηση ινών Αμφίδρομη λειτουργία
Καλώδιο διαμέτρου 2.0/0.9/3.0mm Σακάκι καλωδίων PVC/LSZH/OFNP
Υψηλό φως

Οπτικών Ινών Patch Cord

,

άλτες οπτικών ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

διπλό πολλαπλού τρόπου σχήμα 8 καλώδιο 3.0mm σκοινιού 50/125um μπαλωμάτων οπτικών ινών 1M Sc-ST OM4 μπαλωμάτων ινών

 

 

Τα σκοινιά μπαλωμάτων χρησιμοποιούνται για να παρέχουν την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών. Η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών στα κέντρα δεδομένων, τα άνω άκρα, τις κυψελοειδή πλήμνες και τα κεντρικά γραφεία. Το σκοινί μπαλωμάτων μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη διασύνδεση ή να διαγώνιος-συνδέσει την πορεία που συνδέει τις εισερχόμενες ίνες με τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό και που παρέχει την επιδιόρθωση μέσα στις πορείες ινών. Τα σκοινιά μπαλωμάτων περιλαμβάνουν τις συνελεύσεις simplex, ντούμπλεξ και πολυ-ινών.

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων OMC κατασκευάζονται και εξετάζονται σύμφωνα με τους βιομηχανικά τυποποιημένους της TIA 604 (FOCIS), IEC 61754 και YD/T. OM1, τύποι ινών OM2, OM3, OM4, OM5 ή OS2 για να ικανοποιήσει την απαίτηση Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Κανάλι ινών Ethernet και υψηλής ταχύτητας. Κάθε λήξη μέσω της αυστηρής δοκιμής παραμέτρου για να εξασφαλίσει τον υψηλότερο στην απόδοση δικτύων.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.

 

ST: TIA/EIA, FOCIS2, GR-326. Iec61754-2 και JIS C5973 κ.λπ.

 

Οπτικές προδιαγραφές

 

Συνδετήρας SC, ST Σακάκι OD (χιλ.) 2.0x4.1
Τρόπος ινών 50/125μm Χρώμα σακακιών OM4: Aqua/η ιώδης Magenta
Πολωνικά PC Μήκος κύματος ΚΚ: 850nm
Τύπος καλωδίων Ντούμπλεξ φερμουάρ-σκοινιού (σύκο 8 ντούμπλεξ) Υλικό σακακιών LSZH/PVC/OFNR/OFNP
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (βαθμός Γ IEC) Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
Επιστροφής απώλεια

 

ΚΚ P ≥ 35dB (λ.)

&Vibration ανταλλαξιμότητας ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (ΚΚ)

 

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 65 Κανένας Κανένας IEC 61300335:2015
Β: Επένδυση 65 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

Ανοχή μήκους

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Κυριώτερα σημεία προϊόντων

 

Καλώδιο οπτικών ινών απόδοσης ασφαλίστρου

Τα καλώδια οπτικών ινών χρησιμοποιούνται για τις συνδέσεις στο κέντρο δεδομένων, CATV, τον εξοπλισμό δοκιμής ινών, το τοπικό LAN, τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών, FTTx, τα δωμάτια επικοινωνίας, το σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών, την ετοιμότητα αμυντικού αγώνα, κ.λπ.

2 (1).png

 

σκοινί συσκευασία-μπαλωμάτων

 

Πληροφορίες επιχείρησης

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

13

 

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων

 

Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.

Ποιότητα contorl.jpg


Πιστοποίηση:

Τα προϊόντα μας επιβεβαιώνονται από αυτές τις πιστοποιήσεις

Διπλό πολλαπλού τρόπου σκοινί 1M σχήμα 8 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών του Sc-ST OM4 50/125um 5


 

Exhibition.jpg

Διπλό πολλαπλού τρόπου σκοινί 1M σχήμα 8 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών του Sc-ST OM4 50/125um 7

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Συνιστώμενα προϊόντα