• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

Υπαίθριο APC 4.5mm Sc apc-LC καλωδίων μπαλωμάτων FTTH διπλά CCA LSZH σακακιών μονοκατευθυντικά σκοινιά μπαλωμάτων

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC or OEM
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου APC Sc apc-LC μονοκατευθυντικό 4.5mm υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων
Ποσότητα παραγγελίας min 10PCS
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες μια ειρήνη στο κιβώτιο, διάφορα κομμάτια στα κινούμενα σχέδια
Χρόνος παράδοσης 2-4 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 200000 το μήνα
Λεπτομέρειες
Προϊόντα APC Sc apc-LC μονοκατευθυντικό 4.5mm υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων Επιστροφής απώλεια ≥60 DB
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3 DB Μήκος κύματος 1310nm/1550nm
Πολωνικός τύπος APC Αρίθμηση ινών 1F
Βαθμός ινών G657A2 Διάμετρος καλωδίων 4,5 χιλ.
Σακάκι καλωδίων CCA LSZH Χρώμα σακακιών λευκό/ο Μαύρος
Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Υπαίθριο APC 4.5mm Sc apc-LC καλωδίων μπαλωμάτων FTTH διπλά CCA LSZH σακακιών μονοκατευθυντικά σκοινιά μπαλωμάτων

 

Το σκοινί μπαλωμάτων μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη διασύνδεση ή να διαγώνιος-συνδέσει την πορεία που συνδέει τις εισερχόμενες ίνες με τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό και που παρέχει την επιδιόρθωση μέσα στις πορείες ινών.

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων OMC κατασκευάζονται και εξετάζονται σύμφωνα με τους βιομηχανικά τυποποιημένους της TIA 604 (FOCIS), IEC 61754 και YD/T. OM1, τύποι ινών OM2, OM3, OM4, OM5 ή OS2 για να ικανοποιήσει την απαίτηση Gigabit Ethernet, 10 Gigabit

Κανάλι ινών Ethernet και υψηλής ταχύτητας. Κάθε λήξη μέσω της αυστηρής δοκιμής παραμέτρου για να εξασφαλίσει τον υψηλότερο στην απόδοση δικτύων.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973

 

 

Προδιαγραφή καλωδίων

Στοιχεία Περιγραφή
Αριθμός ίνας 1F
Τύπος ινών G657A2
Χαλαρός απομονωτής Υλικό PVC
Διάμετρος 0.9±0.05mm
Μέλος δύναμης Υλικό Νήμα Aramid
Εσωτερική θήκη Υλικό CCA LSZH
Χρώμα Άσπρος
Διάμετρος 2.0±0.1mm
Εξωτερική θήκη Υλικό CCA LSZH
Χρώμα Μαύρος
Διάμετρος 4.5±0.45mm
Βάρος καλωδίων 19kg/km
Σειρά θερμοκρασίας εγκατάστασης (℃) -10+60
Θερμοκρασία λειτουργίας και μεταφορών (℃) -20+70
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.) Μακροπρόθεσμος 10D
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.) Βραχυπρόθεσμος 20D
Ελάχιστη επιτρεπόμενη εκτατή δύναμη (Ν) Μακροπρόθεσμος 100
Ελάχιστη επιτρεπόμενη εκτατή δύναμη (Ν) Βραχυπρόθεσμος 350
Φορτίο συντριβής (N/100mm) Μακροπρόθεσμος 100
Φορτίο συντριβής (N/100mm) βραχυπρόθεσμος 500

 

 

Οπτική προδιαγραφή

 

 

Συνδετήρας Sc-LC Πολωνικά Apc-apc
Τρόπος ινών 9/125μm, G657A2 Χρώμα σακακιών Λευκό/ο Μαύρος
Καλώδιο OD 4.5mm Μήκος κύματος SM: 1310/1550nm
Δομή καλωδίων Simplex Υλικό σακακιών CCA LSZH
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (βαθμός Γ IEC) Αντίσταση συντριβής (N/100mm)

Μακροπρόθεσμο 100

βραχυπρόθεσμο: 500

Επιστροφής απώλεια SM APC ≥ 60dB (λ.) &Vibration ανταλλαξιμότητας ≤0.2dB
Εκτατή δύναμη (Ν)

Μακροπρόθεσμο 100

βραχυπρόθεσμο: 350

Θερμοκρασία Operation&Storage -45~85°C

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (SM)

 

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 25 Κανένας Κανένας IEC 61300335:2015
Β: Επένδυση 25 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

 

Ανοχή μήκους

Υπαίθριο APC 4.5mm Sc apc-LC καλωδίων μπαλωμάτων FTTH διπλά CCA LSZH σακακιών μονοκατευθυντικά σκοινιά μπαλωμάτων 0

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Υπαίθριο APC 4.5mm Sc apc-LC καλωδίων μπαλωμάτων FTTH διπλά CCA LSZH σακακιών μονοκατευθυντικά σκοινιά μπαλωμάτων 1Υπαίθριο APC 4.5mm Sc apc-LC καλωδίων μπαλωμάτων FTTH διπλά CCA LSZH σακακιών μονοκατευθυντικά σκοινιά μπαλωμάτων 2

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

 

Ποιότητα contorl.jpg

 


FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Συνιστώμενα προϊόντα