OMC Industry Co.Limited 86-755-2377-6806 sales@omcftth.com
OM4 50/125μm Multi - Mode MTP Trunk Cable , 3.0mm Jacket OD MTP 12 Fiber Connector

OM4 50/125μm πολυ - καλώδιο κορμών τρόπου MTP, συνδετήρας ινών σακακιών OD MTP 12 3.0mm

  • Υψηλό φως

    mtp fanout καλώδιο

    ,

    mtp καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος

  • Τρόπος ινών
    OM4 50/125μm πολλαπλού τρόπου
  • Προϊόν
    Αρσενικό MTP - MTP αρσενικό 12F OM4 LSZH 20M τύπος Β
  • Connector
    Αρσενικό MTP στο αρσενικό MTP
  • Πολωνικός τύπος
    PC στο PC
  • Απώλεια εισαγωγής
    0.35dB Max (τύπος 0.15dB.)
  • επιστροφή απώλεια
    ≥25dB
  • Σακάκι OD
    3,0 mm
  • Αρίθμηση ινών
    12
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    Usconec
  • Πιστοποίηση
    ROHS and ISO
  • Αριθμό μοντέλου
    Αρσενικό MTP - MTP αρσενικό 12F OM4 50/125 LSZH 20M
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    10pcs
  • Τιμή
    Negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    μεμονωμένη τσάντα PE ή συσκευασία απαίτησης πελατών
  • Χρόνος παράδοσης
    3-7 ημέρες
  • Όροι πληρωμής
    D/P, T/T, Western Union, L/C, πιστωτική κάρτα
  • Δυνατότητα προσφοράς
    50000pcs ανά μήνα

OM4 50/125μm πολυ - καλώδιο κορμών τρόπου MTP, συνδετήρας ινών σακακιών OD MTP 12 3.0mm

APC καλωδίων MTP κορμών OM4 MTP το αρσενικό APC στον αρσενικό OM4 50/125um 12F ροδανιλίνης LSZH MTP τύπο Β ελίτ, αυτό σχεδίασε για τις άμεσες εφαρμογές κέντρων δεδομένων σύνδεσης και υψηλής πυκνότητας οπτικής 40G QSFP+ PLR4 Οι αμερικανικοί Conec MTP συνδετήρες είναι πλήρως υποχωρητικοί με τα πρότυπα MPO.

 

 

Το καλώδιο κορμών ινών MTP ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MTP και στο δύο τέλος. Οι συνδετήρες MTP όλου OMC είναι από τις ΗΠΑ Conec. Το καλώδιο κορμών MTP είναι ένα είδος συνελεύσεων καλωδίων υψηλής πυκνότητας που είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές.

1, η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με το υψηλό πυκνό περιβάλλον βαθμού

2, η οπτική ίνα στο κτήριο

3, η εσωτερική εφαρμογή συνδετήρων στον εξοπλισμό ινών

 

Πρότυπα των προϊόντων MTP:

  • Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
  • Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ
Προδιαγραφές προϊόντων
Συνδετήρας Α MTP αρσενικό 12F Συνδετήρας Β MTP αρσενικό 12F
Τρόπος ινών ΚΚ OM4 5125μm Μήκος κύματος 1300/850nm
Πολωνικός τύπος PC στο PC Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 10mm
Απώλεια εισαγωγής 0.35dB Max (τύπος 0.15dB.) Επιστροφής απώλεια ≥25dB
Μείωση σε 1310nm ≤0.32dB/km Μείωση σε 1550nm ≤0.18dB/km
Σακάκι OD 3.0mm Σακάκι καλωδίων LSZH/Plenum (OFNP)
Εκτατό φορτίο εγκατάστασης 100 Ν Μακροπρόθεσμο εκτατό φορτίο 50 Ν
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10°C σε +70°C Πολικότητα Τύπος Β

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και

Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας

Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ

Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα

Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

Drawing&Polarity καλωδίων

OM4 50/125μm πολυ - καλώδιο κορμών τρόπου MTP, συνδετήρας ινών σακακιών OD MTP 12 3.0mm 0

Πλήρης φωτισμός

OM4 50/125μm πολυ - καλώδιο κορμών τρόπου MTP, συνδετήρας ινών σακακιών OD MTP 12 3.0mm 1

 

 

Εξοπλισμός δοκιμής

OM4 50/125μm πολυ - καλώδιο κορμών τρόπου MTP, συνδετήρας ινών σακακιών OD MTP 12 3.0mm 2

 

Σίγουρο δοκιμή πρόγραμμα

το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους. Οι καθαροί οπτικοί συνδετήρες είναι κυρίαρχοι στην παροχή μιας αξιόπιστης, υψηλής απόδοσης υποδομής οπτικών ινών.