• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

θηλυκό τύπων Β MTP 12 πυρήνων - Fanout 9/125 LC SM 2.0mm ουρά με το συνδετήρα LC SM, δομή καλωδίων λουριών, Usconec MTP

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου Mtp-LC SM 2.0mm 12core
Ποσότητα παραγγελίας min 1pcs
Τιμή Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες ένα κομμάτι ανά τσάντα PE, διάφορα κομμάτια σε ένα χαρτοκιβώτιο 54*39*35cm άλλο μέγεθος του χαρτοκιβ
Χρόνος παράδοσης 5-8 Εργάσιμες Ημέρες
Όροι πληρωμής L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς 100.000 τμχ ανά μήνα
Λεπτομέρειες
SM απώλεια εισαγωγής ≤0.7dB (πρότυπα) ≤0.35dB (ελίτ) Απώλεια ΚΚ εισαγωγή ≤0.5dB (πρότυπα) ≤0.35dB (ελίτ)
SM επιστροφής απώλεια ≥55dB Απώλεια ΚΚ επιστροφή ≥35dB
Παρέμβαση δοκιμασμένη 100% δοκιμασμένος Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC IEC-61754-7 JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia
Εκτατή δύναμη >70N Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Υψηλό φως

mtp fanout καλώδιο

,

mtp καλώδιο μπαλωμάτων

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

θηλυκό τύπων Β MTP 12 πυρήνων - Fanout 9/125 LC SM 2.0mm ουρά με το συνδετήρα LC SM, δομή καλωδίων λουριών, Usconec MTP

Περιγραφή προϊόντων

 

Σκοινί μπαλωμάτων MTP

 

Το σκοινί μπαλωμάτων ινών MTP ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MTP και στο δύο τέλος. Οι συνδετήρες MTP όλου OMC είναι από την Ταϊβάν, Ιαπωνία, το σκοινί ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΏΝ κ.λπ. MTP μπαλωμάτων είναι ένα είδος συνελεύσεων καλωδίων υψηλής πυκνότητας που είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές.

1, η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με το υψηλό πυκνό περιβάλλον βαθμού

2, η οπτική ίνα στο κτήριο

3, η εσωτερική εφαρμογή συνδετήρων στον εξοπλισμό ινών.

 

Πρότυπα των προϊόντων MTP:

 

Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός

Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ

Παράλληλη οπτική

Οπτικό φόρουμ σύνδεσης μέσω δικτύων (OIF) υποχωρητικό

InfiniBand υποχωρητικό

InfiniBand

- 10G κανάλι ινών υποχωρητικό

- 40G και IEEE 802,3 100G

- QSFP

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και

Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας

Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ

Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα

Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ:

 

Καλώδιο κορδελλών και δεσμών διαθέσιμο

Σκοινί μπαλωμάτων, συνελεύσεις καλωδίων πλεξίδων διαθέσιμες.

ΑΜ-ΑΜ το σκοινί μπαλωμάτων κορδελλών είναι διαθέσιμο.

MTP Loopback διαθέσιμο

 

Προδιαγραφή του σκοινιού μπαλωμάτων MTP:

 

Στοιχεία προδιαγραφών MTP.

Ενιαίος τρόπος

(Επίπεδη στιλβωτική ουσία UPC, APC στιλβωτική ουσία 8 βαθμού)

Πολλαπλού τρόπου

(Επίπεδη στιλβωτική ουσία PC)

Απώλεια εισαγωγής

Τυποποιημένο loss≤0.7dB Χαμηλό loss≤0.35dB

Τυποποιημένο loss≤0.5dB Χαμηλό loss≤0.35dB

Επιστροφής απώλεια

≥55dB

≥35dB

Διάρκεια

<0>

Ανταλλαξιμότητα

≤0.2dB

Εκτατή δύναμη

>70N

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40 + 85°C

 

Σημείωση: Μέγιστα εύρη ζώνης των διαφορετικών πολλαπλού τρόπου ινών


OM1 – πυρήνας 62,5 um – 10GBit μέχρι 33 μέτρα, gigabit μέχρι 300m
OM2 – πυρήνας 50 um – 10GBit μέχρι 82 μέτρα, gigabit μέχρι 500m
OM3 – πυρήνας 50 um, λέιζερ που βελτιστοποιείται – 10GBit μέχρι 300 μέτρα, gigabit μέχρι 1000m
OM4 – πυρήνας 50 um, λέιζερ που βελτιστοποιείται – 10GBit μέχρι 550 μέτρα, gigabit μέχρι 1000m

 

Δείκτης παρέμβασης MTP

 

Τύπος συνδετήρων

Εξεταστικά στοιχεία

Λ.

Max

PC MTP

ROC_X (ABS) (χιλ.)

500

 

ROC_Y (ABS) (χιλ.)

50

 

Angle_X (βαθμός)

-0.2

0,2

Angle_Y (βαθμός)

-0.2

0,2

Max.DH.All ίνα (NM)

-600

600

Max.DH.Ave (NM)

-300

300

Max.DH.Adj (NM)

-300

300

Μέγιστη εμβύθιση πυρήνων (NM)

-300

300

Ύψος ινών (NM)

-300

300

ROC_X (ABS) (χιλ.)

1000

3000

APC MTP

ROC_X (ABS) (χιλ.)

500

 

ROC_Y (ABS) (χιλ.)

50

 

Angle_X (βαθμός)

-0.2

0,2

Angle_Y (βαθμός)

7.8

8.2

Max.DH.All ίνα (NM)

-600

600

Max.DH.Ave (NM)

-300

300

Max.DH.Adj (NM)

-300

300

Fiberheight (NM)

 

 

 

 

Υπηρεσία cOem.

 

IMG_2390.jpgΥψηλός - εγγύηση ποιοτικών MTP καλωδίων

1. Υψηλής απόδοσης γυαλίζοντας μηχανή, και από τα πιάτα ακρίβειας τους κατόχους που σχεδιάζονται συμπληρωμένος για ferrules ΑΜ.
2. το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους.
3. Η ευελιξία του ελεγκτή παρέχει το πλήρες φάσμα της οπτικής δοκιμής που απαιτείται για τις σύνθετες και υψηλές συνελεύσεις καλωδίων αρίθμησης ινών.

θηλυκό τύπων Β MTP 12 πυρήνων - Fanout 9/125 LC SM 2.0mm ουρά με το συνδετήρα LC SM, δομή καλωδίων λουριών, Usconec MTP 1

 

Προ-ολοκληρωμένη τεχνολογία-πολικότητα MTP

Ο τύπος Α τριών μεθόδων πολικότητας, ο τύπος Β και ο τύπος Γ χρησιμοποιούνται για να εγγυηθούν τη σωστή αμφίδρομη κατανομή.

Παρακαλώ σημειώστε: Όταν συνδέεται με δύο πομποδέκτες 40G QSFP+, παρακαλώ επιλέξτε το σταυρό τύπων Β ως πολικότητα όταν συνδέεται με άλλο εξοπλισμό όπως η κασέτα MPO LGX, μπορείτε να επιλέξετε οποιων δήποτε από τις πολικότητες καθώς χρειάζεστε.

 

θηλυκό τύπων Β MTP 12 πυρήνων - Fanout 9/125 LC SM 2.0mm ουρά με το συνδετήρα LC SM, δομή καλωδίων λουριών, Usconec MTP 2

 

Συσκευασία & ναυτιλία

 

ένα κομμάτι σε μια τσάντα PE

κομμάτι εκατοντάδων σε κινούμενα σχέδια 54*35*39cm.

άλλο χαρτοκιβώτιο μεγέθους είναι διαθέσιμο επίσης.

Σταλμένος σε 3 ημέρες μετά από την πληρωμή

 MPO

Οι υπηρεσίες μας

 

Προσφέρουμε την ειλικρινή αφιερωμένη υπηρεσία!

Πριν από την πώληση:

λεπτομερής έκθεση δοκιμής προϊόντων

σχετικές προδιαγραφές

 

Κατά τη διάρκεια της συνεργασίας:

Υπηρεσία cOem προσφερθείσα

Υπηρεσία σχεδίου προσφερθείσα

Ετικέτα αγοραστών προσφερθείσα

 

Μετά από την πώληση:

Οποιαδήποτε προβλήματα στο προϊόν, παρακαλώ μας έρχονται σε επαφή με

 

Λεπτομέρεια προϊόντων

1.jpg

Συνιστώμενα προϊόντα