• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

12F fanout πλεξίδα ST SM G657A1 9/125 οπτικών ινών με τη μίνι πλεξίδα 3m ξεμπλοκαρίσματος 900um κίτρινη υπηρεσία cOem LSZH

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου OMC-πλεξίδα
Ποσότητα παραγγελίας min 10
Τιμή Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες Εσωτερική τσάντα PE ή προσαρμοσμένος
Χρόνος παράδοσης 3 ~ 5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 5000000
Λεπτομέρειες
Επίπεδο Ποιότητας Βαθμός Γ IEC και βαθμός Β IEC Πρότυπο Telcordia GR-326.Core
Απώλεια εισαγωγής <0> επιστροφή απώλεια PC>50dB, PC>35dB PC>60dB
100% τρισδιάστατος διαθέσιμος OEM Service OEM είναι διαθέσιμο
Υψηλό φως

συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών

,

άλτες οπτικών ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

12F fanout πλεξίδα ST SM G657A1 9/125 οπτικών ινών με τη μίνι πλεξίδα 3m ξεμπλοκαρίσματος 900um κίτρινη υπηρεσία cOem LSZH

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Σχεδιασμένος για να υποστηρίξει και την τήξη και μηχανικό να συνδέσει για την ίνα που τηλεγραφεί τα συστήματα, τέλεια για μη μόνιμο

 

συνδέσεις στις επιτροπές μπαλωμάτων, το οπτικό πλαίσιο διανομής, το τελικό κιβώτιο κ.λπ. ινών.

 

Η μίνι πλεξίδα ξεμπλοκαρίσματος είναι μια πλεξίδα πολυ-ινών. Η ίνα μονάδων είναι 0,6 ή 0,9 σφιχτό καλώδιο απομονωτών. Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS. Την οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Οι όλες πλεξίδες OMC είναι εργοστάσιο που επιθεωρείται και που εξετάζεται, με τα διαθέσιμα στοιχεία παρεμβαλλόμετρων κατόπιν αιτήματος.

Λεπτομερείς εικόνες

 12F fanout πλεξίδα ST SM G657A1 9/125 οπτικών ινών με τη μίνι πλεξίδα 3m ξεμπλοκαρίσματος 900um κίτρινη υπηρεσία cOem LSZH 0

Προδιαγραφή

 

Συνδετήρας

SC, FC, LC, ST, MU, E2000

Στίλβωση

SM/UPC

MM/PC

SM/APC

Απώλεια εισαγωγής (ανώτατη)

≤0.30dB

≤0.30dB

≤0.30dB

Επιστροφής απώλεια (λ.)

≥50 DB

≥35 DB

≥60 DB

Εκτατή δύναμη

<10kg>

Διάρκεια

<0>

Επανάληψη

≤0.1dB

Αποθήκευση, λειτουργούσα θερμοκρασία [°C]

-40~+85

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

 

 

Τέλος-πρόσωπο PC

APC τέλος-πρόσωπο

Ακτίνα της κυρτότητας

SC/FC/ST

10~25 χιλ.

5~12 χιλ.

LC/MU

7~25 χιλ.

5~15 χιλ.

Όφσετ κορυφών

≤50um

Σφαιρικό ύψος ινών

+/- 50 NM

Γωνιακό όφσετ

       -

8°± 0.2°

 

Καθαρό και γρατσουνιά-ελεύθερο πρόσωπο τελών Ø

 

Η ανάλογη γεωμετρική δοκιμή Ø εφαρμόζεται στην κανονική παραγωγή.

 

Ο έλεγχος παρεμβαλλόμετρων Ø 100% είναι διαθέσιμος κάτω από την ειδική απαίτηση.

Φυσικές πληροφορίες

 

12F fanout πλεξίδα ST SM G657A1 9/125 οπτικών ινών με τη μίνι πλεξίδα 3m ξεμπλοκαρίσματος 900um κίτρινη υπηρεσία cOem LSZH 1

Ανοχή μήκους: 05M: +5cm/-0cm   5100m: +10cm/-0cm

Επιλογή συνήθειας

 

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ. 

12F fanout πλεξίδα ST SM G657A1 9/125 οπτικών ινών με τη μίνι πλεξίδα 3m ξεμπλοκαρίσματος 900um κίτρινη υπηρεσία cOem LSZH 2

 

Συσκευασία & ναυτιλία

 12F fanout πλεξίδα ST SM G657A1 9/125 οπτικών ινών με τη μίνι πλεξίδα 3m ξεμπλοκαρίσματος 900um κίτρινη υπηρεσία cOem LSZH 3

Αυτό εύκολο να πάρουν και η καλά-προστατευμένη συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχουν ονομαστεί και έχουν χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή.

 

άλλες πληροφορίες

 

Δύο σημαντικές μέθοδοι για να συνδέσει πλεξίδων οπτικών ινών

Οι συνελεύσεις πλεξίδων οπτικών ινών χρησιμοποιούνται στη λήξη των καλωδίων οπτικών ινών μέσω της τήξης ή μηχανικά να συνδέσουν.

12F fanout πλεξίδα ST SM G657A1 9/125 οπτικών ινών με τη μίνι πλεξίδα 3m ξεμπλοκαρίσματος 900um κίτρινη υπηρεσία cOem LSZH 4

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο
1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).
2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.
3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

 

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 275 μέτρα 550 μέτρα 33 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM2 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 82 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM3 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 300 μέτρα 100 μέτρα (SR4) 100 μέτρα (SR4)
OM4 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 400 μέτρα 150 μέτρα (SR4) 150 μέτρα (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 μέτρα 5km σε 1310nm 5km σε 1310nm 10km σε 1310nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

12F fanout πλεξίδα ST SM G657A1 9/125 οπτικών ινών με τη μίνι πλεξίδα 3m ξεμπλοκαρίσματος 900um κίτρινη υπηρεσία cOem LSZH 5