• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

LC πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών με 0.9mm μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 12 χρωμάτων

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC or OEM
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου LC UPC, APC LC
Ποσότητα παραγγελίας min 5pcs
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες 25 PC σε ένα πλαστικό κιβώτιο, διάφορα κιβώτια σε ένα χαρτοκιβώτιο 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης 3-7days
Όροι πληρωμής T/T, Western Union, Western Union, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς 100000 PC το μήνα
Λεπτομέρειες
όνομα προϊόντων Σειρά πλεξίδων οπτικής ίνας Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια SM UPC≥50dB, APC≥60dB ΚΚ PC≥35dB Τύπος συνδετήρων SC, LC, FC, ST, MU, E2000
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C
Υψηλό φως

LC πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών

,

G652D πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών

,

G652D πλεξίδα οπτικής ίνας

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

LC πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών με 0.9mm μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 12 χρωμάτων

 

Πλεξίδα οπτικών ινών LC UPC, APC LC πλεξίδα με 0.9mm 12 χρώματα, 2.0mm, 3.0mm, fanout κορδελλών 4 - μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 144F, 4 - 12F καλώδιο με την υπηρεσία cOem

 


Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι κανονικά ένα σφιχτό/σφιχτά αποθηκευμένο καλώδιο ινών με έναν συνδετήρα που ολοκληρώνεται προ σε ένα τέλος και την εκτεθειμένη ίνα σε άλλη. Το τέλος είναι γδυμένο και η τήξη συνδεμένος σε έναν ενιαίο ή κορμό πολυ-ινών. Όταν χρησιμοποιείται κατάλληλα, η πλεξίδα οπτικών ινών επιτρέπει την ελαφριά μετάδοση σημάτων με την ελάχιστη επιστροφής απώλεια και χαμηλός - μείωση. Σιγουρευτείτε το δίκτυό ότι σας ενισχύεται με τις πλεξίδες ινών OMC, όπως δικοί μας κατασκευάζονται των υλικών ανώτερης ποιότητας.


Η πλεξίδα είναι διαθέσιμη και στις ενιαίες και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις με είτε APC είτε UPC τους τύπους στιλβωτικής ουσίας. Οι πλεξίδες ινών μας έρχονται με ένα μερικό εξωτερικό σακάκι που προστατεύει τους σφιχτούς/χαλαρούς απομονωτές από τη ζημία. Εάν εγκαθίσταται σε μια εφαρμογή υψηλής πυκνότητας, το εξωτερικό σακάκι μπορεί να αφαιρεθεί εύκολα για να προσαρμόσει μια σφιχτότερη ακτίνα κάμψεων για τις πλεξίδες.


Προσφέρουμε τις μεμονωμένες ενιαίες πλεξίδες, που απορρίπτονται τις πλεξίδες 6 πακέτων, ή 12 πακέτων καθορισμένες  4-144F μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 4 - fanout κορδελλών 12F καλώδιο με την υπηρεσία cOem

 

Υλικά προϊόντων

 

LC πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών με 0.9mm μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 12 χρωμάτων 0

G652D, G657A1, G657A2/B2, G657B3, OM1, OM2, OM3, OM4, ίνες OM5

 

900um, 1.2mm, 1.6mm, 1.7mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.4mm, 2.6mm, καλώδιο 2.8mm OD

 

PVC (Riser/OFNR), LSZH, υλικά σακακιών ολομέλειας (OFNP)

Τυποποιημένο καλώδιο 900um Κωδικοποιημένο διά χρώματος καλώδιο 900um
Τυποποιημένη πλεξίδα 1 900um Τυποποιημένη πλεξίδα 2 900um

 

LC πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών με 0.9mm μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 12 χρωμάτων 3

Υψηλός - ποιοτικό SM κεραμικό ferrule, καλό concentricity<0>

LC πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών με 0.9mm μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 12 χρωμάτων 4

Τυποποιημένοι συνδετήρες LC

 

Καλές επανάληψη και ανταλλαξιμότητα

 

 

Διαθέσιμος 12 χρώματα, τον απομονωτή 900um και το ίδιο χρώμα ινών που κωδικοποιούνται για

Τυποποιημένη πλεξίδα 900um

 

Οπτικές προδιαγραφές

 

 

 

Τυποποιημένη πλεξίδα ινών 900um

LC πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών με 0.9mm μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 12 χρωμάτων 6

Απώλεια εισαγωγής ≤0.25dB σημάνετε (πρότυπα) Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB

Επιστροφής απώλεια

SM UPC≥50dB SM APC≥60dB ΚΚ PC≥35dB

Δόνηση

≤0.2dB

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40~75°C

Μέγιστη δύναμη τραβήγματος

6N (καλώδιο 900um) 70N (καλώδιο 2.0mm) 100N (καλώδιο 3.0mm)

 

Τυποποιημένες πλεξίδες ινών 6-12F κωδικοποιημένες διά χρώματος 900um καθορισμένες

 

Τυποποιημένες πλεξίδες ινών 6-12F κωδικοποιημένες διά χρώματος 900um καθορισμένες

Απώλεια εισαγωγής

≤0.3dB σημάνετε (Max)

Ανταλλαξιμότητα

≤0.2dB

Επιστροφής απώλεια

ΚΚ PC≥35dB SM UPC≥50dB (λ.) SM APC≥60dB (λ.) (λ.)

Δόνηση

≤0.2dB

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40~75°C

Μέγιστη δύναμη τραβήγματος

6N (καλώδιο 900um) 70N (καλώδιο 2.0mm) 100N (καλώδιο 3.0mm)

 

προ-ολοκληρωμένη 4-144F πλεξίδα ινών καλωδίων 900um

 

LC μίνι πλεξίδα ξεμπλοκαρίσματος 900um PC 6cores SM

 
Απώλεια εισαγωγής ≤0.25dB σημάνετε (πρότυπα) Καλώδιο OD

4cores: 5.0mm

6cores: 5.3mm

8cores: 5.6mm

12cores: 6.3mm

24cores: 8.3mm

48cores: 10.5mm

Επιστροφής απώλεια

SM UPC≥50dB SM APC≥60dB ΚΚ PC≥35dB

Δόνηση

≤0.2dB

Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Μέγιστη δύναμη τραβήγματος 660N (<12 cores="">12 πυρήνες)

 

4-12F fanout 900um κορδελλών πλεξίδα

LC πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών με 0.9mm μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 12 χρωμάτων 9

Συνδετήρας

LC

Σακάκι OD (χιλ.)

4cores: 3.5x2.5mm

6cores: 3.8x2.5mm

8cores: 4.5x2.5mm

12cores: 5.0x2.5mm

Τρόπος ινών

9/125μm, 50/125μm, 62.5/125μm,

Χρώμα σακακιών

SM: Κίτρινος/μπλε/λευκό

OM1&OM2: Πορτοκάλι

OM3: Aqua

OM4: Aqua/η ιώδης Magenta

Πολωνικά

PC, UPC, APC

Μήκος κύματος

SM: 1310/1550nm

ΚΚ: 850nm

Τύπος καλωδίων

Ξεμπλοκάρισμα πολυ-ινών καλώδιο 0.9mm μονάδων

Υλικό σακακιών

LSZH/PVC/OFNR/OFNP

Απώλεια εισαγωγής

≤0.3dB (βαθμός Γ IEC)

Απώλεια εισαγωγής

≤0.12dB (βαθμός Β IEC)

Επιστροφής απώλεια

SM UPC ≥ 50dB (λ.)

SM APC ≥ 60dB (λ.)

ΚΚ PC ≥ 35dB (λ.)

&Vibration ανταλλαξιμότητας

≤0.2dB

Perature λειτουργίας tem-

-40~75°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-45~85°C

 

προ-ολοκληρωμένο 3-144F fanout μικροϋπολογιστής-ινών σκοινί Pigtail&patch

LC πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών με 0.9mm μίνι καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 12 χρωμάτων 10

- Τυποποιημένη ποιότητα

 

Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB σημάνετε (πρότυπα) Κύριο καλώδιο OD 3.0mm

Επιστροφής απώλεια

SM UPC≥50dB

SM APC≥60dB

ΚΚ PC≥35dB

Fanout καλώδιο OD

0.9mm2.0mm

Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Μέγιστη δύναμη τραβήγματος 100N

 

- Ποιότητα βαθμού Β IEC

 

Απώλεια εισαγωγής

≤0.12dB σημαίνουν, μέγιστο ≤0.25dB για >97% του δείγματος

Ανταλλαξιμότητα

3.0mm

Επιστροφής απώλεια

SM UPC≥50dB

SM APC≥60dB

ΚΚ PC≥35dB

Fanout καλώδιο OD

0.92.0mm

Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) 12F Μέγιστη δύναμη τραβήγματος 100N

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο διαθέσιμη μετά από τον πελάτη ζητούμενο)

 

Στοιχεία Παράμετρος
Στίλβωση PC APC
ΡΟΚ SC/FC/ST 10 ~ 25 5 ~ 12
LC/MU 7~ 25 5 ~ 12
Όφσετ κορυφών ≤ 50
Σφαιρικό ύψος ινών ±100
Γωνία ± 0,5 8 ± 0,5

 

Τυποποιημένη συμμόρφωση

  • TIA 604 (FOCIS)
  • TIA/EIA 492AAAE
  • IEC 61754
  • IEC 60793-2-10
  • Iec61300-3-35
  • YD/T1272.1-2003
  • RoHS, ISO9001 υποχωρητικό

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Υψηλός - ferrules ποιοτικού zirconia.
  • Καλές επανάληψη και ανταλλαγή.
  • Flame-retardant, τραχύ και σακάκι dura- ble.
  • 100% οπτικά δοκιμασμένος για την απώλεια εισαγωγής για να εξασφαλίσει υψηλό - ποιότητα

Συσκευασία

Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως ελάττωμα de. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από τα αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

Πλεξίδα οπτικών ινώνμέθοδος μια:

 

omc συσκευασία 1 πλεξίδων ινών

 

Πλεξίδα οπτικών ινών - μέθοδος δύο:

 

omc συσκευασία 2 πλεξίδων ινών

 


FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Τυποποιημένο καλώδιο 900um Κωδικοποιημένο διά χρώματος καλώδιο 900um
Τυποποιημένη πλεξίδα 1 900um Τυποποιημένη πλεξίδα 2 900um
 
Συνιστώμενα προϊόντα