OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
12 Cores SC UPC  Pre - terminated Fibre Optic Pigtail  G657A1 9 / 125μm Bunch fanout 0.9mm tail LSZH Jacket Yellow

12 Sc UPC πυρήνων προ - ολοκληρωμένο οπτικών ινών fanout 0.9mm δεσμών πλεξίδων G657A1 9/125μm σακάκι ουρών LSZH κίτρινο

  • Υψηλό φως

    άλτες οπτικών ινών

    ,

    σκοινιά μπαλωμάτων πλεξίδων ινών

  • προϊόντα
    12 Sc UPC πυρήνων προ - ολοκληρωμένο οπτικών ινών fanout 0.9mm δεσμών πλεξίδων G657A1 9/125μm σακάκι
  • Απώλεια εισαγωγής
    <0>
  • επιστροφή απώλεια
    UPC>50dB
  • Επίπεδο Ποιότητας
    Βαθμός Γ IEC και βαθμός Β IEC
  • Πρότυπα Endface
    Telcordia GR-326.Core
  • συσκευασία
    Μεμονωμένη τσάντα PE ή συσκευασία cOem πελατών
  • Πιστοποίηση επιχείρησης
    ISO 9001: 2015
  • Καθαρό ferrule προσώπου τελών
    100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    OMC or OEM
  • Πιστοποίηση
    ROHS and ISO
  • Αριθμό μοντέλου
    Προ - ολοκληρωμένο μίνι ξεμπλοκάρισμα 0.9mm Sc UPC 9/125μm 12 πυρήνων
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    5pcs
  • Τιμή
    Negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    Μεμονωμένη τσάντα PE ή συσκευασία cOem πελατών
  • Χρόνος παράδοσης
    3-5 εργάσιμες ημέρες
  • Όροι πληρωμής
    T/T, Western Union, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα
  • Δυνατότητα προσφοράς
    20000pcs εβδομάδα

12 Sc UPC πυρήνων προ - ολοκληρωμένο οπτικών ινών fanout 0.9mm δεσμών πλεξίδων G657A1 9/125μm σακάκι ουρών LSZH κίτρινο

12 Sc UPC πυρήνων προ - ολοκληρωμένο οπτικών ινών fanout 0.9mm δεσμών πλεξίδων G657A1 9/125μm σακάκι ουρών LSZH κίτρινο

 

προ-ολοκληρωμένη η 12F πλεξίδα ινών καλωδίων 900um είναι μια πλεξίδα πολυ-ινών. Η ίνα μονάδων είναι 0,6 ή 0,9 σφιχτό καλώδιο απομονωτών. Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS.

Προ-ολοκληρωμένη πλεξίδα ινών καλωδίων 900um OMC η 4-144F είναι διαθέσιμη και στις ενιαίες και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις με είτε APC είτε UPC τους τύπους στιλβωτικής ουσίας. Οι πλεξίδες ινών μας έρχονται με ένα μερικό εξωτερικό σακάκι που προστατεύει τους σφιχτούς/χαλαρούς απομονωτές από τη ζημία. Εάν εγκαθίσταται σε μια εφαρμογή υψηλής πυκνότητας, το εξωτερικό σακάκι μπορεί να αφαιρεθεί εύκολα για να προσαρμόσει μια σφιχτότερη ακτίνα κάμψεων για τις πλεξίδες. Τελειοποιήστε για τις εγκαταστάσεις οπτικών ινών μέσα σε ένα κτήριο ή μεταξύ δύο κτηρίων.

Οι όλες πλεξίδες OMC είναι εργοστάσιο που επιθεωρείται και που εξετάζεται, με τα διαθέσιμα στοιχεία παρεμβαλλόμετρων κατόπιν αιτήματος.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.

 

Οπτική προδιαγραφή

 

Συνδετήρας Sc Σακάκι OD (χιλ.)

6.35mm

Τρόπος ινών 9/125μm Χρώμα σακακιών

Κίτρινος

Πολωνικά UPC Μήκος κύματος

1310/1550nm

Τύπος καλωδίων Ξεμπλοκάρισμα πολυ-ινών καλώδιο 0.9mm μονάδων Υλικό σακακιών LSZH/PVC/OFNR/OFNP
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (βαθμός Γ IEC) Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
Επιστροφής απώλεια

UPC ≥ 50dB (λ.)

&Vibration ανταλλαξιμότητας ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Εφαρμογή:

 

1.Optical εφαρμοσμένη μηχανική συστημάτων επικοινωνιών ινών

2.Fiber οπτικό δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

3.Connected με τα καλώδια κορμών σε ένα τέλος, λιμένας εξοπλισμού στο άλλο τέλος.

4.Connected με τις ενότητες μεταφοράς σε ένα τέλος, λιμένας εξοπλισμού στο άλλο τέλος.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

1.100% προ-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος στο εργοστάσιο για να εξασφαλίσει απόδοση μεταφοράς.

2.Rapid η διαμόρφωση και η δικτύωση, μειώνουν το χρόνο εγκαταστάσεων.

εφαρμογές δικτύων 3.Supports 40G και 100G.

4.Low απώλεια εισαγωγής και προστιθέμενη απώλεια.

5.Supports μέχρι 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F, τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι διαθέσιμα.

6.High πίσω απώλεια, μικρός όγκος, ελαφρύς.

7.End-πρόσωπο ανώτερος γεωμετρίας και ποιότητας από τα πρότυπα IEC και Telcordia.

8.LSZH, OFNP, σακάκι καλωδίων OFNR.

9.Mechanical απόδοση: Πρότυπα IEC 61754-20.

10.RoHS και υλικά ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑΣ υποχωρητικά.

 

12 Sc UPC πυρήνων προ - ολοκληρωμένο οπτικών ινών fanout 0.9mm δεσμών πλεξίδων G657A1 9/125μm σακάκι ουρών LSZH κίτρινο 0

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (SM)

 

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 25 Κανένας Κανένας IEC 61300335:2015
Β: Επένδυση 25 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

Ανοχή μήκους

 

12 Sc UPC πυρήνων προ - ολοκληρωμένο οπτικών ινών fanout 0.9mm δεσμών πλεξίδων G657A1 9/125μm σακάκι ουρών LSZH κίτρινο 1

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από
αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

12 Sc UPC πυρήνων προ - ολοκληρωμένο οπτικών ινών fanout 0.9mm δεσμών πλεξίδων G657A1 9/125μm σακάκι ουρών LSZH κίτρινο 2

 

Δύο σημαντικές μέθοδοι για να συνδέσει πλεξίδων οπτικών ινών

Οι συνελεύσεις πλεξίδων οπτικών ινών χρησιμοποιούνται στη λήξη των καλωδίων οπτικών ινών μέσω της τήξης ή μηχανικά να συνδέσουν.

12 Sc UPC πυρήνων προ - ολοκληρωμένο οπτικών ινών fanout 0.9mm δεσμών πλεξίδων G657A1 9/125μm σακάκι ουρών LSZH κίτρινο 3

12 Sc UPC πυρήνων προ - ολοκληρωμένο οπτικών ινών fanout 0.9mm δεσμών πλεξίδων G657A1 9/125μm σακάκι ουρών LSZH κίτρινο 4

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

12 Sc UPC πυρήνων προ - ολοκληρωμένο οπτικών ινών fanout 0.9mm δεσμών πλεξίδων G657A1 9/125μm σακάκι ουρών LSZH κίτρινο 9

12 Sc UPC πυρήνων προ - ολοκληρωμένο οπτικών ινών fanout 0.9mm δεσμών πλεξίδων G657A1 9/125μm σακάκι ουρών LSZH κίτρινο 10

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές