• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

η πλεξίδα 12F 12 χρώματα LC UPC οπτικών ινών 1m με 0.9mm OS2 G657A2 9/125 ανθεκτικό Unjacketed χαλαρώνει τον απομονωτή

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC or OEM
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου 12 ίνες 12 χρώμα 0.9mm 9/125μm LC UPC
Ποσότητα παραγγελίας min 5pcs
Τιμή USD4.2-6.5
Συσκευασία λεπτομέρειες μια ειρήνη στην τσάντα PE, διάφορα κομμάτια στα κινούμενα σχέδια
Χρόνος παράδοσης 3-7 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 20000 ανά μήνα
Λεπτομέρειες
Όνομα προϊόντων Η πλεξίδα 12F 12 οπτικών ινών χρωματίζει 0.9mm SM LC UPC με OS2 G657A2 900μm ανθεκτικό Unjacketed Τρόπος ινών 9/125 μm
Βαθμός ινών G657A2 Απώλεια εισαγωγής ≤0.3 DB
Επιστροφής απώλεια ≥50 DB Μήκος κύματος 1310 nm/1550 NM
Αρίθμηση ινών 12 Πολωνικός τύπος UPC
Διάμετρος καλωδίων 0,9 χιλ. Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C
Υψηλό φως

άλτες οπτικών ινών

,

σκοινιά μπαλωμάτων πλεξίδων ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Η πλεξίδα 12F 12 χρώματα LC UPC οπτικών ινών με 0.9mm OS2 G657A2 9/125 900μm ανθεκτικό Unjacketed χαλαρώνει τον απομονωτή

 

 

Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι κανονικά ένα σφιχτό/σφιχτά αποθηκευμένο καλώδιο ινών με έναν συνδετήρα που ολοκληρώνεται προ σε ένα τέλος και την εκτεθειμένη ίνα σε άλλη. Το τέλος είναι γδυμένο και η τήξη συνδεμένος σε έναν ενιαίο ή κορμό πολυ-ινών. Όταν χρησιμοποιείται κατάλληλα, η πλεξίδα οπτικών ινών επιτρέπει την ελαφριά μετάδοση σημάτων με την ελάχιστη επιστροφής απώλεια και χαμηλός - μείωση. Σιγουρευτείτε το δίκτυό ότι σας ενισχύεται με τις πλεξίδες ινών OMC, όπως δικοί μας κατασκευάζονται των υλικών ανώτερης ποιότητας.

 

Η πλεξίδα είναι διαθέσιμη και στις ενιαίες και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις με είτε APC είτε UPC τους τύπους στιλβωτικής ουσίας. Οι πλεξίδες ινών μας έρχονται με ένα μερικό εξωτερικό σακάκι που προστατεύει τους σφιχτούς/χαλαρούς απομονωτές από τη ζημία. Εάν εγκαθίσταται σε μια εφαρμογή υψηλής πυκνότητας, το εξωτερικό σακάκι μπορεί να αφαιρεθεί εύκολα για να προσαρμόσει μια σφιχτότερη ακτίνα κάμψεων για τις πλεξίδες.

 

Προσφέρουμε τις μεμονωμένες ενιαίες πλεξίδες, που απορρίπτονται 6 πακέτα, ή 12 πακέτα. Επίσης 12 6 ινών καλυμμένων πλεξίδες ινών ή.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

LC: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.

 

Πληροφορίες προϊόντων

 

Συνδετήρας LC Σακάκι OD (χιλ.) 0.9mm
Τρόπος ινών 9/125μm Χρώμα σακακιών

Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρο,

κόκκινος, μαύρος, κίτρινος, ιώδης, ρόδινος, aqua

Πολωνικά UPC Μήκος κύματος 1310/1550nm
Τύπος καλωδίων μονοκατευθυντικό 900um Υλικό σακακιών PVC/LSZH
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (βαθμός Γ IEC) Απομονωτής Σφιχτός απομονωτής/χαλαρός απομονωτής
Επιστροφής απώλεια

UPC ≥ 50dB (λ.)

 

&Vibration ανταλλαξιμότητας ≤0.2dB
250um χρώμα που κωδικοποιείται Διαθέσιμος Λειτουργούσα θερμοκρασία &Storage -45~85°C

 

Συσκευασία & παράδοση

 

Λεπτομέρειες συσκευασίας

1. Ο υποκαπνισμός του ξύλινου τυμπάνου, το τύμπανο ή το ξύλινο τύμπανο
2. κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
3. προσαρμοσμένος

Λιμένας: Shenzhen

 

Περιγραφή:

 

Πλεξίδα οπτικών ινών απόδοσης ασφαλίστρου

Τα καλώδια οπτικών ινών χρησιμοποιούνται για τις συνδέσεις στο κέντρο δεδομένων, CATV, τον εξοπλισμό δοκιμής ινών, το τοπικό LAN, τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών, FTTx, τα δωμάτια επικοινωνίας, το σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών, την ετοιμότητα αμυντικού αγώνα, κ.λπ.
1.png


Ποιότητα τέλος-προσώπου (SM)

 

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 25 Κανένας Κανένας IEC 61300335:2015
Β: Επένδυση 25 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

Ανοχή μήκους

 

η πλεξίδα 12F 12 χρώματα LC UPC οπτικών ινών 1m με 0.9mm OS2 G657A2 9/125 ανθεκτικό Unjacketed χαλαρώνει τον απομονωτή 1

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από
αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

η πλεξίδα 12F 12 χρώματα LC UPC οπτικών ινών 1m με 0.9mm OS2 G657A2 9/125 ανθεκτικό Unjacketed χαλαρώνει τον απομονωτή 2

Εφαρμογή:

 

Το 9/125μm OS2 ενιαίο τρόπου καλώδιο οπτικών ινών κάμψεων αναίσθητο είναι λιγότερη μείωση όταν θα κάνουν η κλίση ή στριμμένος έναντι των παραδοσιακών καλωδίων οπτικής ίνας και αυτό την εγκατάσταση και τη συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών αποδοτικότερων. Μπορεί επίσης να σώσει περισσότερο διάστημα για την υψηλή πυκνότητά σας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων, δίκτυα επιχειρήσεων, δωμάτιο τηλεπικοινωνιών, αγροκτήματα κεντρικών υπολογιστών, δίκτυα αποθήκευσης σύννεφων, και οποιαδήποτε καλώδια μπαλωμάτων ινών θέσεων απαιτούνται.


Αυτό το OS2 ενιαίων τρόπου 9/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των συνδέσεων 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet. Μπορεί στοιχεία μεταφορών μέχρι και 10km σε 1310nm, ή μέχρι 40km σε 1550nm.

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

η πλεξίδα 12F 12 χρώματα LC UPC οπτικών ινών 1m με 0.9mm OS2 G657A2 9/125 ανθεκτικό Unjacketed χαλαρώνει τον απομονωτή 7

η πλεξίδα 12F 12 χρώματα LC UPC οπτικών ινών 1m με 0.9mm OS2 G657A2 9/125 ανθεκτικό Unjacketed χαλαρώνει τον απομονωτή 8

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Συνιστώμενα προϊόντα