• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

Οπτική ίνα προσαρμοσμένο εξασθενητής LC UPC - LC UPC VOA στο μεταβλητό εξασθενητή SM 0~60dB γραμμών

Τόπος καταγωγής ΚΙΝΑ
Μάρκα OMC or OEM
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου LC UPC - LC UPC VOA στο μεταβλητό εξασθενητή SM γραμμών
Ποσότητα παραγγελίας min 1pcs
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες μια ειρήνη στο κιβώτιο, διάφορα κομμάτια στα κινούμενα σχέδια
Χρόνος παράδοσης 3-7 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 20000 ανά μήνα
Λεπτομέρειες
Προϊόντα Οπτική ίνα προσαρμοσμένο εξασθενητής LC UPC - LC UPC VOA στο μεταβλητό εξασθενητή SM 0~60dB γραμμών Ferrule τύπος zirconia κεραμικό
Ακρίβεια μείωσης ±0.8dB Τρόπος μεταφοράς Singlemode
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310~1550 (SM) Ελαχιστοποιήστε την απώλεια εισαγωγής <2>
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης ≤0.2dB Λειτουργούντα Temp σειρά -40~80°C
Υψηλό φως

Σταθερός οπτικός εξασθενητής

,

Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Οπτική ίνα προσαρμοσμένο εξασθενητής LC UPC - LC UPC VOA στο μεταβλητό εξασθενητή SM 0~60dB γραμμών

 

 

Ο οπτικός εξασθενητής είναι μια παθητική συσκευή που χρησιμοποιείται για να μειώσει το επίπεδο δύναμης ενός οπτικού σήματος. Χρησιμοποιείται γενικά στις single-mode μεγάλης απόστασης εφαρμογές για να αποτραπεί η οπτική υπερφόρτωση στο δέκτη. Ο οπτικός εξασθενητής χρησιμοποιείται ευρέως σε CWDM&DWDM, τα συστήματα CATV, τα δίκτυα κέντρων δεδομένων, τον εξοπλισμό δοκιμής και άλλες υψηλής ισχύος εφαρμογές.

 

Η ευθύγραμμη μεταβλητή οπτική ενότητα εξασθενητών είναι ένα χρήσιμο εργαλείο για τα οπτικές συστατικά και τη δοκιμή συστημάτων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Ευρεία σειρά μείωσης

Υψηλή ακρίβεια

Χαμηλή αρχική απώλεια

Συμπαγές μέγεθος: 80*67*16.0mm

 

Προδιαγραφή:

 

Μήκος κύματος (NM) 1310 ± 40 1550 ± 40
Σειρά μείωσης (DB) 0.6-30 0.6-30
Απώλεια εισαγωγής (DB) 0,42 0,4
Ακρίβεια (DB) 0,02
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥50
PDL (DB) ≤0.15
Ανώτατη εισαγωγή δύναμης (MW) 300
Μήκος καλωδίων 1m
Λειτουργούσα θερμοκρασία &Storage (℃) -40 ~ +85

 

Κυριώτερα σημεία

 

0 (2).jpg

0 (3).jpg

0 (4).jpg0 (5).jpg

 

Εφαρμογή εξασθενητών

 

Οι μεταβλητοί ευθύγραμμοι οπτικοί εξασθενητές περιλαμβάνουν έναν διπλό κατευθυντήρα ινών και ένα τμήμα αντανάκλασης που χωρίζονται από ένα γραμμικό κινητό φίλτρο ND. Χρησιμοποιούνται για να επιτρέψουν το δυναμικό έλεγχο των οπτικών επιπέδων δύναμης σε μια ίνα και μπορούν να εφαρμοστούν για να ρυθμίσουν το επίπεδο δύναμης σήματος στη οπτική επικοινωνία στην παραγωγή των πηγών φωτός, μετατροπείς E/O και για τη γραμμική ή δυναμική περιοχή του μετρητή δύναμης.

 

0 (1).jpg

 

Συσκευασία

 

Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από τα αγαθά

Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

Οπτική ίνα προσαρμοσμένο εξασθενητής LC UPC - LC UPC VOA στο μεταβλητό εξασθενητή SM 0~60dB γραμμών 5

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

Exhibition.jpg

Οπτική ίνα προσαρμοσμένο εξασθενητής LC UPC - LC UPC VOA στο μεταβλητό εξασθενητή SM 0~60dB γραμμών 7

Οπτική ίνα προσαρμοσμένο εξασθενητής LC UPC - LC UPC VOA στο μεταβλητό εξασθενητή SM 0~60dB γραμμών 8

shipping.jpg


FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές