• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

Ενότητα 2.0mm LC/APC ABS Pigtailed συναρμογών θραυστών 2x32 PLC οπτικών ινών Singlemode

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC or OEM
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου APC 2X32 LC θραύστης ινών PLC
Ποσότητα παραγγελίας min 1pcs
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες μια ειρήνη στο κιβώτιο, διάφορα κομμάτια στα κινούμενα σχέδια
Χρόνος παράδοσης 3-7 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 200000 το μήνα
Λεπτομέρειες
Προϊόντα Ενότητα 2.0mm LC/APC ABS Pigtailed συναρμογών θραυστών 2x32 PLC οπτικών ινών Singlemode Τύπος διαμόρφωσης 2x32
Ύφος συσκευασίας Ενότητα ABS Τύπος συνδετήρων LC/APC
Εισόδου-εξόδου διάμετρος ινών 2.0mm Επιστροφής απώλεια ≥60dB
Απώλεια εισαγωγής ≤4.0dB Θερμοκρασία λειτουργίας/αποθήκευσης -40~85°C
Υψηλό φως

το ράφι τοποθετεί το θραύστη PLC

,

Ενότητα θραυστών PLC

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Ενότητα 2.0mm LC/APC ABS Pigtailed συναρμογών θραυστών 2x32 PLC οπτικών ινών Singlemode

 

 

Ο επίπεδος θραύστης του (PLC) κυκλωμάτων Lightwave είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου για να διανείμει τα οπτικά σήματα από το κεντρικό γραφείο το (CO) στις πολλαπλάσιες θέσεις προϋποθέσεων.

Με τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα του μικρού μεγέθους, του ευρέος φάσματος του λειτουργούντος μήκους κύματος, της σταθερής αξιοπιστίας και της καλής ομοιομορφίας, χρησιμοποιείται ευρέως σε PON, ODN, σημείο FTTX που συνδέει μεταξύ της συσκευής λήξης και του κεντρικού γραφείου για να επιτύχει το θραύστη σημάτων.


Ο θραύστης PLC κασετών ABS ο συνηθέστερα χρησιμοποιείται στα δίκτυα PON. Παρέχει την πλήρη προστασία για τα εσωτερικά οπτικά συστατικά και το καλώδιο, καθώς επίσης και σχεδιασμένος για την κατάλληλη και αξιόπιστη εγκατάσταση, αλλά ο όγκος του είναι σχετικά μεγάλος. Χρησιμοποιείται κυρίως για τα διάφορα προϊόντα σύνδεσης και διανομής (υπαίθριο κιβώτιο διανομής ινών) ή τα γραφεία δικτύων.

 

Η γυμνή οικογένεια θραυστών PLC ινών OMC έχει 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64, 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, θραύστης 64 PLC 2x32,2 Χ, με τις προδιαγραφές που προσαρμόζονται για τις διαφορετικές εφαρμογές και τις αγορές. Ευρύ εύρος ζώνης, συμπαγές μέγεθος. Όλα τα προϊόντα συναντιούνται, ROHS, GR-1209-πυρήνας-2001 και τα GR-1221-πυρήνας-1999.

 


Προδιαγραφή

 

Παράμετρος Μονάδα Προδιαγραφή (βαθμός Π)
Μήκος κύματος λειτουργίας NM 1260~1650
Αριθμός καναλιών   1X2 1x3 1X4 1x6 1X8 1x12 1X16 1x24 1X32 1X64 1x128
Απώλεια εισαγωγής (Max) DB 4.3 6.2 7.2 9.8 10.5 12.5 13.6 16.5 17.2 21.0 25.5
Ομοιομορφία (μέγιστο) DB 0,5 0,6 0. 6 0,8 1.0 1.0 1.4 1.5 1.6 2.0 2.5
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης DB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5 0,8
Επιστροφής απώλεια DB ≥55
Κατευθυντικότητα DB ≥55

 


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Προαιρετικός συνδετήρας: SC/LC/FC/ST, προαιρετικό πρόσωπο τελών: APC/UPC
  • TU G.657A1 για την ίνα εισόδου-εξόδου
  • Συμπαγές σχέδιο, κατάλληλο για την εγκατάσταση στους οπτικούς εξοπλισμούς
  • Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα, Telecordia GR-1221/1209 υποχωρητικό
  • Λειτουργούν εύρος ζώνης: 1260 - 1650nm
  • Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 - 85°C, εφαρμογές βιομηχανικά τυποποιημένων υποστήριξης

 


Διάσταση (χιλ.)

 

Θραύστης 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Μέγεθος κασετών 100×80×10 100×80×10 100×80×10 120x80x18 120x80x18 140×114×18
Θραύστης 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Μέγεθος κασετών 100×80×10 100×80×10 100×80×10 120x80x18 120x80x18 140×114×18

 

Πληροφορίες καλωδίων

 

Τύπος ινών G657A1
Χαλαρός σωλήνας 900um, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm
Συνδετήρας SC, LC, FC, ST, .......
2xN θραύστης Μόνο ενιαίο τσιπ

 


Εφαρμογή

  • Διανομή οπτικών σημάτων
  • Στοιχεία CommunicationsLan και σύστημα CATV
  • Επέκταση δικτύων FTTH
  • Μέτρηση του συστήματος και του συστήματος λέιζερ
  • Συστήματα DWDM και CWDM

 


Κυριώτερα σημεία προϊόντων

 

Θραύστης PLC Blockless

 

1.2X32 θραύστης PLC, ομοιόμορφη διανομή του οπτικού σήματος

 

2.Small μέγεθος, με τον τύπο θραυστών μίνι ενότητας, συνδετήρας LC/APC

 

3.Ideal για EPON, GPON, δίκτυο FTTH/FTTX

 

5.jpg

 


Τέλειες λεπτομέρειες του θραύστη PLC 2x32 Blockless

 

1.jpg3.jpg

 


Καλύτερη εναλλακτική λύση για τη λύση FTTx

 

Εγκεστημένος στις εξωτερικές εγκαταστάσεις μια περίφραξη, θραύστης PON χρησιμοποιείται για να διανείμει ή να συνδυάσει τα οπτικά σήματα, ο οποίος δίνει στους μεταφορείς τη δυνατότητα να χωρίσει τα οπτικά σήματα στα πολλαπλάσιες σπίτια ή τις επιχειρήσεις.

 

6.jpg

4

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

Exhibition.jpg

Ενότητα 2.0mm LC/APC ABS Pigtailed συναρμογών θραυστών 2x32 PLC οπτικών ινών Singlemode 6

Ενότητα 2.0mm LC/APC ABS Pigtailed συναρμογών θραυστών 2x32 PLC οπτικών ινών Singlemode 7

shipping.jpg


FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές