OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
9 / 125μm 0.9mm ST UPC Simplex Optical Fiber Pigtail With OS2 G652D LSZH Yellow Tight Buffer Low Reflection Loss

9 / μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικής ίνας 125μm 0.9mm ST UPC με OS2 G652D LSZH την κίτρινη σφιχτή απώλεια αντανάκλασης απομονωτών χαμηλή

  • Υψηλό φως

    συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών

    ,

    σκοινιά μπαλωμάτων πλεξίδων ινών

  • Όνομα Προϊόντος
    9 / μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικής ίνας 125μm 0.9mm ST UPC με OS2 G652D LSZH την κίτρινη σφιχτή απ
  • Απώλεια εισαγωγής
    <0>
  • επιστροφή απώλεια
    APC>60dB UPC>50dB
  • Επίπεδο Ποιότητας
    Βαθμός Γ IEC και βαθμός Β IEC
  • 100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη
    διαθέσιμος
  • Καθαρό πρόσωπο τελών ferrul
    100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά
  • OEM Service
    Ο cOem είναι διαθέσιμος
  • Πιστοποίηση επιχείρησης
    ISO 9001: 2008
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    OMC or OEM
  • Πιστοποίηση
    ROHS and ISO
  • Αριθμό μοντέλου
    9 / simplex 125μm 0.9mm ST UPC
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    5 τεμ
  • Τιμή
    Negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε
  • Χρόνος παράδοσης
    3 ημέρες μετά από την πληρωμή
  • Όροι πληρωμής
    Μ / Τ, Western Union
  • Δυνατότητα προσφοράς
    100.000 τμχ ανά μήνα

9 / μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικής ίνας 125μm 0.9mm ST UPC με OS2 G652D LSZH την κίτρινη σφιχτή απώλεια αντανάκλασης απομονωτών χαμηλή

9 / μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικής ίνας 125μm 0.9mm ST UPC με OS2 G652D LSZH την κίτρινη σφιχτή απώλεια αντανάκλασης απομονωτών χαμηλή

 

 

Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι κανονικά ένα σφιχτό/σφιχτά αποθηκευμένο καλώδιο ινών με έναν συνδετήρα που ολοκληρώνεται προ σε ένα τέλος και
εκτεθειμένη ίνα σε άλλη. Το τέλος είναι γδυμένο και η τήξη συνδεμένος σε έναν ενιαίο ή κορμό πολυ-ινών. Όταν χρησιμοποιείται
κατάλληλα, η πλεξίδα οπτικών ινών επιτρέπει την ελαφριά μετάδοση σημάτων με την ελάχιστη επιστροφής απώλεια και χαμηλός - μείωση. Κάνετε
σίγουρο το δίκτυό σας ενισχύεται με τις πλεξίδες ινών OMC, όπως δικοί μας κατασκευάζονται των υλικών ανώτερης ποιότητας.


Η πλεξίδα είναι διαθέσιμη και στις ενιαίες και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις με είτε APC είτε UPC τους τύπους στιλβωτικής ουσίας. Οι πλεξίδες ινών μας
ελάτε με ένα μερικό εξωτερικό σακάκι που προστατεύει τους σφιχτούς/χαλαρούς απομονωτές από τη ζημία. Εάν εγκαθίσταται σε μια εφαρμογή υψηλής πυκνότητας,
το εξωτερικό σακάκι μπορεί να αφαιρεθεί εύκολα για να προσαρμόσει μια σφιχτότερη ακτίνα κάμψεων για τις πλεξίδες.


Προσφέρουμε τις μεμονωμένες ενιαίες πλεξίδες, που απορρίπτονται 6 πακέτα, ή 12 πακέτα. Επίσης 12 6 ινών καλυμμένων πλεξίδες ινών ή.

 

 

Πληροφορίες προϊόντων

 

Συνδετήρας Α ST Συνδετήρας Β Unterminated
Βαθμός ινών G652D Αρίθμηση ινών Simplex
Πολωνικά UPC Διάμετρος καλωδίων 0.9mm
Υλικό σακακιών PVC/LSZH/OFNR/OFNP Χρώμα σακακιών 12 διαφορετικά χρώματα
Μήκος κύματος 1310nm και 1550nm Διάρκεια >1000 φορές
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης
  • Εύκαμπτος και εύκολος στην αποθήκευση ινών λουρίδων
  • Ευπροσδιόριστα χρώματα απομονωτών ινών υπό όλους τους όρους φωτισμού
  • Μειώνει το χρόνο εγκαταστάσεων
  • Αποφεύγει την ανακριβή επιδιόρθωση με το πιθανό κτύπημα ινών
  • Καθαρίστε και γρατσουνιά-ελεύθερο πρόσωπο τελών
  • Η ανάλογη γεωμετρική δοκιμή εφαρμόζεται στην κανονική παραγωγή.
  • 100% ο έλεγχος παρεμβαλλόμετρων είναι διαθέσιμος κάτω από την ειδική απαίτηση.

Εφαρμογή

 

1.Optical εφαρμοσμένη μηχανική συστημάτων επικοινωνιών ινών.

2.Fiber οπτικό δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων.

εφαρμοσμένη μηχανική 3.Fiber CATV.

4.Other οπτικές δοκιμές τεχνολογίας. ·

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

 

Στοιχεία δοκιμής Συνδετήρες Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας ST 10~25 χιλ. 5~12 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 50 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.2°

 

Ανοχή μήκους

 

9 / μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικής ίνας 125μm 0.9mm ST UPC με OS2 G652D LSZH την κίτρινη σφιχτή απώλεια αντανάκλασης απομονωτών χαμηλή 0

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Δύο σημαντικές μέθοδοι για να συνδέσει πλεξίδων οπτικών ινών

 

Οι συνελεύσεις πλεξίδων οπτικών ινών χρησιμοποιούνται στη λήξη των καλωδίων οπτικών ινών μέσω της τήξης ή μηχανικά να συνδέσουν.

 

9 / μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικής ίνας 125μm 0.9mm ST UPC με OS2 G652D LSZH την κίτρινη σφιχτή απώλεια αντανάκλασης απομονωτών χαμηλή 1

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από
αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

9 / μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικής ίνας 125μm 0.9mm ST UPC με OS2 G652D LSZH την κίτρινη σφιχτή απώλεια αντανάκλασης απομονωτών χαμηλή 2

 

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

 

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο
1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).
2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.
3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

 

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 275 μέτρα 550 μέτρα 33 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM2 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 82 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM3 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 300 μέτρα 100 μέτρα (SR4) 100 μέτρα (SR4)
OM4 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 400 μέτρα 150 μέτρα (SR4) 150 μέτρα (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 μέτρα 5km σε 1310nm 5km σε 1310nm 10km σε 1310nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

 

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

 

9 / μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικής ίνας 125μm 0.9mm ST UPC με OS2 G652D LSZH την κίτρινη σφιχτή απώλεια αντανάκλασης απομονωτών χαμηλή 3

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

9 / μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικής ίνας 125μm 0.9mm ST UPC με OS2 G652D LSZH την κίτρινη σφιχτή απώλεια αντανάκλασης απομονωτών χαμηλή 8

9 / μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικής ίνας 125μm 0.9mm ST UPC με OS2 G652D LSZH την κίτρινη σφιχτή απώλεια αντανάκλασης απομονωτών χαμηλή 9

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές