OMC Industry Co.Limited 86-755-2377-6806 sales@omcftth.com
12F LC Pre - terminated Fiber Optic Pigtail SM 9 / 125μm LC UPC With G657A2 Bunch Fanout 0.9mm 0.5M LSZH Jacket Yellow

12F LC προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα SM 9/125μm LC UPC οπτικών ινών με Fanout 0.9mm δεσμών G657A2 σακάκι 0.5M LSZH κίτρινο

  • Υψηλό φως

    άλτες οπτικών ινών

    ,

    σκοινιά μπαλωμάτων πλεξίδων ινών

  • Όνομα Προϊόντος
    Προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm πλεξίδα 12F 9/125μm LC UPC οπτικών ινών με το σακάκι G657A2 LSZH κίτ
  • Connector
    LC
  • Απώλεια εισαγωγής
    <0>
  • επιστροφή απώλεια
    UPC>50dB
  • Βαθμός ινών
    G657A2
  • Επίπεδο Ποιότητας
    Βαθμός Γ IEC και βαθμός Β IEC
  • Πρότυπα Endface
    Telcordia GR-326.Core
  • συσκευασία
    Μεμονωμένη τσάντα PE ή συσκευασία cOem πελατών
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    OMC or OEM
  • Πιστοποίηση
    ROHS and ISO
  • Αριθμό μοντέλου
    12F 9/125μm LC UPC προ - ολοκληρωμένο Fanout 0.9mm
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    5pcs
  • Τιμή
    Negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    Μεμονωμένη τσάντα PE ή συσκευασία cOem πελατών
  • Χρόνος παράδοσης
    3-5 εργάσιμες ημέρες
  • Όροι πληρωμής
    T/T, Western Union, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα
  • Δυνατότητα προσφοράς
    20000pcs εβδομάδα

12F LC προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα SM 9/125μm LC UPC οπτικών ινών με Fanout 0.9mm δεσμών G657A2 σακάκι 0.5M LSZH κίτρινο

12F LC προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα SM 9/125μm LC UPC οπτικών ινών με Fanout 0.9mm δεσμών G657A2 σακάκι 0.5M LSZH κίτρινο

 

 

LC η πλεξίδα οπτικών ινών, μόνο ένα τέλος είναι ο συνδετήρας, αλλά το άλλο τέλος είναι μια θραύση οπτικής ίνας που συνδέεται με άλλο με τη συγκόλληση. Εμφανίζεται συχνά στο τελικό κιβώτιο οπτικής ίνας για τη σύνδεση μεταξύ του καλωδίου και της τελικής συσκευής. Η πλεξίδα είναι ταξινομημένη πολλαπλού τρόπου και single-mode. Πολυ - η πλεξίδα τρόπου είναι συνήθως πορτοκαλιά και το μήκος κύματος είναι 850nm για τη διασύνδεση κοντός-απόστασης. Η Single-mode πλεξίδα είναι συνήθως κίτρινη, υπάρχουν δύο μήκη κύματος, 1310nm και 1550nm, και η απόσταση μετάδοσης είναι 10Km και 40Km.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973

 

Οπτική προδιαγραφή

 

Συνδετήρας LC Σακάκι OD (χιλ.)

6.35mm

Τρόπος ινών 9/125μm, Χρώμα σακακιών

Κίτρινος

Πολωνικά UPC Μήκος κύματος

SM: 1310/1550nm

Τύπος καλωδίων Ξεμπλοκάρισμα πολυ-ινών καλώδιο 0.9mm μονάδων Υλικό σακακιών LSZH/PVC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (βαθμός Γ IEC) Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
Επιστροφής απώλεια

UPC ≥ 50dB (λ.)

&Vibration ανταλλαξιμότητας ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C


Εφαρμογή

 

Υιοθετήστε τις ανθεκτικές αδιάβροχες συναρμογές, εύκολος και αξιόπιστος για την εγκατάσταση.

Επιλέξτε τους πυρήνες διαφοράς σύμφωνα με τις ανάγκες.

Γενικός και αδιάβροχος, αποδεκτός για τον τομέα για όλο το περιβάλλον

Τέλειες εκτατή δύναμη και καλή απόδοση

Εύκολος για την εγκατάσταση, απλός και αξιόπιστος

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Μεγάλες επανάληψη και ανταλλαξιμότητα

Μηχανική δομή κλειδαριών έκτακτης ανάγκης, υψηλή ακρίβεια ευθυγράμμισης

Σχέδιο δομών εκτατής δύναμης

Χρησιμοποιώντας πλαστικό υλικό UL94V-0

Τα προϊόντα ανταποκρίνονται στα πρότυπα ROHS

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

1. Single-mode 9/125um, πολλαπλού τρόπου 50/125um και ίνα 62.5/125um.

2. Μονοκατευθυντική διάμετρος 0.9mm καλωδίων, diameter2.0mm και διάμετρος 3.0mm

Διπλό καλώδιο 2x2.0mm, 2x3.0mm, εσωτερικό και υπαίθριο multi-core καλώδιο, κ.λπ.

 

12F LC προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα SM 9/125μm LC UPC οπτικών ινών με Fanout 0.9mm δεσμών G657A2 σακάκι 0.5M LSZH κίτρινο 0

 

Ανοχή μήκους

 

12F LC προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα SM 9/125μm LC UPC οπτικών ινών με Fanout 0.9mm δεσμών G657A2 σακάκι 0.5M LSZH κίτρινο 1

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από
αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

12F LC προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα SM 9/125μm LC UPC οπτικών ινών με Fanout 0.9mm δεσμών G657A2 σακάκι 0.5M LSZH κίτρινο 2

 

Εφαρμογή:

 

12F LC προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα SM 9/125μm LC UPC οπτικών ινών με Fanout 0.9mm δεσμών G657A2 σακάκι 0.5M LSZH κίτρινο 3

 

Δύο σημαντικές μέθοδοι για να συνδέσει πλεξίδων οπτικών ινών

 

Οι συνελεύσεις πλεξίδων οπτικών ινών χρησιμοποιούνται στη λήξη των καλωδίων οπτικών ινών μέσω της τήξης ή μηχανικά να συνδέσουν.

 

12F LC προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα SM 9/125μm LC UPC οπτικών ινών με Fanout 0.9mm δεσμών G657A2 σακάκι 0.5M LSZH κίτρινο 4

Εφαρμογή:

 

Το 9/125μm OS2 ενιαίο τρόπου καλώδιο οπτικών ινών κάμψεων αναίσθητο είναι λιγότερη μείωση όταν θα κάνουν η κλίση ή στριμμένος έναντι των παραδοσιακών καλωδίων οπτικής ίνας και αυτό την εγκατάσταση και τη συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών αποδοτικότερων. Μπορεί επίσης να σώσει περισσότερο διάστημα για την υψηλή πυκνότητά σας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων, δίκτυα επιχειρήσεων, δωμάτιο τηλεπικοινωνιών, αγροκτήματα κεντρικών υπολογιστών, δίκτυα αποθήκευσης σύννεφων, και οποιαδήποτε καλώδια μπαλωμάτων ινών θέσεων απαιτούνται.


Αυτό το OS2 ενιαίων τρόπου 9/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των συνδέσεων 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet. Μπορεί στοιχεία μεταφορών μέχρι και 10km σε 1310nm, ή μέχρι 40km σε 1550nm.

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

12F LC προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα SM 9/125μm LC UPC οπτικών ινών με Fanout 0.9mm δεσμών G657A2 σακάκι 0.5M LSZH κίτρινο 9

12F LC προ - ολοκληρωμένη πλεξίδα SM 9/125μm LC UPC οπτικών ινών με Fanout 0.9mm δεσμών G657A2 σακάκι 0.5M LSZH κίτρινο 10

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές