• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

Προ-ολοκληρωμένο APC ξεμπλοκάρισμα 0.9mm πλεξίδα 6 ίνες OS2 G652D 5m Sc οπτικής ίνας κίτρινο καλώδιο μπαλωμάτων PVC

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC or OEM
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου 6F APC Sc πλεξίδα
Ποσότητα παραγγελίας min 1pcs
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες μια ειρήνη στο κιβώτιο, διάφορα κομμάτια στα κινούμενα σχέδια
Χρόνος παράδοσης 3-7 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 20000 ανά μήνα
Λεπτομέρειες
Προϊόντα APC 6 προ-ολοκληρωμένη 0.9mm πλεξίδα OS2 G652D Sc οπτικής ίνας ξεμπλοκαρίσματος ινών PVC Επιστροφής απώλεια ≥60 DB
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3 DB Μήκος κύματος 1310nm/1550nm
Πολωνικός τύπος APC Αρίθμηση ινών 6
Βαθμός ινών G652D Διάμετρος καλωδίων 0,9 ΚΚ
Σακάκι καλωδίων PVC Χρώμα σακακιών Κίτρινος
Υψηλό φως

άλτες οπτικών ινών

,

σκοινιά μπαλωμάτων πλεξίδων ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Προ-ολοκληρωμένο APC ξεμπλοκάρισμα 0.9mm πλεξίδα 6 ίνες OS2 G652D 5m Sc οπτικής ίνας κίτρινο καλώδιο μπαλωμάτων PVC

 

 

Το προ-ολοκληρωμένο καλώδιο μπαλωμάτων επίσης καλείται δέσμη/καλώδιο μπαλωμάτων διανομής ή μίνι καλώδιο μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος. Είναι καλώδια εγκαταστάσεων που είναι κατάλληλα για στα κτήρια, πρώτιστα στους αγωγούς καλωδίων και τους δίσκους καλωδίων. Σχεδιάζονται για την άμεση συνέλευση συνδετήρων χωρίς την ανάγκη για τους συνδετήρες συναρμογών.

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων OMC κατασκευάζονται και εξετάζονται σύμφωνα με τους βιομηχανικά τυποποιημένους της TIA 604 (FOCIS), IEC 61754 και YD/T. OM1, τύποι ινών OM2, OM3, OM4, OM5 ή OS2 για να ικανοποιήσει απαίτηση Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet και κανάλι μεγάλων ινών. Κάθε λήξη μέσω της αυστηρής δοκιμής παραμέτρου για να εξασφαλίσει τον υψηλότερο στην απόδοση δικτύων.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

 

 

Οπτική προδιαγραφή

 

Συνδετήρας Sc Σακάκι OD (χιλ.) 5.3mm
Τρόπος ινών 9/125μm Χρώμα σακακιών SM: Κίτρινος
Πολωνικά APC Μήκος κύματος SM: 1310/1550nm
Τύπος καλωδίων Ξεμπλοκάρισμα πολυ-ινών καλώδιο 2.0mm μονάδων Υλικό σακακιών LSZH/PVC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (βαθμός Γ IEC) Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
Επιστροφής απώλεια APC ≥ 60dB (λ.) &Vibration ανταλλαξιμότητας ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (SM)

 

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 25 Κανένας Κανένας IEC 61300335:2015
Β: Επένδυση 25 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

1. 100% προ-που ολοκληρώνεται και που εξετάζεται στο εργοστάσιο για να εξασφαλίσει απόδοση μεταφοράς.

2. Η γρήγορες διαμόρφωση και η δικτύωση, μειώνουν το χρόνο εγκαταστάσεων.

3. Υποστηρίξεις 40G και εφαρμογές δικτύων 100G.

4. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και προστιθέμενη απώλεια.

5. Οι υποστηρίξεις μέχρι 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F, προσαρμοσμένα προϊόντα είναι διαθέσιμες.

6. Υψηλή πίσω απώλεια, μικρός όγκος, ελαφρύς.

7. Ανώτερος γεωμετρίας και ποιότητας τέλος-προσώπου από τα πρότυπα IEC και Telcordia.

8. LSZH, OFNP, σακάκι καλωδίων OFNR.

9. Μηχανική απόδοση: Πρότυπα IEC 61754-20.

10. Υλικά RoHS και ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑΣ υποχωρητικά.

 

Κυριώτερα σημεία προϊόντων

 

Ποικίλες εφαρμογές στους διαφορετικούς εξοπλισμούς

Ευρέως χρησιμοποιημένος σε CATV, FTTH/FTTX, δίκτυα τηλεπικοινωνιών, εγκαταστάσεις προϋποθέσεων, στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας, δίκτυο LAN/WAN, και περισσότερο.

 

Προ-ολοκληρωμένο APC ξεμπλοκάρισμα 0.9mm πλεξίδα 6 ίνες OS2 G652D 5m Sc οπτικής ίνας κίτρινο καλώδιο μπαλωμάτων PVC 0

Ανοχή μήκους

Προ-ολοκληρωμένο APC ξεμπλοκάρισμα 0.9mm πλεξίδα 6 ίνες OS2 G652D 5m Sc οπτικής ίνας κίτρινο καλώδιο μπαλωμάτων PVC 1

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Εφαρμογή:

 

Το 9/125μm OS2 ενιαίο τρόπου καλώδιο οπτικών ινών κάμψεων αναίσθητο είναι λιγότερη μείωση όταν θα κάνουν η κλίση ή στριμμένος έναντι των παραδοσιακών καλωδίων οπτικής ίνας και αυτό την εγκατάσταση και τη συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών αποδοτικότερων. Μπορεί επίσης να σώσει περισσότερο διάστημα για την υψηλή πυκνότητά σας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων, δίκτυα επιχειρήσεων, δωμάτιο τηλεπικοινωνιών, αγροκτήματα κεντρικών υπολογιστών, δίκτυα αποθήκευσης σύννεφων, και οποιαδήποτε καλώδια μπαλωμάτων ινών θέσεων απαιτούνται.


Αυτό το OS2 ενιαίων τρόπου 9/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των συνδέσεων 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet. Μπορεί στοιχεία μεταφορών μέχρι και 10km σε 1310nm, ή μέχρι 40km σε 1550nm.

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

 

Προ-ολοκληρωμένο APC ξεμπλοκάρισμα 0.9mm πλεξίδα 6 ίνες OS2 G652D 5m Sc οπτικής ίνας κίτρινο καλώδιο μπαλωμάτων PVC 5


FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Συνιστώμενα προϊόντα