• OMC Industry Co.Limited
    Λένα
    Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Χασάν
    Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Kanglly Wong
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

καλώδιο G657A1 G657A2 οπτικών ινών πτώσης 1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OMC or OEM
Πιστοποίηση ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου Μπάλωμα καλωδίων πτώσης Sc FTTH cord&Pigtail
Ποσότητα παραγγελίας min 5pcs
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ.
Χρόνος παράδοσης 3-7days
Όροι πληρωμής T/T, Western Union, Western Union, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς 100000 PC το μήνα
Λεπτομέρειες
όνομα προϊόντων Μπάλωμα καλωδίων πτώσης Sc FTTH cord&Pigtail Τύπος συνδετήρων SC/APC SC/UPC LC/APC LC/UPC
Υπαίθριο καλώδιο πτώσης καλώδιο πτώσης 2x5mm αυτοφερόμενο εναέριο FTTH Εσωτερικό καλώδιο πτώσης επίπεδο εσωτερικό FTTH 2x3mm καλώδιο πτώσης πεταλούδων
Απώλεια εισαγωγής APC<0.3dB, UPC<0.3dB Επιστροφής απώλεια APC>60dB, UPC>50dB
Αρίθμηση ινών 1,2,4,6,8,12F Μέλος δύναμης FRP, KFRP, χαλύβδινο σύρμα
Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας -40°C ~+70°C 404 Not Found Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Υψηλό φως

Καλώδιο οπτικών ινών πτώσης FTTH

,

Καλώδιο οπτικών ινών πτώσης G657A1 FTTH

,

G657A2 καλώδιο πτώσης οπτικών ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

καλώδιο G657A1 G657A2 οπτικών ινών πτώσης 1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth

 

καλώδιο πτώσης 1F 2F 4F 6F 8F 12F FTTH με APC Sc και SC/UPC SM G657A1 G657A2 το καλώδιο 9/125 για το υπαίθριο/εσωτερικό πρόγραμμα FTTH

 


Το μπάλωμα καλωδίων πτώσης FTTH cord&Pigtail αυτό είναι ένα είδος καλωδίου αλλά συνέλευσης μπαλωμάτων με το καλώδιο πτώσης FTTH. Αυτό είναι ένα τελευταίο καλώδιο στο πρόγραμμα FTTH. Χρησιμοποιημένος ευρέως μεταξύ του πιάτου γεγονότος, τελικό κιβώτιο, ONU tec. Με την εύκολη δυνατότητα πρόσβασης στην ίνα και την απλή εγκατάσταση, το καλώδιο FTTH μπορεί να συνδεθεί άμεσα με τα σπίτια. Είναι κατάλληλο για με τον εξοπλισμό επικοινωνίας και χρησιμοποιημένος ως πρόσβαση το καλώδιο οικοδόμησης στο σύστημα διανομής εγκαταστάσεων. Οι οπτικές ίνες τοποθετούνται στο κέντρο του καλωδίου και δύο που η παράλληλη ίνα ενισχύει τα πλαστικά (καλώδιο FRP/KFRP/Steel) μέλη δύναμης τοποθετούνται στις δύο πλευρές. Κατόπιν, το καλώδιο ολοκληρώνεται με τη θήκη LSZH. Επίσης, οι πελάτες μπορούν να διευκρινίσουν τους απαραίτητους συνδετήρες σας.

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

Καλό μηχανικό και περιβαλλοντικό χαρακτηριστικό

Απλή δομή, ελαφριά και υψηλή δυνατότητα πραγματοποίησης

Χαμηλός καπνός μηδενικά αλόγονο και φλόγα - θήκη καθυστερούντω
Νέο σχέδιο φλαούτων, εύκολα λουρίδα και συναρμογή, απλές εγκατάσταση και συντήρηση
Δύο παράλληλα μέλη δύναμης FRP εξασφαλίζουν καλή απόδοση της αντι-ηλεκτρομαγνητικής και αντίστασης συντριβής

Η ειδική ίνα χαμηλός-κάμψη-ευαισθησίας παρέχει το υψηλό εύρος ζώνης και την άριστη ιδιοκτησία μετάδοσης επικοινωνίας

 

Οπτική απόδοση.

 

Στοιχείο δοκιμής

Όρος δοκιμής

Αξία (DB)
UPC APC
Οπτικό mance Perfor- Απώλεια εισαγωγής 1310nm πηγή φωτός των οδηγήσεων <0><0>
Επιστροφής απώλεια 1310nm πηγή φωτός των οδηγήσεων >50 >60

 

Περιβαλλοντική απόδοση (μέγιστη αλλαγή απώλειας εισαγωγής)

Υψηλής θερμοκρασίας +85°C168 ώρες <0>
Κύκλος θερμοκρασίας -40-+75°C, 21 κύκλοι 168 ώρες <0>
Γήρανση υγρασίας +75°C, 95%R.H, 168 ώρες <0>
Ανακύκλωση συμπύκνωσης υγρασίας

-10°C-+65°C, 90%~100%RH, 14

κύκλοι 168 ώρες

<0>

 

 

 

Μηχανικός ανά formance (μέγιστη αλλαγή απώλειας εισαγωγής)

Δόνηση 10-55Hz, 1.5mm (PP) <0>
Λυγίστε

0.9kg, - 90o~+90o επαναλαμβάνουν για 100

κύκλοι

<0>
Torsion 1.35kg, 90o~+90o, 10times <0>
Αντισταθείτε εκτατό 90N, 10min <0>
Πτώση H=1.5M, συνολικό 8 πτώσεων <0>
Ανταλλαξιμότητα Τυχαία <0>
Διάρκεια 500 φορές <0>

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (SM)

 

omc ftth apc καλωδίων πτώσης sm           omc ftth καλώδιο πτώσης sm UPC

SM APC                                                    SM UPC

 

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 25 Κανένας Κανένας

 

 

IEC 61300-3-

35:2015

Β: Επένδυση 25 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

Επίπεδη FTTH προϊόντων πτώση καλώδιο-1-12 λεπτομέρεια-πεταλούδων πυρήνες

καλώδιο G657A1 G657A2 οπτικών ινών πτώσης 1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth 2

Αρίθμηση ινών 1F 2F/4F 6F-12F
Μέλος δύναμης FRP/KFRP/στερεό χαλύβδινο σύρμα
0.450.52mm 0.450.52mm 0.450.52mm
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) Περ. 2.0 (±0.1) *3.0 (±0.2) 2.0 (±0.1) *3.0 (±0.2) 2.0 (±0.1) *4.0 (±0.2)
Βάρος καλωδίων (kg/km) Περ. 7/10 7.5/10.5 8.5/11.5
Εκτατή δύναμη κοντό μακροπρόθεσμο (ν)

200/100 για το μέλος δύναμης χαλύβδινων συρμάτων

80/40 για το μέλος δύναμης καλωδίων KFRP

Απότομα αντίστασης συντριβής/μακροπρόθεσμο (N/100mm) 1000/500
Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας (°C) -40°C ~+70°C

 

Λεπτομέρεια-εναέρια πτώση καλώδιο-1-12 μόνος-υποστήριξης FTTH προϊόντων πυρήνες

καλώδιο G657A1 G657A2 οπτικών ινών πτώσης 1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth 3

Αρίθμηση ινών 1F 2F 4F 6F 8F-12F

Αυτοφερόμενος

Μέλος δύναμης

Στερεό προσαραγμένο χαλύβδινο σύρμα χαλύβδινων συρμάτων
1.0mm 1.2mm
Μέλος δύναμης FRP/KFRP/Solid χαλύβδινο σύρμα
0.450.52mm 0.450.52mm
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) Περ. (±0.1) 2.0*5.0 2.0*5.0 2.0*5.2 2.3*6.0 2.8*6.3
Βάρος καλωδίων (kg/km) Περ. 18.5/20 19/20.5 20/21.5 21/22.5 34/35
Μακροπρόθεσμο εκτατής δύναμης απότομα (Ν) 600/300 600/300 650/350 800/400 800/400
Απότομα αντίστασης συντριβής/μακροπρόθεσμο (N/100mm) 2000/1000 2000/1000 2000/1000 2200/1000 2200/1000
Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας (°C) -40°C ~+70°C

 

Λεπτομέρεια-συνδετήρας προϊόντων

 

omc-ftth-πτώση-καλώδιο-συνδετήρας

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

 

Λεπτομέρεια-κεραμικό Ferrule προϊόντων

καλώδιο G657A1 G657A2 οπτικών ινών πτώσης 1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth 5

Υψηλός - ποιοτικό SM κεραμικό ferrule, καλό concentricity<0>


Εφαρμογή


Δίκτυα πρόσβασης
Τοπικό LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)
Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών
Εσωτερικό κτήριο FTTH (ίνα στο σπίτι)
Η οπτική ίνα σύνδεσε και διεβίβασε τον εξοπλισμό


Ιδανική λύση από FTTH το εσωτερικό καλώδιο μπαλωμάτων ινών


Ένα μεγάλης χωρητικότητας δίκτυο FTTH σας δίνει τις ευκαιρίες να χτίσει ένα ανταγωνιστικό πλεονέκτημα και να διατηρήσει ένα eco-βιώσιμο δίκτυο που καταναλώνει τη λιγότερη ενέργεια. Με την απλή δομή και ελαφρύ, αυτοφερόμενο FTTH το καλώδιο πτώσης συστήνεται ιδιαίτερα για τη σύνδεση της υπαίθριας και εσωτερικής τηλεγράφησης.

 

omc ftth εφαρμογή καλωδίων πτώσης

 


Συσκευασία

 

Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία καλωδίων μπαλωμάτων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από τα αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

omc ftth συσκευασία καλωδίων πτώσης

 


FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές